Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 07-04-2013 18:57

Nie mam zamiaru nic tutaj nikomu udowadniać na siłę Smile Screeny czego? Mojego salda czy wykresu? Co do tych wskaźników to jaki to jest TF ? godzinny, minutowy? Nie wydaje mi się żeby to działało ale zawsze możesz sprawdzić, tak ?

Kede wrzucałem parę stron wcześniej screeny z FBO. Po tym jak mi 3 razy zabrali kasę za drawa, podziękowałem.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-04-2013 19:03

SEnod

5 minuty. To zbiór i suma wszystkich wskaźników i oznacza chyba siłę trendu jaki może się pojawić.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 07-04-2013 19:11

Wiec próbuj i dawaj znać jak Ci idzie. Ja już nie chce zaśmiecać sobie głowy czymś dodatkowym.Pod koniec tygodnia wrzucę screeny z wszystkich inwestycji. Jeśli wam się spodoba, popracujemy razem. Jak narazie pracuje z dwoma osobami i jest dobrze.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-04-2013 19:20

jakich wskaźnikow używasz? Masz jakiś support&ressistence level najlepszy swój wskaźnik? Ja mam suppor&Ressistenca (Barry)


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 08-04-2013 00:08

Linie wsparcia i oporu kreślę sam(Price Action) zaczynając od godzinnego wykresu, schodzą aż do 5 minutowego.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 08-04-2013 18:30

sEnod

masz może te wskaźniki do pobrania, czy kreślisz w metatrader 4 albo innych??


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 08-04-2013 22:02

Jakie wskazniki dokładnie? Jesli chodzi o Linie S/R(wsparcia oporu) To wyznaczam je sam na metatrader 4. Więcej możesz się dowiedzieć wpisując w google "Linie wsparcia i oporu podstawy" Lub zakupić jakiś ebook. Niestety nie będę uczył forexu od podstaw Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 09-04-2013 13:41

Zapraszam do grupy na Skypie. Nazwa - Biniary Option PL .


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 09-04-2013 17:01

Jest jakis problem z grupą. Wiec prosze dodawać nick senodbiniary


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - gervazy - 10-04-2013 19:21

WoW!
Siedziałem dzisiaj pierwszy raz z Senodem na skypie i muszę przyznać, że jestem zszokowany trafnością jego sygnałów. Gość ma naprawdę super strategię Smile Dostałem dziś 6 sygnałów i wszystkie były trafione! Trochę późno się zalogowałem (i dlatego tylko 6 Smile ) Senod twierdzi, że miał dziś ponad 20!! takich Smile Smile Smile
Jest jeden mały problem Sad Sygnały nie występują zawsze wtedy gdy są akurat potrzebne, ale to zależy już od platformy na której gram. To zależy za ile czasu kończy się opcja. Jego sygnały dobre są tak na 5-15 min przeważnie ale i tak są super.
Hmm, coś mi się zdaje że zaczyna być ciekawie. Smile