Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czyżby dzisiaj Redeem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Czyżby dzisiaj Redeem (/Temat-Czyzby-dzisiaj-Redeem-5918)

Strony: 1 2 3 4 5


Czyżby dzisiaj Redeem - picio - 24-04-2010 19:40

Czyżby dzisiaj redeem.
Myślę że tak ponieważ regulamin jest już dany


RE: Czyżby dzisiaj Redeem - Isoshi - 24-04-2010 19:41

To nie jest regulamin


RE: Czyżby dzisiaj Redeem - mariush666 - 24-04-2010 19:43

na lutowym restocku info bylo podane 2 dni przed restockiem, wiec sie nie ma co jeszcze napalac. Wydaje mi sie ze najpierw bedzie dla USA i Kanady a dopiero pozniej dla nas. Restock powinien byc w nastepnym tygodniu ok. 20:00, bo czas bedzie ustawiony mniej wiecej jak byl wtedy jak reszta swiata wygrala restock.


RE: Czyżby dzisiaj Redeem - sznikers99 - 24-04-2010 19:44

to nie jest regulamin tylko powiedziane jest ze pierwszy reedem bedzie dla usa i canady... przynajmniej wiemy ze od nich zaczynaja i narazie nie trzeba siedziec do 1 w nocy na restock


RE: Czyżby dzisiaj Redeem - ambrell - 24-04-2010 20:16

A gdzie masz tak powiedziane?


RE: Czyżby dzisiaj Redeem - Gumowy - 24-04-2010 20:30

Ambrell przeczytaj dokladnie Smile Restock będzie dopiero jak dadzą regulamin czyli, np. ile nagród możesz zamówić podczas restocku, czy autofill i GM sa dozwolone itp. Dopóki nie ma regulaminu restocku nie będzie!


RE: Czyżby dzisiaj Redeem - top-michal - 24-04-2010 20:43

Też myślę, że najpierw będzie dla USA i Kanady


RE: Czyżby dzisiaj Redeem - JUMPER - 24-04-2010 20:45

a do tego tam chyba pisze ze to restock dla USA i Kanady... czyli nie masz sie co jarac chyba ze tam mieszkasz...


RE: Czyżby dzisiaj Redeem - Gumowy - 24-04-2010 20:57

Wy nie umiecie przeczytać dokładnie?! Aż mnie coś strzela jak czytm "To bedzie tylko dla USA i Kanady". Zasada jest prosta, jeden restock dwie fale. W jednej fali będą mogli wziąść udział Amerykańcy i Kanadyjczycy a w drugiej fali użytkownicy innych krajów...


RE: Czyżby dzisiaj Redeem - ambrell - 24-04-2010 21:29

@sznikers - gdzie masz napisane, że usa bd pierwsi?
@Gumowy-ja to wszystko wiem, moje pytanie było skierowane do sznikersa.