Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 07-04-2013 12:55

Jeszcze następnym. To zależy jak wygląda sytuacja na rynku. Nieraz są to np 2 trady na danej parze a czasem nawet 10 wszystko zależy od sytuacji na rynku oraz dobranej strategii(agresywna bądź konserwatywna). Kalendarz i otwarcie rynków np. NY czy tez Londyn pokazują mi kiedy nie grac! Bo nigdy nie wiadomo co się wydarzy po danych informacjach. Co do mojej gry stosuje wskaźniki oraz linie wsparcia i oporu. Co do stawek, teraz gramy 50% depo żeby jak najszybciej dojść do 10000 tys $. Jeśli zbudujemy taki depozyt to mój target będzie wynosił 400$ dziennie. Pary na których obecnie gram to USD/JPY EUR/USD EUR/GBP AUD/NZD. Nie gram gold oil silver itd.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-04-2013 13:05

sEnod

Wow, jesli mowisz prawde że masz 80-90 % to witaj w klubie milionerów do konca roku D: 50 %? To szleństwo wedlug mnie, jak mowisz ze 2 trady na 10 mogą niesiąć.. hmmm

A jak uważasz, czy to narzędzie się sprawdza : http://pl.investing.com/technical/

??


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 07-04-2013 13:46

No tak. Tylko dochodząc do 2000$ gramy tylko 1000$ nawet jak mamy 8tys dalej gramy po 1000$ wiec te 50% jest do pewnego poziomu. Raczej mając 400$ dziennie, nie bede milionerem do konca roku. Co do linku, nie działa.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-04-2013 13:51

sEnod

W tym linku są wskaźniki - mocne sprzedaj, mocne kup, kup itd. Czy z tego korzystasz i jaką to ma skuteczność?

Np dla EUR/GBP:

RSI(14) 34,730 Sprzedaj
STOCH(9,6) 31,987 Sprzedaj
STOCHRSI(14) 28,830 Sprzedaj
MACD(12,26) -0,004 Sprzedaj
ADX(14) 28,408 Sprzedaj
Williams %R -90,909 Wyprzedaż
Nazwa Wartość Akcja
CCI(14) -138,5549 Sprzedaj
ATR(14) 0,0003 Mniejsza lotność
Highs/Lows(14) -0,0002 Sprzedaj
Ultimate Oscillator 41,352 Sprzedaj
ROC -0,118 Sprzedaj
Bull/Bear Power(13) -0,0012 Sprzedaj


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Kede - 07-04-2013 14:32

Verb znów atak optymizmu? "Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki". Tylko żebyś znów nie jechał po wszystkich jakimi są idiotami i jak dają się skrobać właścicielom platform.

edit: Co do FBO to chyba jako jedyni nie zwracają za trad którego poziom się nie zmienił. Co zaczyna mnie powoli irytować i chyba przesiądę się na inną platformę.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-04-2013 14:40

kede

stockpair tez nie zwraca


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 07-04-2013 14:44

Cieszę się, że wątek wreszcie wzbogaca się o ludzi, którzy mają wiedzę i mogą coś więcej powiedzieć na temat opcji.

Szczęście szczęściem, ale wiedza jest potrzebna.

Jeśli rzeczywiście to kółko pomocy wypali to i ja bym chętnie się do niego wkręcił, oczywiście nie za darmo.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-04-2013 14:57

Senod sobie chyba nie wyobraża co to znaczy mieć 80-90 % w opcjach binarnych..narzędzie ktore może przynieś fortune. Dalbyś jakieś screeny Senod to byśmy dziś zrobili nawet jaką strone do opcji ;d


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Inwestor25 - 07-04-2013 18:30

Może się przydać - zapożyczone od użytkownika innego forum:

"Koleżanki, koledzy

W związku z tym, że w kilku miejscach trafiłem na stwierdzenia, że opcje binarne to hazard, pofatygowałem się i skontaktowałem się z prawnikiem. Poniżej wkleję część dotyczącą ewentualnego hazardu na exbino.

"..... Chciałbym dowiedzieć się czy inwestowanie w opcje binarne na platformach takich jak exbino jest zgodne z polskim prawem i czy można uznać to za legalny sposób zarabiania pieniędzy"


"Z informacji znajdujących się na stronie internetowej wynika, że:

"Inwestowanie w opcje binarne polega na podjęciu decyzji, w którym kierunku zmieni się cena akcji, towarów, indeksów lub walut w określonej ramie czasowej. W opcjach binarnych nie kupujesz i nie posiadasz aktywów, przewidujesz tylko kierunek ceny w którym dane aktywa się zmienią. Masz dwie możliwości do wyboru: Góra (Call/Up) lub Dół (Put/Down). "

Ustawa o grach hazardowych pod pojęciem zakładów wzajemnych rozumie zakłady o wygrane, pieniężne lub rzeczowe, polegające na odgadywaniu:

a) wyników sportowego współzawodnictwa ludzi lub zwierząt, w których uczestniczy wpłacają stawki, a wysokość wygranej zależy od łącznej kwoty wpłaconych stawek (totalizatory);
b) zaistnienia różnych zdarzeń, w których uczestnicy wpłacają stawki, a wysokość wygranych zależy od umówionego, między przyjmującym zakład a wpłacającym stawkę, stosunku wpłaty do wygranej (bukmacherstwo).

Porównując sposób gry na opcjach binarnych z ustawową definicją hazardu należy dojść do wniosku, iż opcje binarne nie są zakładami wzajemnymi, gdyż nie istnieje tam element wygranej, a jedynie stopa zysku lub straty z ulokowanego kapitału.
W związku z powyższym, uzyskiwanie zysków (dochodów) z tytułu uczestnictwa w tego rodzaju inwestycjach jest legalną formą zarabiania pieniędzy."

Mam nadzieję, że wątpliwości zostały rozwiane i że wszyscy, tak jak ja, mogą spać spokojnie Smile "


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-04-2013 18:51

inwestor25

Pozatym należy dodać że np: Optionfair, banc de binary są regulowane przez Unie Europejską.