Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Czy będe miał kłopoty? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Czy będe miał kłopoty? (/Temat-Rozwiazane-Czy-bede-mial-klopoty-592)



[Rozwiązane]Czy będe miał kłopoty? - Sergioramos - 29-12-2009 13:42

Witam.Mam pytanie odnośnie konta.Czyli jeżeli jakiś czas temu założyłem sobie konto,a po jakimś czasie drugie to coś mi grozi? Ban itp? Dodam jeszcze,że z tego pierwszego aktualnie nie korzystam i nie mam zamiaru.Miałem tam około 50 pkt.Aktualnie korzystam z tego drugiego i z niego bede korzystal juz cały czas.Liczę na szybką odp i ewentualnie na jakieś rady.


RE: Czy będe miał kłopoty? - goly7 - 29-12-2009 13:51

Nie. Nie dostaniesz bana. Nic Ci nie grozi. Kont można mieć wiele na jednym kompie, tyle że jak robisz konta fake to wtey można dostać bana. Nie masz co się martwić Big Grin


RE: Czy będe miał kłopoty? - Sergioramos - 29-12-2009 13:53

(29-12-2009 13:51)goly7 napisał(a):  Nie. Nie dostaniesz bana. Nic Ci nie grozi. Kont można mieć wiele na jednym kompie, tyle że jak robisz konta fake to wtey można dostać bana. Nie masz co się martwić Big Grin

DziękujeWink Juz sie balem czy cosWink Z tamtego nie korzystam,tylko z tego drugiegoWink A zaproszeni ludzie to nie konta e-mail fake ,a inni prawdziwiWink


RE: Czy będe miał kłopoty? - Magnus - 31-12-2009 10:35

Nic Ci nie zrobia ja mam z 5 kont i nic i korzystam z jednego tylko i wszystko jak narazie jest dobrze. ..


RE: Czy będe miał kłopoty? - Daniel - 03-01-2010 16:09

ja mam 4 konta i nic mi nie robia uwazaj ze im by sie chcialo sprawdzac tyle ludzi czy czegos nie kombinuja


[Rozwiązane][Rozwiązane]Czy będe miał kłopoty? - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.