Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 16-07-2013 16:27

Masz zwroty z transakcji max 81%, a minimum 62%.
Średnia wyszła Ci jakieś 71%. Czy stawiając 60Euro zarabiałeś średnio 44Euro. A traciłeś 60Euro.

Czyli przy 4 stratach minus 240.
A przy 5 zyskach + 220


Liczę po średniej nie dokładnie po zwotach.

Dlatego co podkreślam tak ważna jest gra u brokera z więszym payout. U płacącego 85% byłbyś do przodu.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - martin1984r - 16-07-2013 17:05

(16-07-2013 16:27)Comparic napisał(a):  Masz zwroty z transakcji max 81%, a minimum 62%.
Średnia wyszła Ci jakieś 71%. Czy stawiając 60Euro zarabiałeś średnio 44Euro. A traciłeś 60Euro.

Czyli przy 4 stratach minus 240.
A przy 5 zyskach + 220


Liczę po średniej nie dokładnie po zwotach.

Dlatego co podkreślam tak ważna jest gra u brokera z więszym payout. U płacącego 85% byłbyś do przodu.

No dobra ale jak miałem średnią taką jak napisałeś 44 euro, to na stratnych też taką mam ?
W opcja binarnych chyba jest tak ze jak stawiam np. 10 euro to mam powiedzmy od 62-85% zysku z tej sumy (w zależności od brokera).
Jak starce to stracę to 10 euro lub odzyskam 10 % zwrotu?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 16-07-2013 17:40

uwielbiam to podejśćie "profesjonalne" comparica, zachęcające do inwestycji. Przypominam tylko że oprocz wygranych w tym wątku i znawców, są też tacy ktorzy wtapiali kilka/kilkanaście tysięcy zlotych. Jesli nie potrafisz zachować zimnej krwi, nie bierz sie za opcje.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 17-07-2013 05:58

(16-07-2013 17:05)martin1984r napisał(a):  
(16-07-2013 16:27)Comparic napisał(a):  Masz zwroty z transakcji max 81%, a minimum 62%.
Średnia wyszła Ci jakieś 71%. Czy stawiając 60Euro zarabiałeś średnio 44Euro. A traciłeś 60Euro.

Czyli przy 4 stratach minus 240.
A przy 5 zyskach + 220


Liczę po średniej nie dokładnie po zwotach.

Dlatego co podkreślam tak ważna jest gra u brokera z więszym payout. U płacącego 85% byłbyś do przodu.

No dobra ale jak miałem średnią taką jak napisałeś 44 euro, to na stratnych też taką mam ?
W opcja binarnych chyba jest tak ze jak stawiam np. 10 euro to mam powiedzmy od 62-85% zysku z tej sumy (w zależności od brokera).
Jak starce to stracę to 10 euro lub odzyskam 10 % zwrotu?


Stawiasz 10 Euro, nie trafiasz tracisz 10 Euro.

Trafisz zarabiasz w zależności od zwrotu. Przy 60% jest to 6 Euro, przy 85% jest to 8,5 Euro.

Stosunek zysk/ryzyko przy opcjach High/Low zawsze będzie niekorzystny inaczej po prostu być nie może.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - martin1984r - 17-07-2013 15:17

Comparic, którego byś polecił brokera na początek? (wiem było wiele razy) Jest taki duży wybór ze ciężko się zdecydować.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 18-07-2013 06:22

(17-07-2013 15:17)martin1984r napisał(a):  Comparic, którego byś polecił brokera na początek? (wiem było wiele razy) Jest taki duży wybór ze ciężko się zdecydować.

Jeśli chodzi o brokera na początek to najlepszą opcją w tej chwili wydaje się TopOption.

Przede wszystkim konta w złotówkach i minimalna wartość transakcji to 10zł, nie 25 Euro/Dolarów jak w przypadku konkurencji co pozwala rozsądnie zarządzać ryzykiem.

A zarządzanie ryzykiem to absolutnie kluczowa kwestia jeśli chodzi o jakiekolwiek inwestowanie.

Tutaj pełny opis brokera: http://comparic.pl/opcje-binarne-brokerzy/topoption/

Z innych brokerów godnych polecenia to:
24Option - największy obecnie broker OB, 85% zwrotu z opcji High/Low nawet tych z okresem wygasania poniżej 10minut.
Minus to 24USD minimalna transakcja. Potrzeba, więc przynajmniej 500USD depozytu żeby rozsądnie grać.

