Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portmmo - Opinia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Portmmo - Opinia (/Temat-Portmmo-Opinia-59335)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Portmmo - Opinia - Puziowski - 12-01-2013 00:16

3 miesiące +/-.
Od miesiąca spamowałem codziennie na Skypie osobie która się mną zajmuje żeby się zajeła Tym, po miesiącu starań otrzymałem, ale otrzymałem conajważniejsze więc wielki + dla Pana Łukasza Zięby . Smile

Jak dotrą pieniądze dam dowód wypłaty. Smile


RE: Portmmo - Opinia - musicfan - 12-01-2013 17:07

ta firma to są jakieś jaja ... czekam już około 3 mc i nadal nic, dostałem e-mail że papiery prześlą i na tym się skończyło


RE: Portmmo - Opinia - Stworkowaty - 08-02-2013 19:49

A ja wypłatę otrzymałem. Wink

Właściciel firmy napisał że jeżeli motywujecie sztuczny ruch to się nie dziwcie że pieniędzy nie otrzymujecie. Smile


RE: Portmmo - Opinia - musicfan - 08-02-2013 20:59

no przedwczoraj otrzymałem e-mail z dokumentami Smile nareszcie!!!


RE: Portmmo - Opinia - Stworkowaty - 08-02-2013 21:14

No właśnie, PortMMO jest wypłacalne ale jeżeli ktoś się stara ich oszukać to kończy się to "olaniem" z ich strony albo po prostu nie dostaniem pieniędzy.

Leszek Krajewski - właściciel firmy z którym kontakt jest bardzo miły i przyjemny oraz szybki, jeżeli piszemy do Niego bezpośrednio na email, więc kontakt z PortMMO po przez Email z Właścicielem i wszystko ładnie, szybko i sprawnie idzie. ; )


RE: Portmmo - Opinia - rozekrr - 09-04-2013 09:17

Ja obecnie ma się sytuacja z PortMMO, opłaca się coś z nimi działać?


RE: Portmmo - Opinia - Stworkowaty - 09-04-2013 14:37

Nie wiem czy się opłaca czy nie, musisz uważać bo łatwo możesz dostać bana za nic i jak chcesz wytłumaczyć sprawę zostaniesz zignorowany.

Bardziej polecam Ad4MMO. ; )

Miły kontakt i nie tylko.


RE: Portmmo - Opinia - rozekrr - 09-04-2013 14:43

Ok na taką odpowiedź liczyłem, Ad4MMO znam od kilku lat, chciałem poznać tylko kwestię organizacyjną w PortMMO. Dzięki Wink


RE: Portmmo - Opinia - v47 - 07-05-2013 10:58

a co sądzicie o gameflow, widziałem tam próg wypłaty od 30 zł.
a co do Portmmo to mam mieszane uczucia. Do tej pory odpisywali mi na każdy emali po 1 dniu a jak już przekroczyłem 100 zł to nikt mi nie odpisuje, wogóle nie wiem gdzie jest regulamin, bo wchodzę w niego a wyskakuje mi mój panel. Może mi jeszcze mi odpiszą bo w sumie był weekend majowy ale zaczynam sie powoli niecierpliwić. I ogólnie chyba wygodniej byłoby umieścić procedurę wypłaty środków w panelu, bo jak narazie to najważniejszych informacji dowiaduje się z for.


RE: Portmmo - Opinia - Stworkowaty - 07-05-2013 12:09

PortMMO to dno teraz, Ad4Mmo 100% lepsze.