Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Qday i moje zdanie o nim - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Qday i moje zdanie o nim (/Temat-Qday-i-moje-zdanie-o-nim-5932)



Qday i moje zdanie o nim - ketrab - 24-04-2010 22:05

Nie wiedziałem, gdzie to umieścić, ale dałem to tutaj i niech się dzieje, co chce.

Nie wiem jak z waszą cierpliwością, ale ja mam już wielką ochotę, aby jak najszybciej z tym skończyć. Jest to tak wielkie dziadostwo, że się w głowie nie mieści. Nagrody są takie fatalne, że aż śmieszne, np. te ich 'gry komputerowe' i inne pierdoły, a w dodatku strasznie długo się zbiera EXP'y, a jeżeli już się uda zebrać odpowiednią ilość ich na jakąś nagrodę, do okazuje się, że jest ona niedostępna. Według mnie, jest to o milion razy gorsze od Lockerz, bo twoja ilość punktów praktycznie nie zależy od ciebie, tylko od tej ekipy i od tego, kiedy zechce im się dodać zagadkę, zaś na Lockerz dla porównania, możemy przecież zapraszać znajomych i nie czekać na ich 'pomocną dłoń', o nagrodach nie będę wspominał...

Dlatego kończę z tym badziewem, bo tylko szkoda internetu i pieniędzy na nich. Jednocześnie mogę oddać konto z 269Q i 38 EXP'a w zamian za odpowiednią ilość czystych znajomych na Lockerz. Kontakt na gg [ 8888371].


RE: Qday i moje zdanie o nim - MareKSG - 24-04-2010 22:12

Już do nich pisałem 2 razy w sprawie nagród i mnie olali więc ostatnio napisałem że ładnie mają nas w dupie i czy potrafią łaskawie się odezwać... Kolejny mail będzie na bana, ale ch*j z nimi...


RE: Qday i moje zdanie o nim - rj7rad - 24-04-2010 22:48

Jedyne odpowiedzi jakich nam udzielają to "Nie chcesz to nie graj. Nikt cię nie prosi"


RE: Qday i moje zdanie o nim - MareKSG - 24-04-2010 22:52

(24-04-2010 22:48)rj7rad napisał(a):  Jedyne odpowiedzi jakich nam udzielają to "Nie chcesz to nie graj. Nikt cię nie prosi"

Ciekawe czy będą tacy cwani jak zostanie im 1000 użytkowników... bo jak na razie widzę samych niezadowolonych użytkowników. My się wysilamy, odpowiadamy na pytania a oni mają nas w dupie... W Polsce nie ma nic za darmo!


RE: Qday i moje zdanie o nim - rj7rad - 24-04-2010 22:56

Cytat:W Polsce nie ma nic za darmo!

Jak to nie? Zawsze możesz w mordę dostać Tongue


RE: Qday i moje zdanie o nim - kaloryfer - 25-04-2010 01:10

(24-04-2010 22:05)ketrab napisał(a):  Nie wiedziałem, gdzie to umieścić, ale dałem to tutaj i niech się dzieje, co chce.

Nie wiem jak z waszą cierpliwością, ale ja mam już wielką ochotę, aby jak najszybciej z tym skończyć. Jest to tak wielkie dziadostwo, że się w głowie nie mieści. Nagrody są takie fatalne, że aż śmieszne, np. te ich 'gry komputerowe' i inne pierdoły, a w dodatku strasznie długo się zbiera EXP'y, a jeżeli już się uda zebrać odpowiednią ilość ich na jakąś nagrodę, do okazuje się, że jest ona niedostępna. Według mnie, jest to o milion razy gorsze od Lockerz, bo twoja ilość punktów praktycznie nie zależy od ciebie, tylko od tej ekipy i od tego, kiedy zechce im się dodać zagadkę, zaś na Lockerz dla porównania, możemy przecież zapraszać znajomych i nie czekać na ich 'pomocną dłoń', o nagrodach nie będę wspominał...

Dlatego kończę z tym badziewem, bo tylko szkoda internetu i pieniędzy na nich. Jednocześnie mogę oddać konto z 269Q i 38 EXP'a w zamian za odpowiednią ilość czystych znajomych na Lockerz. Kontakt na gg [ 8888371].

No co za zje.y. Przecież to właśnie to, że Qday ma jakieś oryginalne zadania jest w tym najlepsze. Poza tym Qday istnieje z półtorej miesiąca i jest w Polsce, a nie w USA i nie ma sponsorów typu Amazon, czy Sony. Ani nie robi jak TaG, że ludzie sobie sami sponsorną nagrody i się będą cieszyć. A ile tych nagród TaG rozda? 20? hahahaha i się skończy kasa z kont. Ale wszyscy się pałują, że mają nagrody fajne na stronie. Ja też mogę wziąć zdjęcie z allegro i wrzucić, że rozdaję. kur*a ferrarkę se mogę wrzucić nawet. W qday może nie ma jeszcze "taaaakich" nagród, ale przez to, że są różne, czasami lepsze, czasami gorsze, to mam pewność, że one są.


RE: Qday i moje zdanie o nim - Alcor - 25-04-2010 01:19

@up

Coś tu śmierdzi...
Zarejestrowałeś się 12 minut temu i od razu piszesz w tym temacie ?
Tak, tak witamy ponownie jednego z Adminów, to się staje chore, doszło już do tego że musicie zakładać konta na naszym forum żeby bronić tego qday Wink


RE: Qday i moje zdanie o nim - MareKSG - 25-04-2010 07:10

(25-04-2010 01:10)kaloryfer napisał(a):  W qday może nie ma jeszcze "taaaakich" nagród,

W Qday nie ma wogóle nie ma nagród...



EDIT: Odp. Qday na mojego maila:
Cytat:Witam,
Z czasem nagród będzie przybywać i będą częściej dostępne.

Pozdrawiam,
Robert

Już to widzę... klasyczne mydlenie oczu.


Qday i moje zdanie o nim - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.