Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Kuskus - 24-04-2013 22:15

Ślepy jestem.... Czytałem o tym kiedyś, ale w ogóle tego nie zauważyłem, bo to exbino się trochę tnie i nigdy mi nie wyświetlało narzędzi. Nie pomyślałem o tym, żeby zjechać w dół, a tam przecież to jest. Wielkie dzięki za wskazówkę.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - arturwsb - 25-04-2013 16:03

dokładnie, możesz sprzedać opcje kiedy chcesz, jednak są tam ograniczenia, nie wcześniej niż godzinę przed zakończeniem opcji i nie później niż (o ile sie nie mylę to) 5minut przed zakończeniem. ale ta "rama czasowa" jest chyba wystarczająca. no i jak wcześniej pisałem musi iść w twoim wybranym kierunku jakieś minimum 20-30 pipsów żeby był mały zysk, im bardziej poleci w twoim kierunku tym więcej będą proponować za sprzedaż.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Kuskus - 25-04-2013 20:03

dziś to wypróbowałem. Jest to rzeczywiście dobra opcja. Z tego co zauważyłem to ważne, żeby kierunek był taki jaki podałem, a nie dokładny kurs. O ile się nie mylę. Przykład: Zainwestowałem w Gold 25$ w momencie kiedy wykres pokazywał 1466 wybierając opcję PUT. Po chwili wykres wskoczył na poziom 1469 i zaczął wtedy spadać. Spadał spadał, aż spadł do 1467 i wtedy sprzedałem za 30$. -> Czy w tą stronę to też działa czy się mylę?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - arturwsb - 25-04-2013 21:23

i o to chodziło, ja podawałem przykład na kursie eur/usd, bo na tym jednym sie skupiam. I małymi kroczkami można coś zarobić, ale oczywiście nie licz na to że wszystkie inwestycje dobrze pójdą, czasem jest tak,że inwestowałeś że pójdzie w górę a tam szło i szło ale w dół i czasem sie opcja zdąży zakończyć zanim dojdzie z powrotem do tego poziomu z którego zacząłeś inwestycje. Czasem w takich przypadkach używam też funkcji "rollover" by przedłużyć czas zakończenia np. o 1h. ale wtedy też podnosi ci się stawka którą inwestujesz, a i trzeba tą funkcje wybrać chyba na mininum 10 czy 15minut przed zakończeniem opcji. Mam nadzieje że komuś się te info przydadzą.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Kuskus - 25-04-2013 21:35

Mi bardzo. Jeszcze raz dzięki.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 27-04-2013 12:20

tej opcji nie stosowałem, ale po tym co piszecie to mam wrażenie że to korzystna opcja i trzeba spróbować.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - przemkoo80 - 27-04-2013 12:35

Witam
Mam podobny problem jak Kuskus Sad z tą różnicą że mi zostało 110 usd na koncie, gram na platformie exbino, czego troszkę żałuję, ale co zrobić?
Jak zaczynałem grać to w przeciągu tygodnia doszedłem do 550 usd ale coś poszło nie tak i straciłem co ugrałem Angry a do wypłaty zostało mi obrócenie 200-stoma dolarami, i dla tego mam takie oto pytanie.
Czy któryś z was chłopaki/dziewczęta nie chciał by mi pomóc odrobić straty Smile albo przekazać jakąś stronkę z sygnałami kupna sprzedaży?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 28-04-2013 13:58

moim skromnym zdaniem dobrze jest wypłacić to, co się wpłaciło, gdy uda się zarobić drugie tyle, czyli jeśli wpłacasz 200€ i uda Ci się zarobić 200€ to wypłacasz te dwie stówki i zostawiasz tylko to, co ugrałeś i tym obracasz. Dzięki temu nie stracisz zainwestowanych pieniędzy. Jeśli stracisz to tylko to, co ugrałeś na opcjach, czyli w najgorszym wypadku i tak wyjdziesz na zero.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - przemkoo80 - 28-04-2013 14:31

tak też planowałem, ale do możliwości wypłaty zostało mi jeszcze obrócenie 200 dolarami aby był wymagany obrót 30 razy bonus.
ładnie żarło ale zdechło w pewnym momencie.
wykorzystałem strategie progresywną i zabrakło mi środków na ostatnie zagranie, może i dobrze bo miałbym teraz 0 a nie 110 usd
teraz trzeba się z tym obchodzić jak z dzieckiem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 28-04-2013 16:53

Senod

Jutro wysylasz sygnaly? o ktorej mamy być?