Opteck - 85% zwrotu z opcji godzinowych, jednak minus taki jak przy 24Option. Minimum 25Euro transakcja, co znowu powoduje, że dopiero przy 500 Euro jest jakieś rozsądne (chociaż 5% ryzyka na transakcję to i tak za dużo) zarządzanie ryzykiem.

eXbino - bardzo ciekawe opcje One Touch.

Wszyscy brokerzy oczywiście opisani u mnie na stronie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - martin1984r - 18-07-2013 19:23

(18-07-2013 06:22)Comparic napisał(a):  
(17-07-2013 15:17)martin1984r napisał(a):  Comparic, którego byś polecił brokera na początek? (wiem było wiele razy) Jest taki duży wybór ze ciężko się zdecydować.

Jeśli chodzi o brokera na początek to najlepszą opcją w tej chwili wydaje się TopOption.

Przede wszystkim konta w złotówkach i minimalna wartość transakcji to 10zł, nie 25 Euro/Dolarów jak w przypadku konkurencji co pozwala rozsądnie zarządzać ryzykiem.

A zarządzanie ryzykiem to absolutnie kluczowa kwestia jeśli chodzi o jakiekolwiek inwestowanie.

Tutaj pełny opis brokera: http://comparic.pl/opcje-binarne-brokerzy/topoption/

Z innych brokerów godnych polecenia to:
24Option - największy obecnie broker OB, 85% zwrotu z opcji High/Low nawet tych z okresem wygasania poniżej 10minut.
Minus to 24USD minimalna transakcja. Potrzeba, więc przynajmniej 500USD depozytu żeby rozsądnie grać.

Opteck - 85% zwrotu z opcji godzinowych, jednak minus taki jak przy 24Option. Minimum 25Euro transakcja, co znowu powoduje, że dopiero przy 500 Euro jest jakieś rozsądne (chociaż 5% ryzyka na transakcję to i tak za dużo) zarządzanie ryzykiem.

eXbino - bardzo ciekawe opcje One Touch.

Wszyscy brokerzy oczywiście opisani u mnie na stronie.

Dziękuje za odpowiedź. TopOption nie źle się zapowiada, ale w Opteck lepiej wyglądają wykresy, chodź wybieranie czasu zakończenia opcji jest dziwny, na 24Option to na razie jestem za cienki. Rozwarze tych dwóch brokerów TopOption i Optecka, zgadzam się z tym zarządzaniem kapitałem, ze na 25 Euro to minimum 500 trzeba mieć.
Na razie walczę na demie i mam problem dobraniem odpowiedniego czasu do zakończenia opcji z trafnym kierunkiem. Udaje się, coś wygrać, ale jak trafie to następne spieprzę. Więc nie wiem jakie ramy czasowe patrzeć na platformie forex. Patrze tak na od 1D,4h, 1h, a na 30min podejmuję decyzje, niby się zgadza ale nie zawsze trafie z czasem opcji.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - magiwb - 20-07-2013 12:48

Jest weekend i niebardzo można sprawdzić...
czy w Topoption kostruktor opcji działa tak jak w Optek czyli mogę ustawić opcję aby wygasła za np 5min od momentu kliknięcia inwestuj a nie o określonej godzinie?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 20-07-2013 18:26

ktoś pytał w jakim czasie z 200€ zrobiłem ponad 1500€
to było 20 transakcji, w ciągu 1,5 miesiąca mniej więcej. Niektórzy robią 20 transakcji w 2 dni, a ja wolę w kilka tygodni.

Może porywam się z motyką na słońce ale mam zamiar z kolegami (5 osób razem ze mną), wpłacić depozyt 1000€, wziąć bonus i spróbować tym obracać i zrobić z tego większy pieniądz. Ryzykownie. Sam bym 1000€ nie ryzykował, ale z kolegami po 200€ jak sie złożymy to aż tak wielkiej straty w razie W nie będzie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - złotko87 - 20-07-2013 19:18

zastanawia mnie czemu Polska zawsze jest 100 lat za murzynami. Wróciłam z UK, tam o opcjach binarnych pisze sie sporo, a u nas poza forami to można szukać, szukać i szukać i niewiele się znajdzie. Stosowaliście strategię z http://www.reallyeasytrade.com ? Ja postawiłam 5 transakcji kierując sie tymi wskazówkami i mam 4 trafione. Stawiałam ostrożnie, po 50€. Ktoś miał więcej transakcji i może coś powiedzieć?