Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Pmaker - 25-05-2013 16:33

Hejka
Widzę, że temat się ciekawie rozwinął, do tego stopnia że po trochę oparłem na nim ciekawość tą początkową do zainteresowania się opcjami binarnymi...
Z tej strony klika gracz od pokera... dziwi mnie to że większość osób nie pomyślało tak na poważnie o zastosowaniu Bankrollmanagment'a ...najlepiej bawić się w to jak ma się możliwość inwestowania 25$/E i taka inwestycja stanowi max3% naszego kapitału jaki mamy na koncie... to daje możliwość w miarę bezstresowej nauki oraz spokojnej głowy...ale tutaj mówię przez pryzmat pokera pewnie...bo stracić 3% z całego kapitału to nie tak dużo...robicie duży błąd ci wszyscy nowi gracze którzy wpłacają 200E... to nawet przy inwestycjach 25E jest grubo powyżej 10% jedna inwestycja, co daje wielkie ryzyko stracenia dosyć szybko kasy, jeśli ktoś nie miał do czynienia grania za PIENIĄDZE , wirtual money a real money to dwie pary kaloszy...

Tak na szybko... aby bezpiecznie grać i z w miarę komfortowo przy założeniu inwestycji 25$/E i aby to było powiedzmy naszym 3% kapitału coś powyżej 1000$/E trzeba by mieć i grać z głową czyli pewniak...i na wyższe stawki przejść jak przekroczy się kolejny próg 3%(50$/E inwestycje) z kapitału...
Inwestycje to <zabawa> wg. mnie długoterminowa bez szybkiego super zarobku chyba że mówimy o hazardzie bo stawianie 50% swojego kapitału w coś co nie jesteśmy pewni na chociażby 95% to hazard dla mnie^^
Przeczytałem chyba z 80 stron tego topicu, i od poniedziałku pogram na demie, aby poznać wykresy itp. ktoś tutaj pisał o tym i wg. mnie to bardzo dobra metoda z 2 tyg. nauki, a później może sie skuszę, ale to nie będzie exbinio...

Oczywiście takie założenie niesie za sobą efekt w postaci takiej, że dużych $$/EE na początku z tego nie ma, bo aby był zarobek trzeba dużo grać, a dobrze wiecie że pewniaków czasem nie ma przez kilka dni...

A coś jeszcze... jak za coś nowego się bierze warto skupić się tylko na jednym hmm elemencie, tutaj widzę, że ludzie rzucają się od call/put do touch one/ az po 60s opcje na których wg. mnie jest największy procent hazardu i ktoś kto nie zaznał uczucia jaki towarzyszy hazardowi...szybko popłynie z $$

Hihi to pisał laiki w tej dziedzinie.. jakoś chciałem coś od siebie napisać, bo patrze na to przez pryzmat innego środowiska z którego mam inne doświadczenia i teraz w niedalekiej przyszłości postaram się troszkę zarobionych $$ na poksie zainwestować w opcje binarne, co będzie dla mnie novum, ale już po kilku dniach czytania i tych opcjach wezmę się za to z takiej strony jak napisałem...powoli i inwestycje tylko 25$/E wchodzą w grę, pewnie przez długi okres tylko takimi kwotami będę operował...

ps. swoja droga szkoda, że nie ma polskiego brokera opcji binarnych dającą opcje inwestycji 10$/E w okresie 15/30 min... opcje 60S w tej dziedzinie dla mnie to zbyt duże ryzyko, nawet grając stawkami 5$/E


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - magiwb - 26-05-2013 11:53

Witam.
Czy zna ktoś może platformę do opcji, gdzie można pograć na demo bez wpłacania uprzednio depozytu?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 27-05-2013 13:50

Pmaker! Oczywiście ze używamy MM bez tego ani rusz! Ja np. staram się grac max 5% mojego depo. I tutaj właśnie nie zgadzam się z Inwestor25 który twierdzi ze trzeba wypłacić 200 i zostawić drugie 200. Moim zdaniem lepiej zbudować np. depozyt w wysokości 1000E i grac sobie po 50E bez większego stresu. Co do wykresów które wstawiasz Inwestor25, to wygląda tak jak byś grał cały czas na górce, możliwe ze jest to bardzo korzystne lecz ja bym się bał i to bardzo. Przeważnie moje inwestycje idą w druga stronę niż pokazuje to wykres np. na Exbino ale to już zależy od strategii.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 27-05-2013 15:10

sEnod, ja nie twierdzę że TRZEBA. Ja jedynie mówię jak ja robię żeby potem nie płakać, że straciłem wszystko. Tak jak mówisz - wszystko zależy od strategii. Ja mam swoją amatorską strategię, która się sprawdza i z której jestem zadowolony, ale w żadnym miejscu nie powiedziałem, że to co działa u mnie, będzie działało u innych i że każdy ma iść dokładnie taką samą drogą jak ja.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Pmaker - 27-05-2013 23:28

Każdy ma swoją strategie itp, ja jestem na samym początku właśnie gram na marketsworld na demie... aby poznać z czym to się je i cóż wnioski po 1 dniu grania.... jednak wszystko jest w MT4 dopóki jego nie opanuje jakoś czyt. jakaś strategia która będzie mi mówić o możliwych trendach i ile one mogą trwać a co ciekawsze do jakiego stopnia moga opcjonalnie wzrosnąć lub opaść chyba nie ma co się pchać na real money...
Cały czas niestety nie wiem czy są jakieś solidni brokerzy Opcji binarnych co dają inwestować od 5$ nawet w opcje 5 min inwestycji, bo od tego zależy czy wejdę w to czy nie... Nie ma opcji abym inwestował powyżej 5% swojego całego kapitału w takie opcje...
Na demie jest opcja inwestowania za 5$...ale czy tak jest za real money .. nie wiem...

