Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk (/Temat-Graj-ze-mna-i-pomnazaj-swoje-pieniadze-vol-2-staly-pewny-zysk-59293)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - WildJoker - 22-11-2012 21:59

Przecież to było od początku wiadome, że ten koleś wszystkich wydyma. Na początku płacił żeby niby było że wypłaca, a poźniej wszystko wziął dla siebie. Ale, że na forum jest pełno łatwo wiernych dzieci to tak to już jest. Ale to dobrze nabierzecie doświadczenia i będzie wiedzieć że nie daje się pieniędzy pierwszemu lepszemu mistrzowi bukmacherki który zapewne nie ma pojęcia jak się gra tylko potrafi wyzyskiwać naiwnych.


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 23-11-2012 00:11

mam teraz dostep na forum z tel takze bedzie latwiej. wildjoker chyba pomyliles mnie z gitem. prawda taka ze zaczalem splacac niedawno i na razie otrzymali pieniadze ktosiek i secret. jutro pieniadze wysylam do duzegopawla, secreta, robena i whysoserious. ide rowniez postarac sie o kredyt jesli pojdzie po mysli wowczas w poniedzialek kazdy bedzie splacony co do zlotowki


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Jeppers - 23-11-2012 00:50

kredyt? to przegrałeś wszystkie pieniążki ludzi, którzy Ci wpłacili i będzie teraz pożyczał żeby oddać?

Jeżeli grasz nie swoimi pieniędzmi i nie masz z czego ich oddać to powiem tylko jedno, mianowicie, jesteś HAZARDZISTĄ, zacznij to leczyć, później będzie za późno.


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - WildJoker - 23-11-2012 09:24

(23-11-2012 00:11)mrw111 napisał(a):  mam teraz dostep na forum z tel takze bedzie latwiej. wildjoker chyba pomyliles mnie z gitem. prawda taka ze zaczalem splacac niedawno i na razie otrzymali pieniadze ktosiek i secret. jutro pieniadze wysylam do duzegopawla, secreta, robena i whysoserious. ide rowniez postarac sie o kredyt jesli pojdzie po mysli wowczas w poniedzialek kazdy bedzie splacony co do zlotowki

Git czy ty co za róźnica oboje zawsze macie wytłumaczenie że wypłata nie dociera itp. Dlaczego nie można po prostu przesłać normalnie ludziom pieniędzy tylko zawsze macie z tym jakiś problem. Możesz wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje ?


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - tomazzi - 23-11-2012 09:32

(23-11-2012 09:24)WildJoker napisał(a):  
(23-11-2012 00:11)mrw111 napisał(a):  mam teraz dostep na forum z tel takze bedzie latwiej. wildjoker chyba pomyliles mnie z gitem. prawda taka ze zaczalem splacac niedawno i na razie otrzymali pieniadze ktosiek i secret. jutro pieniadze wysylam do duzegopawla, secreta, robena i whysoserious. ide rowniez postarac sie o kredyt jesli pojdzie po mysli wowczas w poniedzialek kazdy bedzie splacony co do zlotowki

Git czy ty co za róźnica oboje zawsze macie wytłumaczenie że wypłata nie dociera itp. Dlaczego nie można po prostu przesłać normalnie ludziom pieniędzy tylko zawsze macie z tym jakiś problem. Możesz wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje ?

jak wszystko przeje.... no to z czego ma przelać ludziom jak konta puste
nie ma nowych debilów co by wpłacili i miałby nowe na przeje..... i coś na przesłanie zaległych to kombinuje jak może, widzisz nawet o pożyczkę się po kilku tygodniach wpadł na pomysł by się starać by oddać co winien a w banku jak pożyczy i nie będzie oddawać to się pierdol... z nim nikt nie będzie :
1 monity
2 windykacja
3 przed sądowe nakazy zapłaty
4 sądowe
5 komornik
6 odsiadka


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - Jeppers - 23-11-2012 16:05

Dedykowane autorowi tematu :

http://www.hazardzisci.org/
http://www.anonimowihazardzisci.org


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mrw111 - 23-11-2012 16:18

kolego wyzej jak kazdy otrzyma pieniazki to cos powiem na ten temat. wyslalem dzis duzemupawlowi, robenowi z bankow secretowi poczta. whysoserious odezwe sie na pw bo nie mam adresu zamieszkania. pzdr


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - mareczek - 25-11-2012 16:51

(23-11-2012 09:32)tomazzi napisał(a):  
(23-11-2012 09:24)WildJoker napisał(a):  
(23-11-2012 00:11)mrw111 napisał(a):  mam teraz dostep na forum z tel takze bedzie latwiej. wildjoker chyba pomyliles mnie z gitem. prawda taka ze zaczalem splacac niedawno i na razie otrzymali pieniadze ktosiek i secret. jutro pieniadze wysylam do duzegopawla, secreta, robena i whysoserious. ide rowniez postarac sie o kredyt jesli pojdzie po mysli wowczas w poniedzialek kazdy bedzie splacony co do zlotowki

Git czy ty co za róźnica oboje zawsze macie wytłumaczenie że wypłata nie dociera itp. Dlaczego nie można po prostu przesłać normalnie ludziom pieniędzy tylko zawsze macie z tym jakiś problem. Możesz wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje ?

jak wszystko przeje.... no to z czego ma przelać ludziom jak konta puste
nie ma nowych debilów co by wpłacili i miałby nowe na przeje..... i coś na przesłanie zaległych to kombinuje jak może, widzisz nawet o pożyczkę się po kilku tygodniach wpadł na pomysł by się starać by oddać co winien a w banku jak pożyczy i nie będzie oddawać to się pierdol... z nim nikt nie będzie :
1 monity
2 windykacja
3 przed sądowe nakazy zapłaty
4 sądowe
5 komornik
6 odsiadka

nowych debili facepalm


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - whysoserious - 04-12-2012 12:08

mrw111 kolejny do podbicia statystyk wykrytych przestępstw przed dzielną Policję

Niestety, nie dał się naciągnąć na wysłanie lewego potwierdzenie przelewu,
który się zawieruszył, dlatego prawdopodobnie tylko zawiasy. Jestem niepocieszony


RE: Graj ze mną i pomnażaj swoje pieniądze :) vol.2 - stały, pewny zysk - tomazzi - 04-12-2012 12:12

(04-12-2012 12:08)whysoserious napisał(a):  mrw111 kolejny do podbicia statystyk wykrytych przestępstw przed dzielną Policję

a zgłosił w ogóle ktoś sprawę ?
bo na tą chwilę cisza w temacie ...
nikt nie pisze, że coś dostał - mrw nie pojawia się z nowymi tematami i wątkami i pomysłami i sposobami na kasę
temat umarł na tą chwilę - chyba, że każdy zrobił dzień dobroci dla zwierząt i podarował mu w prezencie swoje pieniądze