Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 05-07-2013 01:35

Luksib - chciałem odpisać na Twoją wiadomość prywatną, ale wyskakuje komunikat, że masz wyłączony moduł wiadomości prywatnych

Bardzo przepraszam za Exclamation


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - raf1985 - 06-07-2013 19:56

jak tam Wasze mega zaawansowane strategie? Ja bez żadnych wielkich cudów i przygotowania jestem na ten moment do przodu o 1076 € Smile Po wypłacie zostawiłem na koncie 276€ do obrotu.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - arturwsb - 07-07-2013 10:40

no ja takich obrotów nie robię, ale jakoś się trzymam. Jestem na exbino dobre pół roku i narazie nie straciłem pierwszej wpłaty 150E, a było już słabo chyba z 40E miałem wtedy był kryzys i nie grałem dobry miesiąc (więcej czytałem uczyłem się tego) i jakoś z dna wyszedłem. ogólnie cały czas kręcę się koło kwoty tej co wpłaciłem. Z tym,że moja strategia nie daje dużego zysku tylko malutki, ale uznałem, że narazie tak będzie dobrze (pomału ale do przodu). Po prostu jak cena idzie w moim kierunku ileś tam punktów to używam pro trader i odsprzedaje opcje z małym zyskiem. Dla mnie jest to mniej stresujące niż czekanie do zakończenia opcji.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - met - 07-07-2013 23:00

Jak wyczuwacie trafienia? Jak na Forex kursy walut, wzrosty, spadki? Czy na chybił-trafił?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 08-07-2013 06:26

(07-07-2013 10:40)arturwsb napisał(a):  no ja takich obrotów nie robię, ale jakoś się trzymam. Jestem na exbino dobre pół roku i narazie nie straciłem pierwszej wpłaty 150E, a było już słabo chyba z 40E miałem wtedy był kryzys i nie grałem dobry miesiąc (więcej czytałem uczyłem się tego) i jakoś z dna wyszedłem. ogólnie cały czas kręcę się koło kwoty tej co wpłaciłem. Z tym,że moja strategia nie daje dużego zysku tylko malutki, ale uznałem, że narazie tak będzie dobrze (pomału ale do przodu). Po prostu jak cena idzie w moim kierunku ileś tam punktów to używam pro trader i odsprzedaje opcje z małym zyskiem. Dla mnie jest to mniej stresujące niż czekanie do zakończenia opcji.


Jeśli odsprzedajesz opcje z małym zyskiem kiedy idzie w Twoją stronę, a kiedy nie idzie to tracisz wszytko (wiadomo) to musisz mieć gigantyczną skuteczność żeby zarabiać (co jest praktycznie nie możliwe).

W Japonii już pojawiły się opcje ze zwrotem 95% i wymagają one niewiele powyżej 50% skuteczności żeby zarabiać.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - arturwsb - 08-07-2013 09:33

skuteczność jak na razie to jest, ostatnią stratną pozycje miałem w kwietniu. od tamtego czasu inwestowałem 9 razy -wszystkie z małym zyskiem. 9 razy przez 2 miesiące to masz obraz, że raczej ostrożnie inwestuje, wszystko analizuje zanim inwestuje, przez to też wiele pozycji mi już uciekło zyskownych ale też i niekiedy stratnych. Ale jestem zdania spoko jeżeli teraz nie zyskałem to zyskam później, a czasami "o i dobrze że tu nie wszedłem bo bym stracił" Smile bywało też kilka razy że w odpowiednim momencie odsprzedałem i za kilka sekund cena szła w drugą stronę, czyli na dany moment odsprzedałem w maksymalnej cenie. na razie jakoś idzie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - arturwsb - 10-07-2013 11:22

raf1985 a ty jaką stosujesz strategię? jak długo grałeś by uzyskać ten 1000euro?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - igambler - 10-07-2013 15:26

Jeśli ktoś miał konto w EZ traderze to dzisiaj rozdawali 100$ z okazji 200 000 klienta, sprawdzcie konta, ja rejestrowalem sie z binax.pl i dostałem ale to dotyczy chyba wszystkich, bez względu na pochodzenie.

"Eztrader would like to celebrate our two hundred thousand customer account registration!

In our celebration and appreciation to all our customers we would like to offer all our existing clients with a free $100USD bonus credit. All Accounts will be credited automatically.

Yes that`s right, we are giving you $100 On The House. No Strings Attached. Just Log in to your account and start trading."


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - arturwsb - 10-07-2013 15:39

dziś jest masakra, exbino działa tak wolno ,że nic nie idzie zrobić tak jak się chce, zawiesza się co chwile, zanim obstawiłem opcje to cena się zmieniła, chyba z minutę czekałem na zatwierdzenie i oczywiście po innej cenie zawarło opcje no i straciłem. Tak nie powinno być.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Comparic - 10-07-2013 16:56

(10-07-2013 15:39)arturwsb napisał(a):  dziś jest masakra, exbino działa tak wolno ,że nic nie idzie zrobić tak jak się chce, zawiesza się co chwile, zanim obstawiłem opcje to cena się zmieniła, chyba z minutę czekałem na zatwierdzenie i oczywiście po innej cenie zawarło opcje no i straciłem. Tak nie powinno być.

eXbino szykują zmiany na stronie może to stąd się wzięło.