Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedane temat do kosza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedane temat do kosza (/Temat-Sprzedane-temat-do-kosza-59300)



Sprzedane temat do kosza - mattys5 - 27-09-2012 23:14

sprzedane! temat do kosza Smile


RE: Egofiles - Voucher na 30 dni - 2 szt na sprzedaz - Czaplinek - 28-09-2012 07:40

Kolejny który kopiuje żywcem opis z czyjegoś tematu beka


RE: Egofiles - Voucher na 30 dni - 2 szt na sprzedaz - mattys5 - 28-09-2012 08:11

Mam taniej i zazdrosc Cie zzera?


RE: Egofiles - Voucher na 30 dni - 2 szt na sprzedaz - Czaplinek - 28-09-2012 08:21

Nic mnie nie zżera chłopcze bo nie tylko na tym forum sie ogłaszam po za tym sprzedaje regularnie vouchery właścicielowi pewnej strony.
Chodzi o to że łbem nie ruszyłeś aby napisać coś od siebie tylko żywcem kopiujesz od kogoś jak i inni pozostali ;].
Tak ciężko samemu coś napisać ? uwierz to nie boli


RE: Egofiles - Voucher na 30 dni - 2 szt na sprzedaz - mattys5 - 28-09-2012 08:32

Nie bede znizał sie do twego poziomu, akurat mam te vouchery na zbyciu a kasę zarabiam w inny sposób, nie mam 15 lat jak ty więc nie musisz zwracać sie do mnie chłopcze. A tekst mam z allegro a nie od Ciebie, więc wyjdź i zamilcz w moim temacie, bo w twoim też mogę naspamować jak Ty to robisz w moim.


RE: Egofiles - Voucher na 30 dni - 2 szt na sprzedaz - Czaplinek - 28-09-2012 08:48

Widzę że to "dziecko" bardzo cie uraziło hehe coś jest na rzeczy.Piszesz że nie będziesz zniżał sie do mojego poziomu bo już nie wiesz co napisać beka
A skąd wiesz że mam 15 lat ? znasz mnie że mnie oceniasz ? jeszcze byś sie zdziwił, nie mierz wszystkich swoją miarą
Wiesz nie tylko ty pracujesz bo ja również, a vouchery sprzedaje bo mam je za free miałem premium na Egofiles ktoś założył konto z refa i wpada mi dziennie kasa na 3-4 vouchery wiec sprzedaje.
No właśnie z allegro bo tam też wystawiałem beka.

Powodzenia w zarabianiu na uploadowaniu plików i powodzenia w sprzedaży voucherów ( Big Grin )
A w przyszłosci moze wymyślisz coś sam beka
Pozdrowionka :*


Sprzedane temat do kosza - Coristo - 10-06-2013 09:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.