Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Stalmer - 18-04-2013 15:55

A jeżeli chodzi o inwestycje realnych pieniędzy to jakie brokery polecacie ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - ProUper - 18-04-2013 16:04

Jeśli chodzi o konta demo opcji binarnych to na tej stronie http://binaryoptions.ws/pl/ w zakładce (konta opcje binarne demo) są podane platformy gdzie można założyć konta demo.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 18-04-2013 21:44

Stalmer tutaj masz małe info: http://pl.investing.com/directory/brokerzy-opcji-binarnych

Warto zobaczyć które platformy mają regulacje, min. depo, min. inwestycji itd.

Ja osobiście używam 24option.com i jestem bardzo zadowolony.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 19-04-2013 08:45

Verb "masz swoj wlasny urząd skarbowy? To idz i zapytaj. Każdy urząd interpretuje inaczej" wtf? tzn ze co jak mieszkam w Krakowie i złożę PIT w Warszawie to inaczej mnie potraktują? Co Ty za głupoty wypisujesz ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 19-04-2013 10:06

sEnod

Polskie prawo podatkowe to przede wszystkim chaos, jedni rozliczają bez problemów, inni mogą mieć problemy. Dlatego lepiej iść do urzędu się zasięgnąć informacji jak dokladnie się rolzliczyć. Dokladnie tak jak napisalem, każdy urząd może "powiedzieć" coś innego. Szczególnie kiedy popelnisz jakiś błąd przy dużych sumach, a fiskus to wylapie. Lepiej skorzystać z profesjonalnej pomocy.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 19-04-2013 16:53

Aha. No cóż, pierwsze słyszę żeby można w jakiś inny sposób rozliczać dochody z giełdy i żeby US miał z tym problemy no ale może jeszcze mało wiem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 21-04-2013 18:52

to jutro zaczynamy panowie, no nie ma innej opcji !


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - jacek151 - 22-04-2013 08:38

Witam wszystkich serdecznie Smile
sEnod zaczynamy dzisiaj wspólne inwestowanie??


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - szefu - 22-04-2013 16:52

Jeżeli ktoś jest już wyczerpany porażkami na opcjach binarnych to mam poniekąd sposób jak w dzisiejszych trudnych czasach można się dorobić w miarę bezpiecznie dobrych sum.
Ja przyznam szczerze, że również grałem na exbino przyznaję, że trochę za mocno popłynąłem na 60sekundach i dla tego większość depozytu najzwyczajniej w świecie przegrałem, ale zawieszanie się i niestabilne działanie platformy to druga sprawa.
Przejdźmy może do mojego w miarę "bezpiecznego" sposób zarobienia pieniędzy napisałem w cudzysłowu bo nigdy nie ma 100% pewności czy się nie straci, ale w tym wypadku ryzyko jest minimalne. Szukając po internecie sposobu natrafiłem na dosyć rewolucyjną platformę forex a nazywa się ona "Etoro".
Przede wszystkim rewolucyjna rzecz jaką ja widzę w tej platformie jest to, że można kopiować czyjeś trejdy manualnie albo kopiować wszystkie czynności jakie wykonuje dana osoba na rynku z automatu i nie musimy się martwić tym, że dostaliśmy sygnał i nie wszedł bo za późną reakcję miałem. Należy też pamiętać, że jeżeli komuś nie wyjdzie dany trejd to nie tylko ja będę "poszkodowany" ale i osoba która otwierała pozycję również będzie dla tego wszyscy starają się aby jak z najlepszym wynikiem wypaść.
Polega to na tym, że wyszukujemy sobie kogoś kto ma mało stratnych transakcji, dużo wygranych i duży tygodniowy zysk równocześnie patrząc na to by ktoś kto otwiera jakąś pozycje nie trzymał jej nie skończono długo powiedzmy, że maksimum dzień. Gdy takiego kogoś już się znajdzie można sobie kopiować wszystko to co dana osoba robi w danym momencie i cieszyć się zyskiem co prawda nie jest on tak duży jak na opcjach binarnych ale przynajmniej inwestując przypuśćmy 100$ bądź euro nie stracimy wszystkiego nawet gdy coś pójdzie nie tak. Ja na etoro jestem już od tygodnia wpłaciłem 20$ po tygodniu kopiowania mam 25$ co prawda nie są to jakieś kokosy wielkie ale trzeba mieć na uwadze, że tydzień poprzedni był bardzo ciężki jeśli chodzi o trejdowanie więc 5$ to tak według mnie dobrze. Ale trzeba mieć też to na uwadze, że to jest zysk 5$ gdy ja mam na koncie zdeponowane 20$ bo akurat tyle miałem czyli mój zysk tygodniowy to średnio 25% a więc jeżeli ktoś by sobie wpłacił ze 100$ albo z 1000$ to wtedy by otrzymał też większy profit.
Pewnie się zastanawiasz czemu polecam etoro? Dla tego bo widzę, że dużo ludzi źle wychodzi na opcjach i traci pieniądze a nie chodzi o to żeby tracić pieniądze a je gromadzić i zyskiwać coraz to więcej i więcej.
Jeżeli ktoś by się zdecydował na etoro to może mi napisać swojego maila na prywatnych wiadomościach polecę go i podczas wpłaty pierwszego depozyty gdyby to było 100$ otrzyma dodatkowo 50$ do tej kwoty, nie ukrywam, że ja też coś tam dostanę (tylko szkoda, że nie będzie można wypłacić ale co tam).
Jeżeli ktoś by również chciał pogadać o etoro i może późniejszej strategi i wymianie ludzi których kopiujemy można by było zrobić grupe na skype tylko do etoro, ale puki co to tylko takie moje przyszłościowe spojrzenie na to. Tak więc jakby ktoś na skype chciał ze mną pogadać o tym może mnie dzwonić. Mój nick: Szefu Szefowski
Pozdrawiam


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - opel - 23-04-2013 17:02

te etoro to jest po polsku ?