Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - marcheweczka87 - 06-09-2013 18:57

witam po dłuższym czasie nieobecności na forum.
Podczytywałam trochę temat wyrywkowo od ostatniej wizyty i stwierdzam, że w temacie zrobiło się wielkie mydło i powidło Big Grin
piszecie w jednym miejscu o strategiach, o platformach których lepiej unikać, o wszystkim na co można wpaść Big Grin nic dziwnego, że nowe osoby zadają pytania, które już nie raz się tu pojawiały

odnośnie opcji binarnych, stosowałam jakiś czas grę na exbino, teraz znów na exbino wracam po prawie 2 miesiącach gry na stockpair. Wynik z tej dwumiesięcznej gry - 490€ na plusie. Liczyłam szczerze mówiąc na dużo więcej.

Nie wiem czy zauważyliście, ale pojawiło się w ciągu zaledwie roku kilkadziesiąt nowych platform. Jedna z nich, nie pamiętam dokładnej nazwy ale z "option" w nazwie, padła dosłownie po 3 miesiącach, bo ktoś tam osiągał bardzo dobre wyniki i puścił z torbami właścicieli platformy.

Nie wiem czy komuś z Was się przydarzyła taka sytuacja, że na Waszej platformie wprowadzili Wam ograniczenia ilości transakcji. Mój znajomy, na jednej z wiodących platform, osiągał bardzo dobre wyniki (ponad 50 000€ obrotu) i panowie z platformy wprowadzili mu limit max 100€ na transakcję i 5 transakcji dziennie. Macie jakieś doświadczenia z podobnymi sytuacjami?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kamilj94 - 06-09-2013 19:02

Siema. Ja mam na bet365 czy jakoś tak słyszałem, że ograniczają do kilku $ dziennie jak komuś idzie dobrze ale teraz mówi o zakładach bukmacherskich, nie wiem jak z OB. Ja zacząłem dziś grać, wpłaciłem 150euro max co miałem to 230 min. 119, teraz mam 174 i kminie co tu zrobić, żeby dojść do 250, wypłacić 150 i grać tylko zyskiem Smile... (albo przegrać cały zysk, ale przynajmniej nic nie stracić Smile). Dodam, że grałem tylko na 60sek.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 06-09-2013 19:11

@marcheweczka87, co do tych limitów to moim zdaniem jest to odpowiedź na swego rodzaju pazerność ludzi.
W sumie jednego dnia może zagrać za 500euro(skoro dostał limit to zna się na rzeczy, a skoro zna się na rzeczy to załóżmy, że trafi te 4-5 razy) czyli zarobi 425euro na dzień. Niektórzy pracują miesiąc na takie pieniądze.
Wiadomo, że zapewne poświęcił masę czasu na naukę i zdobywanie doświadczenia, często rezygnując z przyjemności ale zarobki rzędu ~12.500euro miesięcznie ? Chyba nie ma na co narzekać Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 06-09-2013 19:15

(06-09-2013 19:02)kamilj94 napisał(a):  Siema. Ja mam na bet365 czy jakoś tak słyszałem, że ograniczają do kilku $ dziennie jak komuś idzie dobrze ale teraz mówi o zakładach bukmacherskich, nie wiem jak z OB. Ja zacząłem dziś grać, wpłaciłem 150euro max co miałem to 230 min. 119, teraz mam 174 i kminie co tu zrobić, żeby dojść do 250, wypłacić 150 i grać tylko zyskiem Smile... (albo przegrać cały zysk, ale przynajmniej nic nie stracić Smile). Dodam, że grałem tylko na 60sek.
Tu raczej nie będę się rozpisywał. Nie popełniaj mojego błędu i przed inwestycjami zacznij czytać na temat opcji. Fora, serwisy, filmy na yt itp.
Skoro grasz na początku opcje 60s to zakładam, że nie wiesz zbyt wiele na temat opcji i chcesz po prostu szybko zarobić.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kamilj94 - 06-09-2013 19:19

Wiem tyle ile przeczytałem tu przez 124 strony + te kilka 'tworów exbino', które podawaliście wiele razy - więc nie wiem nic Wink. Liczę na szczęście tak ja inwestor25. Zastanawiałem się, czy nie zacząć od nauki itd. ale widząc zmagania biednego Verba który analizował "setki wskaźnikó" i NIC uznałem, że to nie takie proste się tego nauczyć Smile. Poczytałem owszem troszeczkę o analizie technicznej, fibbonacim czy jak mu tam, ale tego jest tyle, że jak by chciał to naprawdę ogarniać jak prawdziwi gracze giełdowi to kilka lat minimum Smile... a że ew. mogę stracić te pare stówek to trudno... jeśli jednak udało by mi się dojść do 250euro to wypłacam 160-170 euro (bonus dla mnie za stres ;p) a resztą gram - albo coś ugram albo strace i tyle..


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 06-09-2013 19:21

@UP
Twoje pieniądze twój wybór Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kamilj94 - 06-09-2013 19:27

a Ty kleomenes inwestujesz coś teraz ? Drugie podejście Smile ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 06-09-2013 19:40

kamilj94, ja Tobie na PW pisałem, że nie radzę inwestować w 60s na początku bo istnieje BARDZO duże prawdopodobieństwo że stracisz depozyt szybciej niż trwało wykonanie przelewu. 60s to bardzo ryzykowny wybór, zwłaszcza że minimalna kwota aktualnie to 20$

Podkreślę po raz chyba już setny, że opcje binarne to nie jest metoda na szybki zarobek i że ryzyko jest bardzo duże.



Co do tych limitów, o których pisze marcheweczka87, to również słyszałem że takie limity funkcjonują. Podobno na jakiejś platformie jak ktoś wyciąga więcej niż 2000€ miesięcznie to blokują konto Big Grin

Ja sobie limity wprowadzam sam i np. od końca sierpnia do dnia dzisiejszego nie zrobiłem ani jednej inwestycji i mam zamiar wrócić do inwestowania dopiero po 20 września.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 06-09-2013 20:42

(06-09-2013 19:27)kamilj94 napisał(a):  a Ty kleomenes inwestujesz coś teraz ? Drugie podejście Smile ?
To znaczy mam już wpłacony depozyt(topoption) ale póki co jestem na etapie oglądania bardzo ciekawej serii filmików na yt. Jedyne co zrobiłem to przesłałem skan dowodu w celu weryfikacji i zapoznałem się z platformą Big Grin
Czytam też różne wypowiedzi ludzi, którzy zajmują się opcjami celem poszerzania horyzontów Jerk
Krótko mówiąc, edukacja. Tobie też radzę.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - kleomenes - 06-09-2013 20:45

(06-09-2013 19:40)Inwestor25 napisał(a):  Podobno na jakiejś platformie jak ktoś wyciąga więcej niż 2000€ miesięcznie to blokują konto Big Grin
No, to to już jest przegięcie Undecided