Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 29-05-2013 13:01

nie wiem czy to dobry pomysł ale może warto wydzielić jakiś temat typu "Strategie opcji binarnych" i tylko tam zamieszczać informacje o strategiach? Ten temat ma już 110 stron i myślę, że wiele wartościowych treści w nim ginie i mało kto będzie chciał przeszukać 110 stron by znaleźć jakąś strategię


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Stalmer - 29-05-2013 20:39

Czy istnieją jakieś platformy w których do wypłaty nie trzeba potwierdzać dowodu osobistego ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 29-05-2013 20:40

nie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 30-05-2013 11:17

Popieram, można założyć wątek o strategiach i propozycjach inwestowania.

Co do ksiazki analiza techniczna mysle ze to dobra lektura! Uważam tez ze linie wsparcia i oporu zawsze będą podstawą nawet przy tak zmieniającym sie rynku.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 30-05-2013 16:28

Inwestycja w opcje binarne to tylko linie R/S. Nie da się inaczej zarabiać. Od wczoraj mam 15 udanych transakcji i 5 nieudanych przy czym popelnilem dwa fatalne bledy i powinno być 17:3 . Zysk? Gram 25$ stawka - łącznie jestem 160 $ na +.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 30-05-2013 16:46

Verb, ciekawe za ile dni stwierdzisz, że Twój mega genialny plan nie działa i że opcje to naciąganie ludzi Big Grin A tak poważnie to gratulacje, rozumiem że grasz na prawdziwą kasę a nie na demku?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 30-05-2013 17:07

real. może stwierdze/może nie. Ale wiem co robie, to nie hazard juz.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 30-05-2013 20:08

Tak jak kiedyś wyczytałem są osoby które testują jedną strategie milion razy i są osoby które testują miliony strategii Wink Verb skoro zawierasz trady tylko za pomocą linii wsparcia i oporu to długo nie pociągniesz, sam tak testowałem parę miesięcy temu, może się mylę, może z Tobą będzie inaczej. Tak czy owak życzę powodzenia i wysokich wygranych.


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - magiwb - 30-05-2013 20:22

Czy ktoś z was próbował przenieść na opcje metodę S/D (nie to samo co S/R)? Ewentualnie z jakim skutkiem?
Albo koncepcję zero line? Te metody opierają się bardziej na reagowaniu na to co się widzi a nie zgadywaniu…


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Budziol - 31-05-2013 21:31

Kilka pytań od początkującego Tongue
1:Gdzie macie zarejestrowane konto MT4?
2:Konto zarejestrowane na różnych platformach na dostępy ro różnych wykresów?
3:Czym różni się konto demo na MT4 od normalnego (poza składaniem zleceń)?
4:Czy coś wiecie o platformie OPTECK?

Z góry dziękuję, pozdrawiam i życzę sukcesów!
Budziol