Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 04-08-2013 19:50

Comparic, a może mógłbyś wstawić wykres z najbliższej transakcji i nam go fachowo zanalizować tłumacząc co, gdzie, jak i dlaczego?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 04-08-2013 19:58

Comparic, czekamy więc na listę Twoich 200-300 ostatnich transakcji Smile

Chętnie zobaczymy Twoje wyniki, bo teoretyzować może każdy, czytać książki/publikacje i prowadzić serwisy finansowe może każdy, ale teoria nie zawsze idzie w parze z praktyką.

Będę wdzięczny za listę ostatnich transakcji, a także za to, o czym napisał inwestor - przykładowy wykres z analizą.

I skoro mnie proszono o pokazanie dowodu otrzymania przelewu to ja również proszę byś wstawił dowód wypłaty z Twojej platformy, bo jak na razie to raczysz nas jedynie odnośnikami do swojej strony.

Nie odbieraj tego jako złośliwość, bo to zwyczajna, naturalna prośba osoby, która jest zainteresowana tematem i wynikami osoby, która opiera się na rozległej wiedzy branżowej, tak rozległej że aż prowadzi popularny portal o forex i opcjach binarnych.

Jeżeli Twoje wyniki są tak imponujące jak Twoja wiedza to z wielką przyjemnością powierzę Ci z 500€ do obrotu na opcjach 85%, oczywiście po ustaleniu prowizji dla Ciebie za pomoc Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 05-08-2013 08:27

Zarządzanie jest nie legalne i nie szukam czegoś takiego Wink

Wykresy razem z analizą pokazuję u siebie w dzienniku. Teraz mam troszkę mniej czasu i skupiam się na webinary z Ichimoku, które będę prowadził razem z Forex University 22 sierpnia.

Do tego w tym tygodniu przedstawię pierwszą część system, który pokazywałem.

Swój czas (około 10-12h dziennie) muszę dzielić między pisanie artykułów, trading na Forexie oraz na Opcjach Binarnych.

Teraz priorytet to Forex i Ichimoku.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 05-08-2013 12:57

Dla niedowiarków po raz ostatni wstawiam potwierdzenie otrzymanego dzisiaj przelewu. Z przyczyn oczywistych istotne dane zakryłem.

Kolejnych potwierdzeń wstawiać nie zamierzam bo niedowiarek i tak zostanie niedowiarkiem, a ja nie mam żadnego obowiązku do spowiedzi

Kończę również aktywność na forum.

[Obrazek: 0e28bc0f347d219dgen.jpg]


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - budda - 06-08-2013 12:13

Inwestor nie odchodź bo będzie tu smutno i źle. ;-) Kto nas tu będzie zachęcał do zarabiania!!!
Specjalnie zapuściłem tu trochę prowokujące teksty żeby przebudzić te forum bo widzę, że już dogorywa :-)
Bardzo mi się podobała wypowiedź Mateusha- nasz pan psycholog trochę się nawet podniecił a przecież to niezdrowe przy wspinaczce. Tak więc Mateush wajchę przełóż ;-))) żebyś nie spadła ze ściany :-))) Statystyka, trendy i inne takie pierdoły to też matematyka kolego.
Co do exbino- to grywam już trochę czasu i szczerze powiem tak- aukcje są przygotowane przez specjalistów, tak więc aktywa i godziny nie są przypadkowe.
Mam specjalny programik, który pokazuje na jednym wykresie wszystkie trendy jednocześnie. I powiem Wam jak trendów jest pięć czy siedem to rewelacja ale niektóre mają nawet po 11 to już wykres wtedy nieźle może wariować.
Jedną wielką prawdą jest to co pisał Inwestor i jeszcze może niektórzy trzeba czekać na pewniaki- jak ktoś chce sobie pograć po prostu to go ciągnie i będzie ryzykował a wtedy kwestia tylko czasu, bo będzie tylko tracił w dłuższym okresie. ;-(
I w jeszcze jedną rzecz nie wierzę- Inwestor nie grasz tylko na intuicję czy szczęście jak to mówisz Panie kolego- tylko masz swoją tajną broń zresztą tak jak ja ;-)))


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 06-08-2013 16:13

Nie mam po prostu nic więcej do dodania, a nie chcę sobie bez sensu nabijać postów, bo mi to niepotrzebne, a skoro w temacie nic nowego się nie dzieje to nie widzę powodu, by dalej tu zaglądać


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - arturwsb - 07-08-2013 13:19

a na exbino zrobili zmiane, na 60sek nie można już grać małymi stawkami, minimum 20E


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 13-08-2013 15:21

Dzisiejsze sygnały:

[Obrazek: audusdm5_13_sierpnia_2013.png]


[Obrazek: eurjpym5_13_sierpnia_2013.png]


[Obrazek: gbpjpym5_tf_13_sierpnia_2013.png]


[Obrazek: gbpusdm5_tf_13_sierpnia_2013.png]


[Obrazek: usdjpym5_tf_13_sierpnia_2013.png]

Jak widać 3 trafione, jeden nie trafiony i jeden jest dyskusyjny. GBP/JPY jeśli nie byłby otwierany ze spóźnieniem to jest sygnałem trafionym, natomiast wiadomo, że nie zawsze można otworzyć w przeciągu 2-3 minut od sygnału i wtedy mógłby być nie trafiony.

Pierwszą część systemu można znaleźć na: http://comparic.pl/listings/trend-follower-kompletny-system-do-opcji-binarnych-cz-1/


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - arturwsb - 14-08-2013 18:23

ciekawy system, a jak się nazywa ten wskaźnik co robi te kolorowe linie ? bo macd i laguerre mam.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szefu - 14-08-2013 18:34

uwaga chcialem was ostrzec przed 24 options. Ostatnio w sieci pojawily siebopiniw ze ten broker sie zescamia gdyz podbija cene kupna.
chodzi o "price infation"
http://worldwide-invest.org/threads/24728-24Option-scam-alert-Price-inflation?s=eaead575987e0d01d29eff6aaf37621f
tutaj tez o tym toczy sie dyskusja i jest nawet film ktory obrazuje o co chodzi. Pozdrawiam Smile