Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 19-05-2013 12:55

witam wszystkich zainteresowanych tematem

wróciłem po 2 tygodniach wspinania w Alpach, na które zarobiłem właśnie dzięki opcjom binarnym Big Grin apetyt rośnie w miarę jedzenia więc teraz czas na Himalaje Wink


Zrzut z ostatnich transakcji:
[Obrazek: b1bfc0f4aa2658efgen.jpg]

i zrzut z aktualnego stanu konta:

[Obrazek: 842f7516c8a34ba8.jpg]

Metoda cały czas ta sama - obserwacja aktualnego wykresu, 15-30 minut, nie więcej


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - martin1984r - 20-05-2013 15:18

(10-05-2013 18:24)Inwestor25 napisał(a):  witam po dłuższej przerwie od inwestowania. Urwałem się stąd na dłuższy czas by wypróbować inne platformy niż exbino. Siedziałem 2 tygodnie na trade rush i niestety wtopiłem 300€. Nie wiem od czego to zależne, bo sugerowałem się dokładnie tym samym, co na exbino. Wracam jednak na exbino skoro tam szło mi dobrze. Nie wiem od czego to zależne, może od przyzwyczajenia? Może od intuicyjnego obsługiwania platformy? Dzisiaj na dwóch transakcjach mam już 100€ na plusie.

Ty to jesteś oszust jakiś, bo na innym forum tez napisałeś ze testowałeś inna platformę marketsworld a tu że trade rush. Dla mnie to jakieś dziwne jest dwie różne wersje, a exbino jest okey.

A to tekst Inwestora25 z innego forum:
a ja mam do Was pytanie z odrobinę innej beczki, choć powiązane ze skutecznym inwestowaniem w opcje binarne przez 2 tygodnie testowałem inną platformę niż exbino, a konkretnie marketsworld i straciłem 300€. Przy inwestowaniu kierowałem się tymi samymi zasadami co na exbino, ale popłynąłem i traciłem raz za razem. Wróciłem na exbino i bach bach i 100€ do przodu. Czy Waszym zdaniem przyzwyczajenie się do platformy, jej obsługi, wyglądu, działania itp. może mieć wpływ na przebieg inwestowania?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 20-05-2013 16:13

a ja testowałem kiedyś 4 różne platformy, co prawda po jeden, dwa dni i co? nie pisałem tu o tym, a na innym forum napisałem i co? też jestem oszust? nigdzie nie ma powiedziane, że Inwestor czy ktokolwiek inny musi sie spowiadać gdzie, co, kiedy testował. Weźcie sie ludzie opanujcie Tongue


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 20-05-2013 16:17

(20-05-2013 15:18)martin1984r napisał(a):  Ty to jesteś oszust jakiś, bo na innym forum tez napisałeś ze testowałeś inna platformę marketsworld a tu że trade rush. Dla mnie to jakieś dziwne jest dwie różne wersje, a exbino jest okey.


a Ty sie nigdy nie przejęzyczyłeś? platform jest tyle, że można pomylić nazwy. Chodziło mi o trade rush, tak jak tu napisałem. Kłaniam się do stóp skoro nigdy nie zdarzyło Ci sie przejęzyczyć, pomylić nazw.
A tak poza tym to publiczne nazwanie kogoś oszustem podlega pod paragrafy kolego


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 20-05-2013 16:28

Inwestor weź olej gościa, pierwszy post i już od oszustów wyzywa. Najwięcej szczekają ci co w dupie byli i gówno widzieli Big Grin

Co do Twojego pytania to myślę, że może nie tyle wygląd czy przyzwyczajenie do platformy mogą mieć znaczenie a takie drobiazgi jak chociażby szybkość ładowania się strony Big Grin zauważyłem, że niektóre platformy mają bardzo szybkie serwery więc możesz w ułamku sekundy obstawić, a inne platformy jak nieszczęsne exbino, mają słabszy serwer i przez to reakcja jest utrudniona choć niekoniecznie wpływa to negatywnie. Być może jeśli byłby szybszy serwer to większość transakcji byłaby chybiona Big Grin

Ale przyzwyczajenie też na pewno robi swoje. Ja na innej platformie, której nazwy nie podam bo potem sie przejęzycze i mnie nazwą oszustem Big Grin, przez kilka godzin siedziałem i jakoś nie mogłem się przyzwyczaić. To tak samo jak chociażby w telefonie komórkowym, jeden może być mega zajefajny a inny może być słabszy ale wybierzesz słabszy bo w tym mega zajefajnym ciężko się przyzwyczaić do nowości, opcji i udogodnień. Ja smsa na dotykowym pisze pół dnia a na zwykłym w kilka sekund. Z platformami według mnie jest podobnie.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 20-05-2013 16:39

(20-05-2013 16:28)Mateush napisał(a):  Inwestor weź olej gościa, pierwszy post i już od oszustów wyzywa. Najwięcej szczekają ci co w dupie byli i gówno widzieli Big Grin

mi to tam ryba Tongue to tak jak z tym kolesiem z Zakopanego od pysznych obiadów, ludzie po nim jadą i wyśmiewają a gość ma 16 zł na rękę za godzinę i ma wszystkich w d... Big Grin

Jak to się mówi.. psy szczekają a karawana jedzie dalej...

