Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Darven - 04-03-2014 15:07

Gunnar666 to przecież właśnie o tym syfie rozmawiamy


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Pawel1178 - 04-03-2014 18:25

Panowie Zarejestrowałem się na plus500 i co zobaczyłem na stronie http://www.exbino.com/ np gdy typuje opcje Call albo Put, to od danego punkty w którym kliknąłem zatwierdź liczy mi czy będę miał powyżej czy poniżej na plus500 jednak ta opcja jest nieco zawyżona lub zaniżona jeżeli zaużmy chcę coś kupić że będzie Wyżej a jest na przykład 1.5644 to gdy kliknę KUP to próg pokazuje mi na np 15666 dlaczego tak ? Da się w plus500 zagrać tak jak na http://www.exbino.com/ ? oraz drugie pytanie gdy dostaje się na start 100 zł to ile musi wynosić stan konta aby to wypłacili bez problemu ? bo nie bardzo łapię tych pkt które trzeba zdobywać więc gotowy wynik konta bym zrozumiał napewno Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 05-03-2014 08:02

500 Plus ma bardzo, bardzo, bardzo złe opinie. Lepiej rozejrzyj się za czymś innym.

Wszystkie bonusy, gratisy są obwarowane bardzo trudnymi warunkami. Co broker to inaczej.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Darven - 05-03-2014 08:45

Kurna, a napaliłem się na tego 500 plus właśnie z powodu tego bonusu. Może ktoś polecić jakiś broker w którym na start dostajemy jakiś pieniądz? Chodzi o to by nie inwestować na początek Lol


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 05-03-2014 10:11

Chodzi o dodatkowy bonus, a nie granie za darmo? Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Darven - 05-03-2014 12:16

oczywiście że granie za darmo było by lepsze (nie tracisz swojej kasiory) ale bonusem na start też nie pogardzę Big Grin Najważniejsze jest by początkowy depozyt był mały Tongue

W ogóe jest jakiś broker który daje za samą rejestrację jakiś początkowy depozyt bez konieczności wpłacania własnego?

PS: niech mi ktoś wytłumaczy zasade działania 60 sekund bo w necie nigdzie nie mogę znaleźć poradnika napisanego prostym językiem. Czy jeżeli postawie X pieniędzy na CALL/PUT i w ciągu 60 sekund jeżeli dobrze przewidzę w jaką stronę pójdzie wykres to po tym czasie następuje stop i kasa nalicza się już na konto?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 05-03-2014 13:05

Jeśli chodzi o brokerów Opcji Binarnych, to ciężko jest z darmową kasą na start (jedynie na Forexie, czasami się pojawiają takie oferty)

Opcja 60 sekund

Na platformie transakcyjnej wybierasz opcje Call/Put, instrument bazowy (aktywa) oraz określasz kwotę inwestowanych środków. W przypadku opcji 60 sekundowych platformy transakcyjne zazwyczaj stosują bardzo niski pułap minimalnej inwestycji np. 5 USD. Otrzymujesz określoną potencjalną stopę zysku, jeżeli zakupiona opcja wygaśnie. Ale chcesz się porywać od razu na to? Zastanów się dobrze.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Darven - 05-03-2014 14:42

"Na platformie transakcyjnej wybierasz opcje Call/Put, instrument bazowy (aktywa) oraz określasz kwotę inwestowanych środków. W przypadku opcji 60 sekundowych platformy transakcyjne zazwyczaj stosują bardzo niski pułap minimalnej inwestycji np. 5 USD. Otrzymujesz określoną potencjalną stopę zysku, jeżeli zakupiona opcja wygaśnie."

Mówiąc jeszcze prościej: Po 60 sekundach zwraca mi się inwestycja + zysk, tak?

" Ale chcesz się porywać od razu na to? Zastanów się dobrze."

No właśnie trochę nie zrozumiałe jest dla mnie to że ciągle wszyscy odradzają tę metodę. Bawiłem się na demo w https://betwinfx.com/pl/wybierz-tryb-inwestycji (coś z nią nie tak bo wykupione opcje w ogóle nie wygasają po 60 sekundach stąd moje dopytywania o zasade działania 60s) i podczas mojego obstawiania (dziś w sumie 3 dzień) nie spadałem poniżej 50% (inwestowałem intuicyjnie). Po podliczeniu okazało by się że podczas tych 3 dni zarobiłbym 80$ nie tracąc ani centa, stąd ciągle zadaje pytania, szukam haczyków etc. bo wydaje mi się to zbyt piękne by było prawdziwe i na pewno coś przeoczyłem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 05-03-2014 20:07

Stawiając jak nie trafisz tracisz wszystko.
Jak zyskasz masz 60-85% w zależności od brokera.

Potrzeba grubo powyżej 50% skuteczności żeby zarabiać.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Darven - 05-03-2014 20:54

"Stawiając jak nie trafisz tracisz wszystko."

W sensie że stracisz to co postawiłeś a nie cały depozyt ofc

więc przy 75% "zarabiam" 30-35$ dziennie...Samo to daje 975$ miesięcznie czyli 2926zł co dla mnie było by baaaardzo dobrą prognozą. Jak na razie na testowym nie trace tylko zawze jestem do przodu (na 10 prób zawsze jestem w granicach 6-7 trafionych). Więc co takiego źle tu liczę?? Bo wg. moich obliczeń wcale nie potrzeba grubo powyżej 50% skuteczności by zarabiać nie całe 3K na miesiąc, no chyba że ja źle gdzieś liczę ale nie wiem gdzie.