Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam serwis do zarabiania na PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam serwis do zarabiania na PPA (/Temat-Sprzedam-serwis-do-zarabiania-na-PPA-59233)

Strony: 1 2


Sprzedam serwis do zarabiania na PPA - surfer0700 - 26-09-2012 08:33

Tak jak w temacie - sprzedam serwis - właściwie to blog, stworzony do zarabiania na PPA.
Szczerze przyznam, że nie mam zbytnio czasu na promowanie tego serwisu, więc nie chce aby marnowała się chociażby domena, która (moim zdaniem) jest bardzo atrakcyjna.
Z wiadomych przyczyn adresu nie podam, aczkolwiek styl jest bardzo przejrzysty i przyjazny dla oka.
W serwisie znajduje się 10 nisz, które sprzedaje wraz z Nim.
Co do nisz - nie wiem czy mają dużą wartość, czy małą.
Przy praktycznie zerowej promocji (ok. 700 wyświetleń z generatora) wpadły mi chyba dwa pobrania z tego co pamiętam.
Troszkę bawiłem się to w lato, teraz egzamin zawodowy, matura, więc nie mam na to czasu, ani chęci.

Czekam na propozycje cenowe.

Nie oczekuje jakichś ogromnych kwot.


Dla jasności sprzedaję:
* domenę
* serwis
* nisze


Zaufanym mogę przesłać pierwszy, reszta jest zobowiązana do wcześniejszej wpłaty.


Istnieje możliwość wystawienia aukcji na allegro.


RE: Sprzedam serwis do zarabiania na PPA - surfer0700 - 26-09-2012 14:50

REF.


RE: Sprzedam serwis do zarabiania na PPA - surfer0700 - 26-09-2012 18:41

reffiiik Wink


RE: Sprzedam serwis do zarabiania na PPA - Tyrkijt - 26-09-2012 20:35

Niech kolega poda jakąś cene, jaka by zadowoliła Smile


RE: Sprzedam serwis do zarabiania na PPA - surfer0700 - 27-09-2012 09:53

Hmn... Nie chce dużo . . . powiedzmy z 15PLN na PP albo bank.


RE: Sprzedam serwis do zarabiania na PPA - surfer0700 - 27-09-2012 15:22

REF.


RE: Sprzedam serwis do zarabiania na PPA - surfer0700 - 27-09-2012 18:03

Proszę wziąć pod uwagę, to iż sama domena z końcówką .com kosztuje kilkanaście złotych. . .


RE: Sprzedam serwis do zarabiania na PPA - surfer0700 - 28-09-2012 06:12

REF.


RE: Sprzedam serwis do zarabiania na PPA - surfer0700 - 28-09-2012 10:39

Podbijam i zapraszam do zakupu również konta, które jest powiązane z tym blogiem.
Więcej info:
http://zarabiam.com/Temat-Konto-FireCash-za-5PLN-SPRZEDAM-59296


RE: Sprzedam serwis do zarabiania na PPA - surfer0700 - 29-09-2012 07:40

Śmiało można powiedzieć, że cena całego serwisu wraz ze skryptem, wpisami i stylem, sprzedaje za cenę nowej domeny z końcówką .com, którą ma ten blog!
I nie jest to żaden blogspot.com etc. Normalna ludzka domena z końcówką .com, więc wydaje mi się, że to ciekawa inwestycja.