Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 01-11-2013 16:43

Mając 3,5k Euro bez ryzyka w miesiąc nie warto. Dużo trzeba się uczyć bo to rynki finansowe - tu nie jest łatwo. Można próbować systemami grać, ale mają 3500 Euro bez ryzyka to nie ma co szukać dalej.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Luksib - 01-11-2013 20:07

Nie rozumiem złośliwości ludzi. Człowiek zadaje normalne pytanie a odpowiadają mu szyderczo. Chciałem dowiedzieć się co nieco o opcjach binarnych bo dłuższy czas po głowie mi chodzi ten temat. Nie można liczyć na normalny odzew?

Co do 3500€ w miesiąc, to możliwe. Spokojnie w dwa. Nie mam jeszcze tych pieniędzy ale jestem pewien, że je otrzymam.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 01-11-2013 20:13

Nie ma w tym żadnej złośliwości. Po prostu rynki kapitałowe to ciężki kawałek chleba. Masz w opisie 3500 Euro bez ryzyka w miesiąc - więc jasno mówię, żeby dojść do takich zysków na OB musisz włożyć to sporo pracy. Szczególnie żeby była powtarzalność.

Dlatego jeśli masz biznes tego typu - bez ryzyka, to raczej nie myślałbym o OB.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Luksib - 01-11-2013 20:28

A jednak myślę. Zdaję sobie sprawę, że nie jest to takie łatwe ale skoro inni dają radę...


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 02-11-2013 12:03

Zacznijmy może od tego, od kiedy zacząłeś się interesować Opcjami Binarnymi?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Luksib - 02-11-2013 15:54

Stosunkowo od niedawna, jednak nie ma jeszcze wiedzy. Na razie mam dużo zajęć. Wiem, że nauki jest trochę także wciąż myślę nad tym.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 02-11-2013 16:51

Podstawa to konto demo Wink


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - damianus627 - 03-11-2013 12:40

W ostatnim czasie zacząłem się interesować opcjami binarnymi i chciałbym aby ktoś polecił mi dobre konto demo.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kyniu6 - 03-11-2013 16:52

Teraz to chyba nigdzie nie mają kont demo, jedynie na TopOption, ale najpierw trzeba wpłacić depozyt min. 400zł.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - damianus627 - 03-11-2013 16:58

No to nie za dobrze jak dla mnie, ponieważ nie chcę wchodzić ze swoją kasą na początku i wolałbym na demo spróbować.