Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - binaryinwestor - 15-09-2013 13:38

@UP

Zgodzę się z każdym punktem. Nieprzestrzeganie np. punktu 6 nawet nie wyobrażacie sobie, jakie może mieć skutki ; D

A tak na poważnie, ja gram na topoption.com , dzisiejszy wynik:
[Obrazek: 232.jpg]

Mogłem wyłapać wcześniej trend i się nie bać, ale ostrożności nigdy za wiele . ( Jestem amatorem, gram od niedawna, kiedyś utopiłem kilkaset złotych a teraz czytam artykuły , nabieram wiedzy, staram się analizować , wszystko aby odzyskać pieniądze i co najważniejsze zarobić Wink )


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 16-09-2013 06:20

1. Znaleźć platformę na bieżąco przedstawiającą sytuację na rynkach bo u mnie Meta Trader nie mógł się zaktualizować w obrazowaniu 15 minutowym.

To raczej przypadek. Załóż demo u jakiegoś brokera Forex i nie powinno być żadnych problemów.

2. Nie brać pod uwagę sugestii tendencji rynku o ile nie przekroczy 60% dla wybranej waluty.

Tego nie rozumiem Wink

3. Grać tylko na opcjach gwarantujących minimum 85% zwrotu.

Bardzo dobry wybór! Im wyższy zwrot tym mniejszą musimy mieć skuteczność żeby zarabiać.

4. Walutami handlować przy minimach i maksimach ich wartości.

Czyli przy wsparciach i oporach? Nie pośrodku jakiegoś ruchu - to też słuszne.

5. Na bieżąco analizować wpływ czasu otwarcia poszczególnych giełd światowych na skoki walut (ustalenie najlepszych godzin gry).

Zmienność zwykle zaczyna się pod koniec sesji w Japonii 6-7 naszego czasu, a następnie jak otwierają się europejskie giełdy - w szczególności Londyn. Po zamknięciu ich (w zależności od tego jaki czas akurat mamy to się różni) od 17:30 -18:00 niewiele się dzieje. A zamknięcie USA do otwarcia Nowej Zelandii (1-2h - zależy od czasu) na rynku nie dzieje się nic.
Również trzeba obserwować czy nie ma danych makroekonomicznych dotyczących jakiejś pary walutowej. Bezpośrednio przed, ani bezpośrednio po nie warto grać.

6. Żonę informować tylko po osiągnięciu zysków ( bo i tak nie zrozumie).

Wink

7. Skonsultować się z innymi ryzykantami co też robię Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - pitgar - 16-09-2013 19:34

Witam, mam takie pytanie.

Jakie są stawkowania na OB, czy to tylko 25, 50, 100 itd czy można np stawiać 2, 5, 7, 9, 15 ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 16-09-2013 20:08

Zależy na jakiej platformie oraz od tego, czy to zwykła opcja, one touch, czy 60 sekund. Musisz porównać platformy Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 17-09-2013 07:18

Jedne z najmniejszych stawek są na TopOption - 10zł ponieważ mają konta w złotówkach: http://comparic.pl/opcje-binarne-brokerzy/topoption/

Są jeszcze brokerzy oferujący niskie stawki, ale są to zwykle wynalazki, którym bym kasy nie powierzył.
TopOption ma regulację w UE.

Oczywiście jest więcej brokerów godnych polecenia, ale z niskimi stawkami i kontami w złotówkach jedynie TopOption.

Swoją drogą cały czas rozmawiając z brokerami naciskam na konta złotówkowe i niższe stawki, ale wydaje mi się, że nie bardzo im zależy. Na rynku Forex broker bez konta w PLN, polskiej strony praktycznie nie ma szans zaistnienia. W branży OB jak na razie nie widać ciśnienia dlatego brokerzy, którzy pierwsi dostrzegą potencjał będą liderami rynku.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 18-09-2013 10:09

Mam do Was pytanie. Co powiecie na konkurs na Opcjach Binarnych z dość dużymi nagrodami? Konkurs polegający zarówno na samych transakcjach, ale i na pokazywaniu tego jak się wchodzi i dlaczego. Organizowany na kontach demo u jednego z wiodących brokerów?

Czy bylibyście zainteresowani uczestnictwem? Jeśli tak to jakich nagród byście oczekiwali - czy kilka tysięcy złotych nagrody na konto u brokera i warunkiem wypłaty będzie jeszcze zrobienie obrotu - ale dużo mniejszego niż przy bonusach.

Co Wy na to. Na jakie zainteresowanie mogę liczyć z Waszej strony?

Więcej szczegółów pod koniec września.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Nowy26 - 19-09-2013 07:48

Cześć wszystkim,
Mam pytanie czy umawiacie się jakoś większą grupą na co warto obstawiać np. w exbino ? Chodzi mi głównie o to czy grupa bardziej doświadczonych osób może coś podpowiedzieć na co warto obstawić danego dnia.
Pozdro


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ultrafiolet - 19-09-2013 08:23

(18-09-2013 10:09)Comparic napisał(a):  Co Wy na to. Na jakie zainteresowanie mogę liczyć z Waszej strony?
Zapowiadany konkurs zawsze tak niewinnie brzmi. Poczekam na więcej szczegółów...


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - MaLiN - 19-09-2013 17:58

(18-09-2013 10:09)Comparic napisał(a):  Mam do Was pytanie. Co powiecie na konkurs na Opcjach Binarnych z dość dużymi nagrodami? Konkurs polegający zarówno na samych transakcjach, ale i na pokazywaniu tego jak się wchodzi i dlaczego. Organizowany na kontach demo u jednego z wiodących brokerów?

W jakim celu miałby być organizowany konkurs? ;> Oprócz nagród, oczywiście.

Jest to Twoja propozycja, czy któregoś z brokerów? Cool


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Rhaegar - 19-09-2013 18:04

może chce zobaczyć jak to robią najlepsi Jerk