Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Gunnar666 - 16-02-2014 21:11

Jest jeszcze jedna, nowa opcja: Betwinfx. Możecie odpalić konto demo i sprawdzić czy Wam to odpowiada.
Ja dopiero zacząłem testować. Póki co jest ok.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RWX45 - 19-02-2014 09:50

Wczoraj odpaliłem sobie demo na Betwinfx i nawet fajnie szło, ale dziś stronka nie chce się załadować i chyba nie są jeszcze stabilni w tym temacie, bo cały czas się ładuje i nic. Szkoda bo demo naprawdę fajnie szłoSmile mam nadzieję, że się z tym uporają i będzie można lepiej się zapoznać z ich ofertą Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Gunnar666 - 19-02-2014 20:29

Odpalałem dzisiaj stronkę kilka razy w ciągu dnia i było ok. Jak dłużej będziesz miał problem to może napisz do nich po prostu? Oni chętnie odpisują.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RWX45 - 21-02-2014 09:45

Wysłałem wiadomosć na live chacie i na e-mail i dalej nic Rolleyes


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Kede - 24-02-2014 17:25

Do Firstbinaryoption.com wprowadzili nowe możliwosci depozytu {perfect money, okpay, cashu, bitcoin, webmoney, liqpay, przelewy24, wallet one, płatność kartą} 5$ min. Po za tym wire transfer 50$ min. Wszystko bez prowizji. Wypłacić można tylko tą samą drogą co się wpłaciło.
Wcześniej było tylko moneybookers, wire transfer i coś jeszcze.

Dodatkowo wprowadzili opcje 60sekundowe. Wpłaciłem trochę gotówki dla testu. Ale moja taktyka się nie sprawdziła Big Grin Pewnie dlatego, że grałem w nocy/nad ranem i mój mózg już był nieco wyłączony. Choć to żadne wytłumaczenie, po prostu przerąbałem Big Grin ale było fajnie i wpłacę pewnie znowu.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Gunnar666 - 25-02-2014 15:17

RWX45 - działa Ci już wszystko? Sprawdzałeś ostatnio?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RWX45 - 25-02-2014 15:29

Tak, już stronka działa, ładują się już opcje logowania i inwestowania, ale nic mi nie odpisali na moje wiadomości, nie mogłem się zalogować na stare konto i założyłem nowe. A tak w ogóle to do, której godziny można działać w tym serwisie, bo wchodzę po 15 i wszystkie wykresy nic nie pokazują i nie da się już inwestować?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Gunnar666 - 27-02-2014 14:18

Wiesz co, jeszcze nie próbowałem. Zazwyczaj wchodzę w godzinach pracy, a wtedy nie ma problemu. Zaraz poszperam, może znajdę jakąś informację na ten temat.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Pawel1178 - 27-02-2014 23:03

Witam, szukam szukam i nie mogę znaleźć, macie może jakąś strone gdzie jest wersja DEMO z opcjami binarnymi ? Nie mogę żadnej znaleźć a jedną którą znalazłem nie działa serwer ich nie odpowiada ...


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - RWX45 - 28-02-2014 08:28

Proszę tu masz jeden link https://betwinfx.com/pl/ Wpisz też w googlach firstbinary option i tam masz pełno serwisów, w którymś na pewno znajdziesz też konta demo Smile Tu jest też jeden bardzo fajny serwis moim zdaniem https://eu.bancdebinary.com można założyć konto demo ale tylko na 1 dzień, gdy się skończy to po prostu zakładasz następne, jeśli chcesz sobie dalej poćwiczyć Smile