Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
◘[ZAMIENIĘ] Battlefield 3 i Konto STEAM z kilkoma DOBRYMI grami za..... [/ZAMIENIĘ]◘ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: ◘[ZAMIENIĘ] Battlefield 3 i Konto STEAM z kilkoma DOBRYMI grami za..... [/ZAMIENIĘ]◘ (/Temat-%E2%97%98-ZAMIENIE-Battlefield-3-i-Konto-STEAM-z-kilkoma-DOBRYMI-grami-za-ZAMIENIE-%E2%97%98-59277)



◘[ZAMIENIĘ] Battlefield 3 i Konto STEAM z kilkoma DOBRYMI grami za..... [/ZAMIENIĘ]◘ - sobolek - 27-09-2012 13:42

Witam.

Oferuję wymianę :


Co mam do zaoferowania ??
############ Grę Battlefield 3 (PC) ############
+ Oryginał - Płyta użyta tylko raz.. + Konto Origin
+ Konto nie zbanowane itp. itd.
+ Dodatki : Walka w Zwarciu i coś tam jeszcze..

lub...

############# KONTO STEAM ############
+ Status VAC : W dobrym stanie.
+ Steam Guard : OFF
+ Konto nie zweryfikowane
+ Gry :
1. COD MW 3
2. CS 1.6
3. Team Fortress 2 - PREMIUM
4. ARMA II : Combined Operation -> IDEALNE DO DAYZ !!!!
5. Killing Floor
6. CS : CZ
7. DOTA 2 !
/// WSZYSTKEI GRY SĄ NA JEDNYM KONCIE !!
######################


####Czego chcę w zamian?? ?

+Gry na XBOX'a 360 !


Jakie gry mnie interesują??
Napisz na PW co możesz zaproponować a ja odpiszę ci czy mnie to interesuje.

+ Kasa
Tak jak z grami - Pisz ile oferujesz - Odezwę się.


RE: ◘[ZAMIENIĘ] Battlefield 3 i Konto STEAM z kilkoma DOBRYMI grami za..... [/ZAMIENIĘ]◘ - sobolek - 29-09-2012 15:45

@ Refresh...


RE: ◘[ZAMIENIĘ] Battlefield 3 i Konto STEAM z kilkoma DOBRYMI grami za..... [/ZAMIENIĘ]◘ - viper_vaga - 03-10-2012 21:43

(29-09-2012 15:45)sobolek napisał(a):  @ Refresh...

3 Gry za steam konto Big Grin?


◘[ZAMIENIĘ] Battlefield 3 i Konto STEAM z kilkoma DOBRYMI grami za..... [/ZAMIENIĘ]◘ - surfer0700 - 26-06-2013 20:52

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.