Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dział dla nowych użytkowników - pierwsze kroki w zarabianiu. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Dział dla nowych użytkowników - pierwsze kroki w zarabianiu. (/Temat-Dzial-dla-nowych-uzytkownikow-pierwsze-kroki-w-zarabianiu-59192)

Strony: 1 2 3


RE: Dział dla nowych użytkowników - pierwsze kroki w zarabianiu. - Damkofr - 24-09-2012 22:36

Popieram całą akcje w 100% Smile


RE: Dział dla nowych użytkowników - pierwsze kroki w zarabianiu. - duzypawel - 25-09-2012 07:45

Admin pisał, że temat nie służy jako ankieta CZY coś takiego ma powstać tylko JAK ma to wyglądać Smile

ja popieram zdanie jednego z przedmówców, że powinien być oddzielny temat ale nie na zasadzie: dział dla początkujących a tam 600 poradników w stylu od zera do milionera... raczej kilka krótkich tematów na temat różnych możliwości zarobku w sieci. Czyli podział podobny do tego jaki istnieje na forum a w każdym temacie najbardziej podstawowe, zwięźle przedstawione informacje wprowadzające w tematykę inwestowania, zarabiania, obstawiania, klikania, uploadowania i czego tylko Smile na końcu opisów linki do odpowiedniego działu, poradników dla tego działu, można też utworzyć faq tudzież słownik 'trudnych pojęć' dla poszczególnych działów...

to taka moja nieśmiała propozycja Smile


RE: Dział dla nowych użytkowników - pierwsze kroki w zarabianiu. - tomazzi - 25-09-2012 11:07

jak najbardziej jestem za takimi wprowadzeniami zmian bo 99% nowych przychodzących na forum nie przeszukuje go, tylko zakłada temat i robi się bałagan

dobrą rzeczą byłoby założenie tematów z opisem rejestracji czy samych poradników odnośnie lr, ego, payza itp itd bo tego brak w dziale bankowość, oraz uporządkowanie tego działu
dziennie sam mam po kilkanaście pw z pytaniem jak krok po kroku założyć np konto lr lub o pomoc w założeniu tego konta


RE: Dział dla nowych użytkowników - pierwsze kroki w zarabianiu. - Admin - 25-09-2012 21:16

więc w sumie jak dokładnie wyobrażacie sobie taki dział dla nowicjuszy i jakie prawa w nim powinny panować - proszę o bardzo szczegółowe opisy.


RE: Dział dla nowych użytkowników - pierwsze kroki w zarabianiu. - yazir - 25-09-2012 21:26

1. Najlepiej było by gdyby taki dział musiał być przeczytany, jakiś komunikat o tym po rejestracji dla nowych / przekierowanie do tego działu po pierwszym zalogowaniu
2. Maksymalnie proste informacje dla zaczynających.
3. Temat z listą poradników i krótkimi opisami + link do konkretnego poradnika który będzie już szczegółowy.
4. I jak napisał tomazzi mały dział można w sumie do płatności z podstawowymi informacjami o procesorach płatności


RE: Dział dla nowych użytkowników - pierwsze kroki w zarabianiu. - tomazzi - 25-09-2012 22:10

zgadzam się z wizją yazir jak by miał wyglądać dział dla początkujących Smile


RE: Dział dla nowych użytkowników - pierwsze kroki w zarabianiu. - yazir - 25-09-2012 22:53

Plus dać im miejsce na zadawanie pytań takich jak tutaj.
http://zarabiam.com/Temat-Jak-zarobic-Jestem-zielony-59229?pid=479412#pid479412
Bo tego nie wyplewisz. Modzi wywalą 10 tematów pojawi się 11 prawie identyczny, a przez usuwanie takich postów niektórzy stwierdzają że forum jest przeciwne napływowi nowych członków


RE: Dział dla nowych użytkowników - pierwsze kroki w zarabianiu. - Admin - 26-09-2012 07:53

(24-09-2012 21:06)damianus627 napisał(a):  Jak dla mnie powinien powstać taki dział, bo jest dużo spamu na forum od nowych osób.

(25-09-2012 22:53)yazir napisał(a):  Plus dać im miejsce na zadawanie pytań takich jak tutaj.
http://zarabiam.com/Temat-Jak-zarobic-Jestem-zielony-59229?pid=479412#pid479412
Bo tego nie wyplewisz. Modzi wywalą 10 tematów pojawi się 11 prawie identyczny, a przez usuwanie takich postów niektórzy stwierdzają że forum jest przeciwne napływowi nowych członków

Właśnie przez systematyczne kasowanie takich wątków - powstał ten temat by dać tym nowym równe szanse.


RE: Dział dla nowych użytkowników - pierwsze kroki w zarabianiu. - szkodnik2103 - 27-09-2012 12:58

Jako dosyć nowy członek forum i początkujący powiem, iż jest to dobry pomysł. Od nie dawna staram się coś zarobić, ale niestety idzie mi to bardzo mozolnie. Przeszukuje forum, ale tak jak koledzy powiedzieli jest trochę "syfu". Jestem świadom, że ogarnięcie tego wszystkiego nie jest łatwe, ale na pewno dużym krokiem ku porządkowi na forum i pomocy nowym użytkownikom, będzie utworzenie takiego działu. Powinien on być stworzony tak, aby młodzi "zarabiacze" chętnie przeglądali te strony, zarabiali i w późniejszym czasie z przyjemnością udzielali się i pomagali innym nowym. Trzeba postawić na prostotę i przejrzystość. Dział powinien być przejrzysty i zrozumiały Smile


RE: Dział dla nowych użytkowników - pierwsze kroki w zarabianiu. - Admin - 27-09-2012 22:33

Wporządku jutro lub w wekkend powstanie nowy dział i mam nadzieję, że osoby z większym doświadczneniem pomogą w jego rozwoju,

zasugerujcie jeszcze nazwę dla nowego działu dla nowicjuszy, chcielibyście go zobaczyć w formie poddziału w dyskusji o zarabianiu? czy może będzie lepiej gdy to będzie zupełnie inny dział? Nie ukrywam że liczę na Wasze sugestie.