Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk (/Temat-Graj-ze-mna-i-pomnazaj-swoje-pieniadze-vol-2-staly-pewny-zysk-59293)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 18-12-2012 15:04

Dzisiaj wysłane: Marmal 45zł, Ktosiek 50zł, Roben 150zł - macie już na kontach, wysłane w PKO BP i PKO SA. Na poczcie wysłane secretowi 100zł, dziadowi 150zł, kleomenesowi 150zł. Wieczorem wyślę Wam skany potwierdzenia jeśli chcecie. Na razie tyle, resztę postaram się do piątku uregulować, pozdrawiam


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - marmal - 18-12-2012 20:47

Pieniądze dotarły.
Dzięki!


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - ktossikk - 18-12-2012 21:15

u mnie rowniez, inwestycja + bonus pozdrawiam


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - dziad69 - 30-01-2013 20:23

Witam!

Podnoszę temat ponieważ chciałem zasięgnąć rady doświadczonych forumowiczów.
Otóż chciałem się dowiedzieć jak najefektywniej zgłosić oszusta organom ścigania, jakie argumenty powinienem przedłożyć itd.

Z góry dziękuję za pomoc.


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - 8gruzin8 - 18-02-2013 12:33

Przeczytałem temat od pierwszego do ostatniego postu i muszę przyznać, że łzy się cisną do oczu - taka ckliwa historia.
Pod koniec to nie wiedzialem nawet, że na forum jestem tylko mi sie wydawało, że to dramat jakiś czytam.

Piękna historiaSad

Metamorfoza głównego bohatera niesamowita.

Czekam na vol.3


Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Hybrid1990 - 08-04-2019 17:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.