Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portmmo - Opinia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Portmmo - Opinia (/Temat-Portmmo-Opinia-59335)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: Portmmo - Opinia - john320 - 17-08-2013 09:52

Odpowie mi ktoś na te pytania?

Mam kilka pytań odnośnie portmmo, może głupie pytania ale nigdzie nie widziałem żadnego poradnika do tego panelu
Nie mam własnej stronki, ale mam kanał na youtube i chcę używać linki
1. Nie wiem czy to głupie pytanie i może to obojętne ale nic mi nie nalicza i dlatego nie wiem który rodzaj linku używać
ten? http://www.portmmo.com/xxxxxxxxxxxxxxxx,{$extra_data1}
czy ten? http://panel.portmmo.com/scripts/click.p...d=xxxxxxxx
2. Zarejestrowałem się w bit.ly i wsadziłem link (używam ten z nawiasami {} ) Dlaczego tam się generują 2 linki do mojego linku? Bo nie wiem czym się one różnią Your bitly link i Both bitly links. Ma jakieś znaczenie który z tych dwóch podam na youtube odnośnie naliczania statystyk?
3. W bit.ly wyświetla mi statystyki że 6 kliknięć miałem tego linku. Jeśli jednak wchodzę w panel portmmo to tych kliknięć mam tylko 3 z czego wszystkie z mojego IP, a w tabelce jest pusta cała kolumna "Kanały" oraz pusta kolumna "Referencyjny Adres URL". Gdzie reszta kliknięć?
4. Powiedziałem kumplowi żeby kliknął w link który podałem na youtube, to ani na bit.ly nie zarejestrowało tego kliknięcia ani na portmmo. Gdzie coś źle zrobiłem? Zły link bit.ly wybrałem spośród tych dwóch?
5. Nic mi nie nalicza, podczas rejestracji podałem adres do kanału na youtube. Żeby widzieć jakieś kliknięcia muszę wprowadzić w panel "Dodaj kanały" link do filmu przy którym w opisie mam link? Jeśli tak to co mam wpisać w "nazwa kanału" oraz zamiast "code1"?


RE: Portmmo - Opinia - piotruss96 - 17-08-2013 17:43

zleciłem ostatnio wypłatke i dałem dane i czekamy na dalsze wiadomosci juz minęło jakoś 2tyg i dalej cisza


RE: Portmmo - Opinia - Crudus™ - 18-08-2013 00:24

Witam!
Swoją ''przygodę'' z PortMMO zacząłem przedwczoraj, jeszcze nie zweryfikowali konta, ale mam do Was kilka pytań...
1.Czy gdy przyjdzie moment wypłaty mogę podać dane rodziców jeżeli nie ukończyłem 18 roku życia?
2.Czy jak będę mówił że w ramach podziękowań [np. za pomoc w czymś tam, głównie chodzi o YT] mogą zarejestrować się z reflinku to jest to sztuczny ruch?
2. Zarejestrowałem się również w ad4MMO, również jeszcze moje konto nie zostało zweryfikowane, mogę korzystać z kilku partnerów naraz patrząc gdzie są lepsze stawki za 1 rejestrację?
Jak na razie to tyle, Pozdrawiam! Xpokerface


RE: Portmmo - Opinia - Danny - 21-08-2013 10:44

A ja mam pytanie z innej beczki, mianowicie ile potrafiliście, potraficie lub znacie znajomych którzy potrafią z tego wyciągnąć. Czy 2k netto/miesiąc jest realne?


RE: Portmmo - Opinia - musicfan - 21-08-2013 12:24

3 dni temu dostałem wypłatę, 114 zł z groszami Wink


RE: Portmmo - Opinia - szykiryki - 21-08-2013 12:36

Da się i jest to całkowicie realne.
@musicfan dobrze, że Ci przesłali, jak obiecali, choć z lekkim poślizgiemSmile


RE: Portmmo - Opinia - v47 - 22-08-2013 19:33

czy macie dziwny bug na głównej stronie, gdzie pokazuje liczbę kliknięć ale 0 wyświetleń?

Danny, myślę że realne jest nawet 20 k miesięcznie jeśli masz dobra stronę albo funpage, wszystko zależy od tego ilu ludzi zwabisz na swoją stronkę oraz od tego co to za stronka. Ale te bannerki można wsadzić na byle jaki portal i znajda się chętni gracze, bo nic ich nie kosztuje rejestracja.


RE: Portmmo - Opinia - prololex - 22-08-2013 20:09

Czy tutaj zaliczają tylko leady z Polski ?


RE: Portmmo - Opinia - szykiryki - 22-08-2013 20:26

Tak. Przy każdej grze jest napisane, że płatne X zł za użytkownika z Polski.
Ale może warto do nich napisać, jeśli przedstawisz im powierzchnię czy inne formy reklamowe na zagranicę to coś poradzą?
Jak chcesz się skupić na zagraniczniakach to może walić do:
http://mediapartners.bigpoint.com/

?
Nie wiem tylko, jak u nich wygląda procedura przyjęcia czy wypłat...

btw, tak w ramach motywacji i możliwości zarobkowych mój wynik z lipca:
http://images65.fotosik.pl/96/e3394a511e0531e9.jpg

Kasa dojdzie oczywiście dopiero w połowie września, więc na dowód tylko rachunek. Dostaję od nich regularnie kasiorę od zeszłego roku, dlatego wszystkim mogę tylko polecać współprace Smile


RE: Portmmo - Opinia - prololex - 23-08-2013 07:14

Brawo :-D Ładna sumka .