Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Programy afiliacyjne odprowadzające podtek za wydawcę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Programy afiliacyjne odprowadzające podtek za wydawcę (/Temat-Programy-afiliacyjne-odprowadzajace-podtek-za-wydawce-59232)



Programy afiliacyjne odprowadzające podtek za wydawcę - kost - 26-09-2012 08:02

Witam.
Jakie polecacie programy afiliacyjne odprowadzające podatek za wydawcę?
Tak jest w np w NetSales:
"W przypadku osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej wynagrodzenie będzie pomniejszane o zaliczkę na podatek dochodowy, do którego rozliczania w imieniu Wydawcy zobowiązany jest NetSales."


RE: Programy afiliacyjne odprowadzające podtek za wydawcę - surfer0700 - 26-09-2012 08:12

Nie jestem pewien, więc ręki nie dam sobie uciąć. Ale CHYBA w zanox'ie też jest jakaś regułka.
Jak kiedyś z Nimi współpracowałem, to sami zabierali jakiś tam procent.
Oczywiście po odpowiedniej konfiguracji konta Smile


RE: Programy afiliacyjne odprowadzające podtek za wydawcę - WazzaP - 26-09-2012 12:08

Odpowiedniej konfiguracji, czyli? Smile


RE: Programy afiliacyjne odprowadzające podtek za wydawcę - marcheweczka87 - 30-09-2012 14:22

ja spotkałam się jedynie z programami, w których sama muszę odprowadzać podatki więc chętnie poobserwuję temat Smile


RE: Programy afiliacyjne odprowadzające podtek za wydawcę - lenka00 - 08-01-2013 16:36

ja tam wolę sama się rozliczać, więcej kasy dla mnie, w sensie takim że jestem na ryczałcie i płacę tylko 8,5% podatku. Pisałam do NetSales i od lutego będzie można się też rozliczać samemu, ale trzeba przesłać im skan z US że się rozliczasz, dla mnie to jest bardziej korzystne no i nic trudnego w tym nie ma żeby samemu się rozliczać Smile


RE: Programy afiliacyjne odprowadzające podtek za wydawcę - kost - 27-02-2013 10:56

Od lutego 2013 Natsales nie odprowadza już za nas podatku.
Znalazłem inny program który odprowadza za nas podatek. Jest to Cashfly.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o rejestrację z mojego reflinka: http://www.cashfly.pl/main/ref/9737


RE: Programy afiliacyjne odprowadzające podtek za wydawcę - m@rchewa - 27-02-2013 20:39

nie wiem jak jest teraz, ale jakiś czas temu współpracowałam z Novem i oni odporwadzali podatek


RE: Programy afiliacyjne odprowadzające podtek za wydawcę - *JackDaniels* - 27-02-2013 22:01

(27-02-2013 10:56)kost napisał(a):  Od lutego 2013 Natsales nie odprowadza już za nas podatku.
Znalazłem inny program który odprowadza za nas podatek. Jest to Cashfly.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o rejestrację z mojego reflinka: http://www.cashfly.pl/main/ref/9737

Kost nie spamuj ukrytymi Reflinkami.


RE: Programy afiliacyjne odprowadzające podtek za wydawcę - Stworkowaty - 27-02-2013 23:09

Temat może trochę stary ale gdyby ktoś szukał odpowiedzi to PortMmo, serdecznie polecam. : )


RE: Programy afiliacyjne odprowadzające podtek za wydawcę - Kowal80 - 22-10-2014 19:49

Jak na razie wszystkie programy z którymi współpracuję wypłacają mi kasę a ja sam opłacam podatek.