Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 03-03-2014 10:43

Na TopOption masz minimalny depozyt 350pln
Jeśli chodzi natomiast o Twoje pytanie, to tak naprawdę zależy od danej chwili. Radzę byś na pewno nie stawiał wszystkiego Big Grin No chyba, że jesteś ryzykantem i lubisz ryzyko.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Kede - 03-03-2014 11:16

W firstbinaryoption masz min 5$ więc do zabawy w sam raz. Jak już chcesz się "bawić" ale bez żadnych umiejętności to i tak utopisz każdy depozyt. Tylko inwestor25 jest jakimś fenomenem Big Grin Obeznani w temacie może i koszą zysk ale to też może być do czasu. Opcje binarne to ciężki kawałek chleba. I chyba nie dla każdego. Jak traktowałem to na poważnie to szło bardzo dobrze. Teraz wpłaciłem/wpłacam małe kwoty żeby pograć dla zabicia czasu i to bardzo złe podejście Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Darven - 03-03-2014 12:36

Poda link tego firstbinaryoption bo jakoś google mi nie mogą jej wyszukać, wywala rózne strony :| :| :| Wypłacalny, sprawdzony? Big Grin Oczywiście postaram się ogarnąć najpierw temat zanim zacznę się w to "bawić". Na peirwszy rzut oka wydaje się być łatwe ale wiem że trzeba głębiej wejść w temat.

Co to znaczy "traktować na poważnie" ? Jak długo trzeba spędzić przy jednym wykresie by wiedzieć mniej-więcej czy pójdzie do góry czy do dołu? Jake są mechanizmy tego ??


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 04-03-2014 01:15

Darven - traktowanie opcji "na poważnie" zacznij od przeczytania tematu. Nikt w jednym czy dwóch postach nie streści tego, co trzeba wiedzieć.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 04-03-2014 08:42

Nigdy nie będziesz wiedział, czy pójdzie w górę czy w dół. Systemy do gry opierają się na prawdopodobieństwie. Możesz odkryć, że przy wystąpieniu warunku A, B i C, masz np 65% szans, że wykres pójdzie w Twoją stronę i to wystarczy do tego żeby zarabiać.

Gra na rynkach (w tym na opcjach) to szukanie przewagi, która pozwoli zarabiać. Wielcy traderzy (ci zarządzający często setkami mln usd) mają skuteczność poniżej 50%. Czyli częściej się mylą niż mają rację. Ale jak mają rację zarabiają kilka razy więcej niż tracą. To ich przewaga.

Opcje skonstruowane są inaczej - tutaj częściej trzeba mieć racę, za to zarobek jest zawsze nieco mniejszy niż ryzyko.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Darven - 04-03-2014 08:46

No dobrze a może mi ktoś wyjaśnić dlaczego nie da się zarabiać wirtualnych pieniędzy na demie Betwinfx? Nawet jak wygrywam to nie dostaje kasy, wyzerowałem depozyt (wirtualny oczywiście) i nie mogę grać dalej. Są jakieś dema gdzie dostajesz wirtualną kase za wygraną i dzięki temu ćwiczyć dalej?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 04-03-2014 08:56

Prawdopodobnie nie możesz, bo ta platforma nie jest dobrze przygotowana, za każdym razem są jakieś z nią problemy, dlatego lepiej dać sobie z nią spokój i poszukać czegoś innego.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Darven - 04-03-2014 09:18

Znacie jakieś inne dema na których mogę poćwiczyć?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Gunnar666 - 04-03-2014 14:35

Dawaj tutaj: https://betwinfx.com/pl/ masz zupełnie za darmo. Można potrenować.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 04-03-2014 14:58

Już była mowa, że na tej platformie ciągle są problemy, więc szkoda czasu by się tam rejestrował. Ogólnie dodam, że dziś na Marketsworld również są jakieś dziwne problemy na koncie Demo.