Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 09-06-2013 09:25

Leon! Wpierw zacznij zarabiać, później będziemy myśleć na czym zarabiają... niech np zarabia 30% reszta wtapia i już wiesz skąd mają pieniądze ...


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - BuczerProforma2 - 09-06-2013 09:56

BZ WBK to bank de*ilu.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Le0n51 - 09-06-2013 10:02

Ok all Panowie, niech jest tak jak piszecie, ja też szukam możliwości zarabiania i jeżeli tu jestem, to znaczy, że jestem zainteresowany opcjami, jako możliwością czerpania korzyści dla siebie.
W zasadzie, każda praca, jakaś działalność, prowadzenie interesu, to zarabianie kasy na własne potrzeby, w tym wszystkim jest jedna zależność, coś dajemy; siebie, swoją umiejętność, swój pomysł i swój czas, za to jesteśmy wynagradzani, to tak na marginesie.
W opcjach binarnych, jak u bukmachera, wskazujemy jedną z dwu możliwości, nie kupujemy, ani nie sprzedajemy waluty. Załóżmy, że wszyscy, bądź znacząca większość dokonuje prawidłowej oceny broker musi wypłacić +85%, skąd kasa?, oczywiści tak się nigdy nie zdarzy, ale czy to nie piramida?
Volume of trades ma zastosowanie w sytuacji obrotu walutą, gdzie tu obrót?
Roztrząsam te kwestie, ponieważ nie wiem, na czym zależy brokerowi, z czego ma dochód? a jest to istotne, bo albo procent z wygranych wtedy zależy mu na naszych zyskach, albo z przegranych...?! nikt nie będzie wpłacał kasy w nieskończoność, to nie ZUS!
Co do BZ WBK o ile się zorientowałem nie ma platformy dla klientów indywidualnych, prowadzi opcje dla firm, a to inna para kaloszy, swego czasu paręset milionów popłynęło w większych firmach polskich, i proszę Was nie używajcie jewropy jako argumentu, to dzięki nim wiemy, że ślimak to ryba, a marchew to owoc i setki innych głupot.
Madof działał kilka lat wśród elit tego świata, AmberGold działał w Polsce 5 lat, gdzie gościu produkujący sery ma rocznie kilkadziesiąt kontroli!
Proszę byście się odnosili do wątków w moim tekście.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 09-06-2013 15:55

Leon

Unia Europejska daje przyzwolenie na egzystoawnie tylu piramid! Wow. Wiesz co to jest regulacja? Nie. To poczytaj. Wiele z tych platform jest REGULOWANYCH I UBEZPIECZONYCH. Informacja od opteck. com - To clarify, Opteck receives up to 1.2% commission from the remainder of a trade payout. For example, if the option's profit percentage is 85%, Opteck receives partial commission from the remaining 15%.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - BuczerProforma2 - 12-06-2013 22:57

Sam mnie umiesz podstaw a zgrywasz profesorka.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Le0n51 - 13-06-2013 20:23

Rozmawiam z ludźmi z Opec i jakoś nie umieją mi wytłumaczyć, zależności pomiędzy naszym zarabianiem, a zarabianiem brokera. Zadałem też pytanie, co dzieje się z pieniędzmi, które zostały źle zainwestowane, czyli przegrane.
W obu przypadkach następuje niejasne, zagmatwane tłumaczenie i zachowują się tak, że najlepiej jakby tych pytań nie było. Chciałem wejść w zarabianie na opcjach, ale czarno to widzę, a na wiarę w biznesie za daleko się nie zajdzie!
Jasny i klarowny, jest rynek forex, kupno-sprzedaż pomiędzy uczestnikami platformy, broker zarabia na swap, chyba jednak zdecyduję się na handel parami walut. pozostaje mi tylko wybrać brokera, chyba będzie to EFIX Dom Maklerski S.A.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 14-06-2013 00:55

leon

Wyobraź sobie że opteck ma 10000 klientow ktorzy depozytują średnio 500 $ - daje okolo 5000000 $. Wyobraź sobie że opteck zatrudnia 3 fachowców od zdobywania 3 % miesięcznie inwestując 5000000 $ forexie. To calkiem realny zarobek - wielu traderow ma znacznie więcej niż 3 % miesięcznie. Daje to 150 k $ na miesiąc i im wiecej klientow tym większy zysk.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Radian766 - 23-06-2013 16:33

mam pytanie bo jestem nowy w te klocki jak to puźniej wygląda w rozliczniu podatkowym?
I jak wpłacę i coś ugram na tym w razie potrzeby wyciągnięcia tych fundusz jak to się robi?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - arturwsb - 24-06-2013 09:34

jak z tym podatkiem to nie wie wiem, ale wygraną trzeba opodatkować. a procedure wypłat masz opisaną w zakładce faq -transakcje. Jak masz założone konto to tam będziesz miał opcje wypłata i tam wpisujesz kwote potem podajesz nr konta.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - BuczerProforma2 - 30-06-2013 22:20

Verb22 a pochwaliłeś się że straciłeś z 2000$ na biniarnych?