Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portmmo - Opinia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Portmmo - Opinia (/Temat-Portmmo-Opinia-59335)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Portmmo - Opinia - Filipus - 29-09-2012 09:44

A na co wypłacają? : )


RE: Portmmo - Opinia - szpilmen - 29-09-2012 13:36

PayPal i konta bankowe.


RE: Portmmo - Opinia - Filipus - 30-09-2012 22:04

Aww... mam minimum i mam problem z wypłaceniem...
Jak zobaczyłem formularz to nic nie wiem co wpisać gdzie.

[Obrazek: zzzbs.jpg]

Mógłbyś mi ktoś powiedzieć co gdzie mam wpisać? Bo nie zbyt rozumiem.. za dużo Tego.

Mam tak :

Nazwa Konta : [WIEM]
Numer Konta : [WIEM]
Nazwa Banku : [WIEM]
Kod Banku : [NIE WIEM]
Adres Banku : [NIE WIEM]
Kod SWIFT banku : [WIEM]



RE: Portmmo - Opinia - Filipus - 30-09-2012 22:22

Taa, KOD BANK'u, KOD SWIFT BANK'u.. KOD SWIFT znam, gorzej co to jest KOD BANK'u... i nie rozumiem Twojej wypowiedzi, po co ją piszesz? Postów brakuje? Nie masz nic co wnosi coś do tematu to możesz wyjśc. : )


RE: Portmmo - Opinia - WazzaP - 01-10-2012 07:29

Napisz mejla do banku, też chciałem kiedyś wypłacić i napisałem do mBanku i następnego dnia miałem już wszystkie informacje Smile


RE: Portmmo - Opinia - Dennisek78 - 01-10-2012 08:02

Lub skorzystaj z live pomocy Smile


RE: Portmmo - Opinia - Filipus - 01-10-2012 13:49

I takie odpowiedzi powinły być, a nie jak Ciamciaj łapać spiny i pokazywać jaki to on jest mądry.

Dziękuje za odpowiedzi. : )


RE: Portmmo - Opinia - surfer0700 - 01-10-2012 13:56

Aby uprzedzić pytania dotyczące motywacji, już udzielam odpowiedzi.
PortMMO - NIE ZEZWALA NA MOTYWOWANIE POPRZEZ OFEROWANIE NAGRÓD I PODOBNYCH AKCJI.
Wiadomość od Nich:

Cytat:Ruch motywowany w naszej sieci afiliacyjnej jest zabroniony. Dlatego wszelkie propozycje i oferowanie czegokolwiek w zamian ze rejestrację jest zabronione i skutkuje zawieszeniem konta.
Reklamowanie naszych produktów na Facebooku jest stosowaną przez naszych partnerów praktyką. Więc można stosować taki sposób promocji. Jednak w wypadku stosowania metod typu: "zarejestruj się to wygrasz kubek/koszulkę itp" również będziemy zawieszać konta.

Tak więc kiepsko Wink


RE: Portmmo - Opinia - miniek9090 - 01-10-2012 14:12

freemmo , zezwala , ale czekanie miesiac na zaliczenie to przesada ... a w portmmo trzeba skan dowodu .


RE: Portmmo - Opinia - twisted123 - 02-10-2012 22:54

Nie wiem jak jest w funhub z ruchem motywacyjnym, ma ktoś może informacje?