Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk (/Temat-Graj-ze-mna-i-pomnazaj-swoje-pieniadze-vol-2-staly-pewny-zysk-59293)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 09-11-2012 15:44

Nie ma dalej ? Dalsze przelewy będę wysyłal jednak z drugiego konta, bo widzę że z tą pocztą to różnie bywa. Mają do 7 dni roboczych na przelew, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - GIT - 09-11-2012 17:01

(09-11-2012 15:44)mrw111 napisał(a):  Nie ma dalej ? Dalsze przelewy będę wysyłal jednak z drugiego konta, bo widzę że z tą pocztą to różnie bywa. Mają do 7 dni roboczych na przelew, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość

Hmm sorry, ze sie wtrace ale z jakiej Ty poczty te pieniadze wysylales? Nie ma takiej opcji jak napisales, ze maja na to 7 dni roboczych.. Wg nowych przepisow, ktore zostaly wprowadzone okolo 2 tygodni temu przelew zlecony dzis najpozniej dnia nastepnego jest na koncie bankowym.. Nigdy na poczcie nie bylo czegos takiego jak napisales a wysylalem sporo przelewow poprzez poczte, maksymalnie trwalo to 2 dni.. Z reszta mam w rodzinie osobe, ktora pracuje na poczcie w administracji i zadalem jej pytanie czy to mozliwe by pieniadze szly 7 dni roboczych i otrzymalem odpowiedz taka jaka napisalem powyzej..


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 09-11-2012 17:04

Poczta polska i tak jak Ty piszesz dokładnie ja zawsze czekałem 2-3 dni robocze max. Jak chcecie mogę skany wysłać przelewów, nie widzę problemu. Pozdro Wink


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - GIT - 09-11-2012 17:14

(09-11-2012 17:04)mrw111 napisał(a):  Poczta polska i tak jak Ty piszesz dokładnie ja zawsze czekałem 2-3 dni robocze max. Jak chcecie mogę skany wysłać przelewów, nie widzę problemu. Pozdro Wink

ja nie mowie, ze nie wyslales pieniedzy czy co ale jak napisales, ze przelew moze isc 7 dni roboczych to mnie az krew zalala i dlatego napisalem


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 09-11-2012 17:18

Tak mi powiedzieli na poczcie, bo tak sobie zastrzegają. To tak samo jak z prawem jazdy, dostajesz najdalej po 2 tygodniach, a mówią, że mają miesiac czasu. Ale to nie temat o tym, pozdro


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - GIT - 09-11-2012 17:25

(09-11-2012 17:18)mrw111 napisał(a):  Tak mi powiedzieli na poczcie, bo tak sobie zastrzegają. To tak samo jak z prawem jazdy, dostajesz najdalej po 2 tygodniach, a mówią, że mają miesiac czasu. Ale to nie temat o tym, pozdro

nie ma takiej możliwości żeby Ci coś takiego powiedzieli, weszła ustawa w życie, że bank musi zlecić przelew tego samego dnia, ok koniec OT


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Secret - 10-11-2012 11:31

nie mam pieniędzy na koncie ...


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 12-11-2012 21:51

Witam ponownie, tak jak niektórym już pisałem dziwna sytuacja wyszła o której publicznie nie napiszę. Pierwsze pieniądze są już wysłane, dla tych oczywiście którzy najdłużej czekają. Na pewno wszyscy swoje pieniążki dostaną z powrotem, a każdy dzień zwłoki wynagrodzę. Tym którym skończyły się już zakładane terminy, proszę piszcie na PW dogadamy się jakoś co do pieniędzy za zwłokę, a ja codziennie postaram się wysyłać paru osobom chociaż część pieniędzy. Pozdrawiam i jeszcze raz naprawdę przepraszam. Wiem, że to wszystko dziwnie wygląda, ale nikt nie będzie oszukany każdy swoje pieniądze otrzyma


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Secret - 13-11-2012 10:36

dostałem pierwsze pieniądze , czekam na kolejne


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - rafilbn - 15-11-2012 22:23

brzmi ciekawie Smile ale poczekam jeszcze na wpisy osób do których pieniądze nie doszły