[Obrazek: 82349bb402a67368gen.jpg]

[Obrazek: 60ad26ca927e3d64.jpg]

Dlaczego tak, a nie inaczej? Ponieważ jak widać na wykresie, od dłuższego czasu cena szła w górę. Były spadki minimalne, ale w dłuższej perspektywie jednak cena idzie w górę, stąd inwestycja 200€ w górę, zarobek 170€...

Swoją drogą ciekawe moim zdaniem byłoby sporządzenie jakiejś statystyki między np. 50 inwestycjami osoby, która opiera się na intuicji i szczęściu, a 50 inwestycjami kogoś, kto swoje inwestycje opiera na analizie i innych aspektach, do których potrzebna jest wiedza.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 20-05-2013 17:08

ja siedze od roku w opcjach i jeszcze nic nie zarobilem. przykre to i smutne bo zainwestowalem w to mnostwo czasu, widocznie to hazard nadal niestety bo moja metoda ktora dawala mi duzo zysku ostatnio znow


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - martin1984r - 20-05-2013 17:11

Jedynie chodziło mi o wiarygodność twoich wypowiedzi, a jak coś testowałeś przez 2 tygodnie, to ciężko się tak przejęzyczyć żeby pomylić dwie inne platformy.

Mateush, nie wiesz jakie mam pojecie, więc gościu śmieszny jesteś z takimi tekstami.

Być może mogłem innego słowa użyć niż oszust, ale czytasz coś na jednej stronie , później na drugiej i widzisz różnice wypowiedzi, jest to po prostu mało wtedy wiarygodne ale okey możecie się klepać po plecach. Co do ilości postów, nie liczy się ilość tylko jakość.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 20-05-2013 17:22

martin, spoko, ja rozumiem ale też zrozum, że można sie przejęzyczyć jak codziennie czyta sie o opcjach, o platformach, o strategiach. Ja do Ciebie żalu nie mam więc nie ma sensu sie na forum wykłócać czy przepychać. Wierz mi, że mi to wsio ryba czy ktoś inwestuje na exbino, marketsworld, trade rush, ioption czy na czymkolwiek innym. Do nikogo na forum nigdzie nie pisałem, żadnych PW ani postów na zasadzie "chcesz wejść w opcje to napisz do mnie i zapisz sie z mojego refa" Smile

Wrzucam drugą dzisiejszą transakcję i dosłownie kilka słów o niej.

Wybrałem mój ulubiony OIL.
Z tym że tu sytuacja na wykresie jest odrobinę inna. Cena spada, rośnie, spada, rośnie.... Założyłem więc powtarzalność na wykresie i zainwestowałem, że cena pójdzie ponownie w górę (moje założenie zaznaczyłem sobie zieloną kreseczką na wykresie). Postawiłem 200€, ponieważ w poprzedniej transakcji udało się zrobić 170€, czyli mogłem ewentualnie pozwolić sobie na stratę tych 170€ bez szkody dla mnie, dołożyłem 30€ z poprzednich transakcji do równego rachunku. W perspektywie miałem zarobek 140€, który udało się osiągnąć.

[Obrazek: ce75c6f82fe03002gen.jpg]

i wykres "na żywo"

[Obrazek: img.php?im_id=94762]

W związku z powyższym, dzisiaj zarobiłem 310€ i mogę sobie pozwolić na kolejną wypłatę. Tak jak już kilka razy wspomniałem, stosuję metodę - zarób z 500€ i wypłacaj. W piątek robię więc następną wypłatę.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Mateush - 20-05-2013 17:34

martin1984r wyzywanie kogoś od oszustów może oznaczać brak kultury, zwłaszcza gdy robi sie to w pierwszym czy drugim poście i nie chodzi mi tu o Inwestora tylko ogólnie. Uważam, że nazwanie kogoś oszustem na podstawie przejęzyczenia czy nawet jeśli by rzeczywiście Inwestor celowo wpisał u nas inną platformę a w innym miejscu inną to jednak daleko idące przegięcie pałki. Aby bez łamania prawa nazywać kogoś oszustem należy spełniać pewne kryteria, w związku z czym uważam że powinieneś przeprosić Inwestora i na tym kończę off topa


Verb22 - może Ty sie skupiasz za bardzo na wiedzy, może za bardzo szukasz, drążysz, wiercisz dziurę w brzuchu.. Może inna technika, strategia przyniosłaby większy efekt? A może czas odpuścić sobie opcje i poszukać czegoś innego?

Mi opcje leżą i to bardzo, choć nie twierdzę, że mam same udane transakcje. Miałem moment, że z 450€ zostało mi 50 i trzeba było jakoś to odrobić, ale nie próbowałem na 60s grać. Stawiałem tylko na opcje 15-30 minut i udało się odrobić straty i otrzymać tzw. górkę.

Wydaje mi się, a mogę się mylić, że nie ma 100% pewnej metody zarabiania, gdzie ZAWSZE będziemy na plusie i ZAWSZE będziemy zarabiać. Ja przynajmniej nie spotkałem się z niczym, gdzie byłaby 100% skuteczność. Od nas jednak zależy co zrobimy - czy będziemy biadolić, narzekać i szukać winnego, czy odpuścimy temat, czy będziemy próbować dalej i czekać aż ponownie będzie ten lepszy moment.