Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 03-11-2013 16:58

Ja polecam https://marketsworld.com/binary-options-trading, świetnie nadaje się do poćwiczenia taktyki, jedyny minus to menu w j.angielskim, ale nie musisz wpłacać tam żadnych depozytów, by mieć konto demo.

I jeszcze jedna uwaga! Nie zakładaj tam realnego konta Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - damianus627 - 03-11-2013 17:01

@MLN dzięki wielkie. Menu po Angielsku mi nie przeszkadza w niczym.
Jednak zapytam na przyszłość, dlaczego nie zakładać tam realnego konta?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 04-11-2013 12:56

Bo zakładać konta lepiej u bardziej znanych i pewnych brokerów. Najlepiej regulowanych. Pojawiają się często problemy z mniejszymi brokerami bez regulacji. Tak jak z Opteck ostatnio - nie chcą wypłacać pieniędzy jeśli ktoś zarobił za dużo (kilka k Euro).

Dlatego lepiej zakładać konto od razu u kogoś bardziej pewnego.

MarketsWorld bym nie polecał również do demo bo mają bardzo dziwne ruchome payouty z opcji High/Low. Lepszym sposobem według mnie jest założenie konta realnego, zasilenie go (tutaj najmniejsza kwota u brokera regulowanego w PLN będzie 300zł w TopOption) uzyskanie wtedy konta demo i nauka na nim (absolutnie bez ryzykowania swoich środków).


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 04-11-2013 16:34

Comparic, jakoś nie zauważyłem, że payouty z opcji High/Low są jakieś dziwne. Może to też zależy od dnia, w jakim inwestowałeś. No ale każde ma swoje zdanie Wink

TopOption, czasami się wolno ładuje Tongue

Jeśli ktoś nie ma doświadczenia i boi się wpłacać pieniądze do brokera, by uaktywnić konto Demo, polecam darmowe Demo, wiadomo że zawsze ma więcej minusów, ale warto. Jak się już ktoś rozkręci, może spróbować założyć konto na Optecku, lecz tam minimalny depozyt 200$ ;p

damianus627, wiesz, decyzja i tak należy do Ciebie


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 04-11-2013 17:24

Na Opteck absolutnie nie bo są z nimi duże problemy o czym pisze coraz więcej osób. Ostatnio jeden z traderów, który działa również we Francji robił research tamtego rynku (bardziej już rozwiniętego jeśli chodzi o OB) i również Opteck odradzali.

MarketWorld ma zmienne payouty i to jest największy ból, bo nie można ułożyć konkretnego systemu. Bo raz może tracić raz zarabiać.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - raf1985 - 18-11-2013 14:03

na Optec znajomy miał prawie 1000$ do wypłacenia, zablokowali mu konto, nie wyjaśnili i oczywiście pieniążków nie wypłacili


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 07-12-2013 03:30

co tu taka cisza? wszyscy przenieśli się na nowe forum o opcjach? Big Grin


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - magiwb - 07-12-2013 13:35

W sensie jakie nowe? Mowa o comparic.pl?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 07-12-2013 13:55

(07-12-2013 13:35)magiwb napisał(a):  W sensie jakie nowe? Mowa o comparic.pl?


Mówimy o nowych forach...


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Marcinas47 - 10-12-2013 16:21

temat chyba umarł śmiercią naturalną.
Spędziłem dzisiejszy dzień na analizie tego właśnie wątku.
Oczywiście po wcześniejszym założeniu konta.

Moje wnioski są... nie wiem jak to napisać bo niemało tu użytkowników skorych do opieprzania innych i oceniania. Ok. niech się dzieje.
Sądzę ze część osób "nagania" do przygody określonymi serwisami, bo z tego ma pewną kasę.
A moim, powtarzam MOIM zdaniem opcje binarne to nic innego jak "hazard XXI wieku".
Ponieważ wiele krajów zabrania hazardu, kolejne ograniczają, a ludzie powoli zaczynają się typowego hazardu bać, ktoś genialny wymyślił opcje binarne.

Wiele wypowiedzi wskazuje na to iż jest to świetnie kontrolowana machina, która tak jak kasyna ma zarabiać prawdziwą kasę. A użytkownik/gracz jeśli jest za sprytny/cwany zawsze może zostać zawieszony/wyrzucony z serwisu/kasyna.

Mogę się mylić... ale mogę też mieć rację.
Kto wygrał naprawdę - mój szacunek, kto przegrał - no cóż mogło być gorzej.
Pozdrawiam, Marcin