Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - AresxXx - 18-10-2012 14:52

Posiadacie może jakieś materiał szkolenia odnośnie handlu na opcjach binarnych?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Secret - 18-10-2012 14:53

@up - Inwestor25

czytałem poradnik na temat exbino na tej stronie już , rzeczywiście jest dla początkujących , ale takie rzeczy to Ja wiem które tam są napisane gorzej w co inwestować , nie znam się za bardzo jakie aktywa warto a jakie nie a sugerować się trade choice to ciężko raczej cały czas na tym jechać hehe Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - złotko87 - 18-10-2012 21:10

(18-10-2012 14:52)AresxXx napisał(a):  Posiadacie może jakieś materiał szkolenia odnośnie handlu na opcjach binarnych?

Szkolenie możesz przejść po rejestracji - można umówić się na szkolenie na skype albo przez telefon. Wiadomo, że nie powiedzą Ci w co masz inwestować bo to byłoby za proste.

Zamieszczam moje ostatnie transakcje:

[Obrazek: 2a6d3852741fdaf0.jpg]

Czyli 210€ do przodu SmileSmile

Jeśli tak dobrze będzie szło cały czas to jadę na Sylwestra do Paryża Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - dawiddo - 19-10-2012 06:29

No złotko ładnieSmile pogratulowaćSmile Ja byłem wczoraj 140$ do przodu i spadłem do 70;/ ale zawsze to plus Big Grin

Złotko i inwestor inwestują duże kwoty swojego kapitału, czego nie polecam(chyba że macie z 1000$ na koncieWink). Ja przy kwocie 200$ inwestowałem 25$ na każda transakcje bo taki jest minimum na mojej platformie ale jakby to było 10$ to bym zszedł do 10Smile Najlepiej inwestować od 5% do 10% swojego kapitału, myślenie albo się uda albo nie nie jest tu najlepsze. Narazie może ci się udawać ale rynek jest zmienny więc za pare dni możesz wszystko stracić, uczulam na to. Lepiej powoli a do przoduSmile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Secret - 19-10-2012 06:35

no właśnie lepiej powoli a do przodu , ale najpierw trzeba wogóle zacząć ;p Jak tutaj widzę takie kwoty to przecież jakaś masakra Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - casern1 - 19-10-2012 08:05

skoncentrowałem sie ostatnio na ropie i widze ze tez jest ciekawa pozycja , bo moze i mała roznica miedzy cena max/minimum ale skoki nie ta drastycznie i raczej powolne w porównaniu do złota , takze tez warto moim zdaniem obstawic. tak samo platyna..


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 19-10-2012 09:17

Transakcja z dziś na 200$ i z wczoraj na 60sek.
[Obrazek: dowd1exbino.png]

Zapomniałem zapytać-orientuje się ktoś ile razy trzeba obrócić bonus, by zlecić wypłatę ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 19-10-2012 11:52

(19-10-2012 06:29)dawiddo napisał(a):  Złotko i inwestor inwestują duże kwoty swojego kapitału, czego nie polecam(chyba że macie z 1000$ na koncieWink). Ja przy kwocie 200$ inwestowałem 25$ na każda transakcje bo taki jest minimum na mojej platformie ale jakby to było 10$ to bym zszedł do 10Smile Najlepiej inwestować od 5% do 10% swojego kapitału, myślenie albo się uda albo nie nie jest tu najlepsze. Narazie może ci się udawać ale rynek jest zmienny więc za pare dni możesz wszystko stracić, uczulam na to. Lepiej powoli a do przoduSmile

Zauważ, że na początku inwestowałem mniejsze kwoty - 25, 50€
Po wypłacie tego co włożyłem, obracam już tylko tym, co zostało z wygranych, więc nawet jeśli stracę to nie będzie to jakaś wielka tragedia Smile Swoimi pieniędzmi (depozytem) nie obracałbym w tak szaleńczym tempie Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - casern1 - 19-10-2012 12:00

Inwestor przyznaj sie ile uciułałes już ? Tongue bo kwota w stopce sie nie zmiania Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 19-10-2012 13:10

Odliczając 225€, które wypłaciłem, to aktualnie na koncie mam 731,50€

Czyli sporo, ale na razie jeszcze chcę obracać tym, co udało mi się uskładać. Liczę się z tym, że mogę to stracić, ale takie są reguły tej gry - można dużo zyskać ale można też sporo stracić.