Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kamilj94 - 06-09-2013 21:18

kleomenes to nie jest przegięcie, to po prostu ich zabezpieczenie, żeby nie paść jak ta platforma, o której ktoś pisał pare postów temu Smile.. a że o tym nie piszą w regulaminie to już inna bajka Wink, swoją drogą jak przeczytałem wczoraj regulamin exbino (podejrzewam, że każda platforma ma podobny) to się zastanawiałem czy na pewno wiem co robie, że chce poświęcić kase TEMU CZEMUŚ co zrzeka się odpowiedzialności praktycznie za WSZYSTKO (wypisane ileśtam naście czy dziesiąt rzeczy), a na koniec dopisane właśnie, że zrzeka się całej odpowiedzialności w granicach prawa hehe więc spoko Wink.. Dodatkowo gdzieś pisało, że platforma ma SSL i jako system bezpieczeństwa a tu lipa, ani przy logowaniu ani nigdzie tego nie ma, jedynie wpłacając kase przez transferuj było szyfrowanie no ale to już zasług transferuj a nie exbino... Podsumowując moją przygodę z OB zarobiłem dobre kilkaset euro (dziś) straciłem tyle samo +80euro wkładu własnego, a że tak sobie postanowiłem i szkoda mi reszty kasy to prawdopodobnie po weekendzie wypłacam resztę i na razie kończe zabawe Smile. Na szczęście już troszkę dorosłem i nie będe płakał jak Verbo (pozdro koleś za Twoje wszystkie posty haha Wink) a po prostu się z tym godze - takie życie, człowiek uczy się na błędach a jak ma troszkę oleju w głowie to inwestuje pieniądze, które MOŻE stracić, a nie te które potrzebuje do życia. Taka przestroga dla przyszłych inwestorów bo jestem 100% pewny że będą następni Wink i nie ukrywam, że ja też pewnie jeszcze kiedyś spróbuję swoich sił. Na razie do pracy odrobić troszkę strat, a może na przyszłość tak jak Ty kleomenes pooglądam filmiki czy coś, ale naprawdę wątpie, że to Ci coś da, bo tak logicznie myśląc ile trzeba uczyć się matematyki (podstwówka, gimnazjum, liceum) żeby tak naprawdę opanować jakieś podstawy "królowej nauk" a co dopiero pojąć taką część wiedzy o rynkach, żeby swobodnie móc przewidywać co się za chwilę stanie z wykresem Wink.. Wiem, że czasem wystarczy się trochę doszkolić i trafić akurat na ten "książkowy wykres" i można coś ugrać, ale to nadal jest potrzebne duuuuużo szczęścia, które w najmniej odpowiednim momencie lubi się odwrócić.. Mi tak jak pisałem brakło jakiś 30-40 euro (mając 270 wypłaciłbym 160-170 żeby poczuć że coś wygrałem, a resztą bym grał) ale za każdym razem co się odbiłem od 120 czy 150 to dochodziłem do 210-230 i w dół... Takie życie, a może rzeczywiście prawdą jest jak to kiedyś napisał Inwestor25, że jak się nie ma szczęścia w kartach to się ma w miłości - on sam napisał, że ma na giełdzie, ja za to mam i to wielkie w miłości, więc to może przez to Wink w końcu jakaś sprawiedliwość powinna być heh.. Sorry za taaaaki długi post...
Powtórzę jeszcze tylko - jeśli chcecie próbować inwestować to śmiało - ale zawsze TYLKO pieniędzmi, które możecie stracić. Pozdrawiam i życzę powodzenia Smile !


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - toptrader2013 - 06-09-2013 22:07

Kamil, regulaminy czyta się przed założeniem konta Tongue

Co do tych zrzeczeń to nie dziw się. Jasno tam piszą czego się zrzekają i jest to forma zabezpieczenia przed osobami, którym się wydaje że założą konto i od razu zarobią miliony, a potem będą mieć roszczenia do platformy. Poza tym soft dla exbino jest dostarczany przez firmę zewnętrzną więc exbino (czy inna platforma na zewnętrznym sofcie) nie może odpowiadać za działanie softu czy za to że np. serwer im padnie (bo np. padnie macież główna na serwerze w firmie hostującej). Tak samo platforma nie może odpowiadać za to, że ktoś myślał że zdobędzie złote góry a wysypał się w kilku transakcjach z własnej winy. W regulaminie są zapisy ostrzegające przed ryzykiem i jeśli ktoś ten regulamin akceptuje to potem nie powinien mieć pretensji.

Co do Twojej decyzji o wycofaniu się to sorki, ale można się było tego spodziewać skoro na wejściu bierzesz się za 60s. Nie trzeba być wróżbitą Dawidem, by przewidzieć że szybko zaczniesz mieć straty i pozbierasz zabawki przed obawą, że stracisz całość depozytu. Czasami trzeba słuchać rad osób, które mają większe doświadczenie i mówią Ci, żeby na starcie odpuścić opcje 60s.

