Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BMPrelaunch.com - do 600$ dziennie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: BMPrelaunch.com - do 600$ dziennie (/Temat-BMPrelaunch-com-do-600-dziennie-59334)



BMPrelaunch.com - do 600$ dziennie - macgre - 28-09-2012 21:53

Zapraszam do nowego programu o nazwie BM.

[Obrazek: banner1.gif]

Nie wiadomo tak naprawdę jeszcze czym jest ten serwis ale dowiedziałęm sie o nim od jednego z liderów networkingu więc piszę, może coś z tego będzie Smile

Rejestrując się w BMPrelaunch.com rezerwujemy sobie miejsce w pierwszym rzędzie unikalnej koncepcji w marketingu internetowym i generowania przychodu która już niedługo rozszerzy sie po świecie.
Program jest we wczesnym pre-launch. Nie prezentują jeszcze wszystkich szczegółów ale mamy coś takiego:

You'll be able to have complete advertising campaigns on Auto-Pilot
Bedziemy mieć mozliwość zrobienia kamapani reklamowych automatycznie.
You can receive RESIDUAL income up to $615 PER DAY
Możemy osiągać do 615 na dzień ( to trochę zastanawia ale zobaczymy)
You can receive DAILY payouts
Mozemy osiągać codzienne wypłaty
You'll earn on a downline up to 7 levels deep
Będziemy zarabiać do siedmiu generacji w głąb struktury
Mamy wymuszoną matrycę która umożliwia otrzymanie spillover, czyli tzw. "spadochroniarzy" (lubię to określenie Smile )

Jak się już zarejestrujemy i zajmiemy pozycję mamy do dyspozycji banery i teksty reklamowe do promocji.
Promujcie, bawcie się i będzicie gotowi na uwolnienie BESTII Smile

PRE-LAUNCH trwa do 25.10

W czasie przed-premiery mamy konkurs na najlepszych polecających.

1st Place: $500.00
2nd Place: $250.00
3rd Place: $125.00
4th Place: $80.00
5th Place: $45.00



Dzisiaj (28.09) otrzymałem maila od nich:

"W następnym tygodniu rozpoczynamy webinary które będziemy prowadzić przez cały okres przed-premiery. We will begin holding calls next week and moving forward throughout the prelaunch period.

Rozpoczniemy także udostępnianie kolejnych informacji na temat "Bestii" . Ważne jest byście zrozumieli, że nie ujawniamy teraz wszystkiego ponieważ pracujemy nad naszym projektem i chemy zachować jego unikalność aż do końca pre-launch.
Model Bestii z pewnością zmieni kolej rzeczy w całej społeczności internetowej a Ty jesteś na czele tej rewolucji "



Czysty: http://www.bmprelaunch.com

Oraz reflink: http://www.bmprelaunch.com/?gmac

Zapraszam!


RE: BMPrelaunch.com - do 600$ dziennie - Fajka - 02-10-2012 21:44

Jak da mnie hasła w trybie tekstowym nie wróżą o nich dobrze. Właśnie dlatego użyłem u nich "tego gorszego do spamowych stron."


RE: BMPrelaunch.com - do 600$ dziennie - macgre - 03-10-2012 22:27

Jaki by adres nie był - dzieki za ref Wink


RE: BMPrelaunch.com - do 600$ dziennie - macgre - 25-10-2012 12:54

Zostały tylko 3 godziny....


RE: BMPrelaunch.com - do 600$ dziennie - macgre - 11-11-2012 00:02

Witam
Od 12.11 Bestia startuje. Będziemy mogli wykupić jedną z poniższych kampani reklamowych :

[Obrazek: bmp1.jpg]

Wznowione będą także zapisy.


RE: BMPrelaunch.com - do 600$ dziennie - macgre - 07-12-2012 23:51

Jutro kompresja więc to ostatni moment żeby sobie zaklepać miejsce. Jesli nie wykupimy kampanii reklamowej to tracimy pozycję w matrycy

Ja wczoraj wykupiłem kampanię za 25$. Wśród 39 osób na moich trzech levelach (bo z tych się ma profity na poziomie Brąz) mam jedną osobę takżez kampanią brąz. Na koncie widnieje już 0,18$, a na kilkanaście wyświetleń banera i reklamy tekstowej mam już po jednym kliku.

Mając na uwadze fakt że przez 42 dni będę otrzymywał codziennie:
250 kredytów do wysyłki maili
500 wyświetleń banerów
500 wyświetleń reklamy tekstowej
to w sumie za 25$ mam (500+500) x 42 = 42 000 wyświetleń banerów albo reklam tekstowych
plus
250x42 = 10 500 kredytów na solo mail ads do 36 tysięcy odbiorców ( i rośnie) z których wszyscy są zainteresowani zarabianiem ( nie przypadkowo zapisali się do Bestii). Nie zapominajmy, że tylko za jedno konto brąz dostanę łącznie prawie 4$. Można to łatwo wyliczyć w ich kalkulatorze.

Wszystko to jest świetnie pomyślane bo rozłożone w czasie. Nie zużyjemy od razu kredytów na wyświetlenie tym samym osobom po kilkanaście razy dziennie Reklamy poza tym dodaje się bardzo prosto i szybko , można ustawić automatyczne doładowanie codziennymi partiami kredytów które będziemy dostawać.

Został już tylko 1 dzień. Moim zdaniem warto spróbować chociaż na najniższym brązowym poziomie. Każdy z nas ma przecież co promować Wink


BMPrelaunch.com - do 600$ dziennie - Hybrid1990 - 27-09-2018 20:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.