Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie Na Facebooku Dla Zaawansowanych. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie Na Facebooku Dla Zaawansowanych. (/Temat-Zarabianie-Na-Facebooku-Dla-Zaawansowanych-59315)



Zarabianie Na Facebooku Dla Zaawansowanych. - szpilmen - 23-09-2012 19:45

Z racji tego że nie sądziłem że ludzie to taki pijawki i hieny, muszę ograniczyć pomoc tylko dla zaawansowanych (posiadających już jakiegoś fanpage)

Rozesłałem tyle poradników dziś i ludzie nagle stają się niedostępni na gg lub dostaje blokadę, dla mnie to jest szczyt chamstwa !

To więc tak, proponuje zarobek osobą, które posiadają już fanpage lecz nie mogą wykorzystać jego potencjału lub nigdy wcześniej na nim nie zarabiały

Oferuje:
- pomoc w rozkręceniu się
- pełny support
- przedstawię różne sposoby zarobku od tych nielegalnych do legalnych
- jak zdobywać dodatkowe lajki
- zarobki mogą wahać się nawet do parę stówek dziennie, to zależy od wielkości fanpage

Czego oczekuje:
- uczciwość wobec mnie
- rejestrację z refa na sieciach


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Początkujących I Zaawansowanych. - surfer0700 - 23-09-2012 19:47

Ile fanów minimum trzeba mieć?


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Początkujących I Zaawansowanych. - szpilmen - 23-09-2012 19:49

Mi nawet udawało się zarabiać na fanpage który miał 1000 fanów, liczy się ilość ale bardziej jakość fanów.


RE: Zarabianie Na Facebooku Dla Zaawansowanych. - Killer - 28-09-2012 13:48

Autor tematu niech określi tematykę wątku, z pewnościa nie jest to dyskusja, a działu dla ofert reklamowych nie posiadamy.
Gdy temat zostanie zedytowany to zostanie przeniesiony w odpowiednie miejsce.


RE: Zarabianie Na Facebooku Dla Zaawansowanych. - szpilmen - 28-09-2012 14:11

Dobra Killer, wyrzuć go najlepiej, zgłosiło się parę osób z którymi da się współpracować a reszta to zwykły spam Smile


RE: Zarabianie Na Facebooku Dla Zaawansowanych. - Killer - 28-09-2012 14:13

ok wyrzucam, a zainteresowanych darmowymi sposobami odsyłam tutaj : http://zarabiam.com/Temat-Zarabianie-Na-Facebooku-dla-Poczatkujacych-i-Zaawansowanych-59144?pid=480303#pid480303


Zarabianie Na Facebooku Dla Zaawansowanych. - Killer - 28-09-2012 14:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.