Opcje binarne czy forex to metody zarobku dla osób cierpliwych, które potrafią ułożyć swój plan działania i się tego trzymają. Czasem trzeba sporo kasy stracić by potem zacząć konkretnie na opcjach zarabiać.

Śladem Inwestora nagrałem dzisiaj krótki filmik z transakcji 15-30 minut. Przepraszam za jakość (a raczej jej brak) i za to, że w dwóch momentach powtarza się fragment filmu (bodajże 6 minuta na exbino powtarza się dwa razy - robiłem filmik na Windows Movie Maker i chyba dwukrotnie wkleiłem klatkę). Może się komuś przyda wizualizacja tego, że w niecałe 30 minut może się wiele zmienić i że przez większość czasu przebieg wykresu może dawać wynik minusowy, by pod koniec odwrócić się i przynieść ładny zysk.

http://www.youtube.com/watch?v=zV4yuyF0CQ0


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ultrafiolet - 07-09-2013 01:02

kleomenes,
a umiałbyś wskazać kogoś, kto jeszcze aktywnie zajmuje się nowymi graczami? Rozumiem, że za nowego użytkownika z reflinka mają jakąś korzyść, co mi bardzo nie przeszkadza. Niestety artykuły najlepiej wypromowane w googlach mają raczej negatywne komentarze w innych miejscach, ciężko się w tym odnaleźć...

... no i dzięki, że odpowiedziałeś na mój post.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 07-09-2013 08:08

Co do edukacji związanej z OB i zajmowaniem się nowymi graczami zapraszam na Comparic: http://comparic.pl/listing-category/opcje-binarne-edukacja/

Są też 3 strategie, jak uporam się już ze szkoleniem, które obecnie prowadzę z Ichimoku pojawi się kolejna strategia do grania na wieczorne konsolidacje.

Również można liczyć na pomoc, team na portalu to doświadczeni traderzy głównie z rynku Forex, w większości utrzymujący się z tego od przynajmniej kilku lat. Także jest od kogo czerpać wiedzę.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kamilj94 - 07-09-2013 10:15

Cytat:Kamil, regulaminy czyta się przed założeniem konta Tongue
Zawsze tak robię, tak było i tym razem Smile. Wiem, że wszyscy ostrzegali że się traci wszystko na 60sek b. szybko ale zrozum też, że ja zyskałem na dobry początek 80 euro. Pierwsza transakcja po założeniu konta była w plecy (mały wkurw, ale mysle zobaczymy dalej) a nastepne chyba z 8 bylo trafionych i ze 130 na 230 wiec wiesz.. powtorze to co pisalem braklo mi odrobiny farta zeby wygrac jeszcze z 30-40 euro i wyplacic swoj wklad. A chcialem sie przerzucic na zwykle binarne ale jak obserwowalem to totalnie nie wiedzialem na co postawic a nie chciaelm wtopic wiec wolalem korzystac z farta na 60 sek poki byl. Tylko troszke za szybko sie skonczyl Smile.. Jeszcze jedno
Cytat:W regulaminie są zapisy ostrzegające przed ryzykiem i jeśli ktoś ten regulamin akceptuje to potem nie powinien mieć pretensji.
Przecież ja nie mam o nic do nikogo pretensji Wink tylko zdziwilo mnie ze zrzekaja sie calej odpowiedzialnosci ale wiem ze inaczej by mieli pewnie co troche procesy w sadach itd Smile..


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-09-2013 16:31

kamilj94

"Płacze", bo ja stracielem blisko 8 tysięcy zł. Ty 500 zl. Widzisz różnice?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kamilj94 - 07-09-2013 16:43

To trzeba bylo az tyle nie inwestowac, widocznie nie masz do tego farta.. Nie chce Ci dokuczac czy cos ale tak jak Ty wszystkich pouczales kilkadziesiat stron temu zeby nie inwestowali bo na pewno przegraja wszyscy i wgle (a pozniej sam znow iles kasy wtopiles..) tak teraz ja Cie ostrzege, ze moze naprawde warto sobie odpuscic co? a ja na razie stracilem 350 nie 500 Smile.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-09-2013 18:50

up

odpuścilem sobie. Każdemu nowego użytkownikowi też radze. Niewielu tu zarobi pieniądze.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - DaaV - 07-09-2013 20:26

Witam, szukam kogoś ogarniętego kto mógłby pomóc laikowi w jego pytaniach, rejestracja na exbino z reflinka bez problemu, dopiero się szkolę co do opcji binarnych a chcę spróbować, a co mi tam Smile

jest gdzieś opcja założenia konta dema, np. na wirtualną kasę czy coś takiego?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 07-09-2013 21:14

@UP
Poszukaj forum stricte związanego z opcjami, forexem, a jak nie to poczytaj wątek, temat platform demo był już poruszany jak się nie mylę Smile Podstawy nie trudno znaleźć, a jest to obowiązkowe do ogarnięcia.