Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestowanie w opcje binarne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Inwestowanie w opcje binarne? (/Temat-Inwestowanie-w-opcje-binarne-59337)



RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 05-04-2013 15:03

Co tu taka cisza ? Nikt sie juz nie interesuje opcjami ? Smile


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 05-04-2013 15:29

sEnod

masz jakąś metodę D:?/


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 06-04-2013 09:05

Metodę na co ?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 06-04-2013 09:39

na 7,8,9 na 10 tradow udanych D:


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 06-04-2013 13:29

No metodę i może mam Smile Ale szczerze? Trochę mnie to kosztowało pracy-10 miesięcy śledzenia wykresów, tworzenie wskaźników itd. Wiec nie bardzo się podzielę. Jedynie co mogę zrobić to wysyłać sygnały inwestycyjne.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 06-04-2013 18:35

sEnod

Mam wskaźniki darmowe od famous analytics, też mają do 70 % sktueczność. Jaką ty masz?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 07-04-2013 09:09

80-90% mam nadzieje ze bedzie wiecej wiecej. http://pl.investing.com/forex-tools/godziny-funkcjonowania-rynku-forex-i-rynku-%C5%9Bwiatow Patrzyłem zawsze na kalendarz ekonomiczny a nigdy na otwarcie rynków. Przez co często cena mnie zaskakiwała. Mam nadzieje ze będzie lepiej Smile Trzeba brać pod uwagę wszystkie ale to wszystkie czynniki.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-04-2013 10:02

Propobowalbym ci otworzenie kolka wzajemnej pomocy na skype D:

Co ty na to? Dajesz sygnal - my obstawiamy, pod koniec miecha wysylamy ci z 5 % zyskow swoich?


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - sEnod - 07-04-2013 11:25

W tej chwili pomagam znajomym na Facebooku Smile Ale myślę ze w następnym tygodniu gdy zbudujemy jakiś większy kapitał. Pojawię się na Skypie. Co do opłat to nic nie będzie. Chyba ze rzeczywiście będzie dużo chętnych i praca będzie przebiegała jak najbardziej pomyślnie, wtedy pomyślimy o opłatach.


RE: Inwestowanie w opcje binarne? - Verb22 - 07-04-2013 11:37

a mam kilka innych pytań. Ile transakcji dziennie przeprowadzasz, na jakich najczęściej parach walut, jakimi stawkami, i czy grasz opierając się tylko o kalendarz ekonomiczny czy np analize techniczną - pivot poitns, oscylatory, wskaźniki trendu itd??

Trzymam cię za słowo ze w nastepnym tygodniu - tylko ktorym? Tym czy jeszcze następnym? D: