Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[sprzedam] Dwa blogi do zarabiania na PPA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [sprzedam] Dwa blogi do zarabiania na PPA (/Temat-sprzedam-Dwa-blogi-do-zarabiania-na-PPA-59205)



[sprzedam] Dwa blogi do zarabiania na PPA - Fractal - 25-09-2012 13:04

Witam.

Mam na sprzedaż dwa blogi dotyczące tematyki PPA. Pierwszy z nich posiada 43 posty, ładny szablon, jest w 99% uzupełniony (wystarczy jeszcze popracować nad zakładką "How to download", by zachęcić odwiedzających). Dotyczy jednej z najpopularniejszych kategorii PPA - cracki do gier.

Bez żadnego promowania (moje konta YT padły) na bloga dziennie wchodzi kilkanaście/kilkadziesiąt osób, tak więc wszystko co musisz zrobić to zmienić linki na swoje i promować!

Cena: $7

Drugi z nich dotyczy hacka do popularnej gry online.

Po dopieszczeniu go praktycznie go nie promowałem, tak więc oddaję. Jest prosty, ma prosty adres (!) i przede wszystkim niesamowicie czytelny szablon. Mogę do niego dorzucić kilka filmików, na których zarabiałem na YT.

Cena: $3

Oba blogi znajdują się na platformie blogspot. Wymiana przebiegnie standardowo: po wpłaceniu odpowiedniej kwoty na moje konto podajesz swój adres email do bloggera, robię Ciebie adminem bloga i usuwam siebie lub ty usuwasz mnie.

Dlaczego sprzedaję?

Nie zajmuję się już PPA a na gwałt potrzebuję pieniędzy. Każdy grosz w tej chwili jest dla mnie na wagę złota, tak więc muszę sprzedać czas włożony w tworzenie blogów. Szkoda, by się marnowały. Smile

Jeśli potrzebna będzie recenzja, mogę oddać komuś zaufanemu linki na PW do oceny.

Zainteresowanych zapraszam na PW.


RE: [sprzedam] Dwa blogi do zarabiania na PPA - Fractal - 26-09-2012 17:34

Odświeżam!

Przy zakupie dwóch na raz możliwa zniżka!


RE: [sprzedam] Dwa blogi do zarabiania na PPA - Fractal - 27-09-2012 19:48

Odświeżam. :>


RE: [sprzedam] Dwa blogi do zarabiania na PPA - Fractal - 30-09-2012 11:34

Nadal aktualne. Nowe, niższe ceny w pierwszym poście!


RE: [sprzedam] Dwa blogi do zarabiania na PPA - Fractal - 30-09-2012 15:05

Sprawa pierwszego bloga już nieaktualna - sprzedany. Pozostał już tylko drugi. Obniżam cenę już do symbolicznych $2, ponieważ trzeba włożyć sporo pracy w wypromowanie i wybicie się. Zainteresowanych kupnem zapraszam na PW.


[sprzedam] Dwa blogi do zarabiania na PPA - surfer0700 - 26-06-2013 18:00

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.