Ps. PA to ogrom wiedzy, dziś troche o tym czytałem.. i ciekawe kiedy ja to jakoś połapię ...

ps. są jakieś tutoriale z MT4 za free po PL dostępne na sieci może ktoś coś wie?
jakieś linki bardzo bym prosił...

Co do strategii na pewno dążyć będę do tego aby depozyt jak najszybciej wypłacić ... znam siebie i będę wstanie przeczekać okres wbicia się na wyższe stawki inwestowania... nic na szybko...powoli byle do przodu...
Ale wygranymi pieniędzmi inaczej się gra...


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 28-05-2013 12:51

(27-05-2013 23:28)Pmaker napisał(a):  nic na szybko...powoli byle do przodu...
Ale wygranymi pieniędzmi inaczej się gra...

Otóż to.. ostatnie zdanie mówi wszystko. Inaczej się stawia swoje wpłacone 25€ czy $ a inaczej stawia się 100€ czy $, które się wygrało.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 28-05-2013 13:57

https://www.youtube.com/results?search_query=metatrader+4+instrukcja&oq=metatrader+4+&gs_l=youtube.3.2.35i39j0l2.284927.287380.0.289684.6.6.0.0.0.0.196.682.2j4.6.0...​0.0...1ac.1.11.youtube.wvXln49S8eE masz mnóstwo filmików jak zaczynać Smile powodzenia


Odp: Inwestowanie w opcje binarne? - magiwb - 28-05-2013 19:56

Kazdy z was ma poniekąd ma rację bo inwestor przedstawia podejście hmm… hyipowe i chyba najpopularniejsze w ogólnopojętym zarabianiu przez neta czyli jak najszybciej wyjąć wkład a dalej bawić się wypracowanymi zyskami.
Z drugiej strony natomiast jest podejście że tak to nazwę "traderskie" gdzie powiększany kapitał pozwala na mniejsze jednostkowe ryzyko lub przy tym samym ryzyku zwiększać angażowaną kwotę.
Przy okazji sEnod odpowiesz mi kiedyś na priva?
Ewentualnie może ktoś znający AT chciałby wymienić się spostrzeżeniami co do zastosowania jej przy opcjach? Bo "strategie " wypisywane na stronach brokerów są hmm… conajmniej niepoważne i służą tylko jednemu :-)


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Blitzkie - 28-05-2013 20:47

Ja uważam że nie ma to jak dobre sygnały. Ponieważ żaden zaczynajacy od poczatku nie da rady przynosić zysków na dłuższą mete albo tak jak ja spędzi w dużo czasu (od stycznia)
ogolnie nerwy wezma wleb i stracicie co zyskaliscie. żeby przynosić zyski trzeba mieć WIN/LOSE ratio 57,1% w przypadku że za inwestycje dostajemy 75%

Sygnały 70% ratio

a jak ktos chce sie uczyc to polecam Markets world generalnie chcecie jak nakrotszy czas opcji do 10 minut

A co do postow że niektore brokery to scam to pomyślcie przecież oni nic nie traca na waszej opcji nawet jesli ja przegracie dlaczego ???

Ponieważ rynek sie buja gora dol a wiec ja wy przegracie to nie znaczy ze oni sprzedaja opcje znaczy ze przegraliscie kase 100% ale moga spokojnie poczekać sobie i sprzedać opcje jak wroci w profit Big Grin


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Budziol - 29-05-2013 12:15

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Jestem zupełnie nowy i uczę się wszystkiego krok po kroku od początku. Podchodzę do tematu z dystansem, natomiast chce spróbować swoich sił.
Stawiam jednak na wiedzę, a następnie na fart.
Analizuje wykresy, rysuje sobie linie wsparcia, oporu, oscylatory...
Wpadła mi w ręce książka "Analiza techniczna" John J. Murphy z 1995r. Powiedzie mi czy książka warta uwagi i czy rynek nie zmienił się na tyle żeby pozycja była przestarzała? Macie na oku inne książki które sa interesujące, oraz na co zwrócić uwagę już się ucząc.
Mam w tym też prośbę do bardziej zaawansowanych osób. Jakie techniki, strategie polecacie, a które odradzacie, bo wiecie że się nie sprawdzają w opcjach binarnych.
Z góry przepraszam za pisownię (pisze z tel)!
Dopadnę do komputera to napisze coś jeszcze.
Pozdrawiam serdecznie
Piotr Budziol