Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cleanfiles.net - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cleanfiles.net (/Temat-Cleanfiles-net-59162)



Cleanfiles.net - erold - 24-09-2012 10:33

Cleanfiles.net


Cleanfiles to serwis PPA, który płaci za pobranie pliku po wypełnieniu ankiety. To wszystko wygląda tak jak u konkurencji. Dlaczego więc o nich piszę?
Najważniejsze zalety:
WYPŁATY CO TYDZIEŃ - userzy są chyba przyzwyczajeni do wypłat co miesiąc, ci lepsi mają je częściej i szybciej. Tu każdy może dostać swoje pieniądze co tydzień a akceptowane są m.in.: Paypal, Payza i Skrill.
Share lock - opcja, że pobierający MUSI polubić twój plik na Facebooku przed pobraniem. Świetna promocja swojego linku, prawda? To chyba tylko w tym serwisie.
Strona pobierania, wygląda naprawdę solidnie, jak dla mnie lepiej niż na większości serwisów PPA. Nie rzucam słów na wiatr

UPDATE - Ważne info:

LICZBA MIEJSCA NA PLIKI I ROZMIAR - rośnie wraz z pobraniami, po prostu awansujecie, absolutny max to ok. 0,5GB na wszystkie pliki.
konto na które wypłacacie pieniądze nie musi pokrywać się z podanym podczas rejestracji e-mailem ani danymi adresowymi


DOWÓD WYPŁATY ( NIE MÓJ )

[Obrazek: aN8y2.jpg]

MONITORY PŁATNOŚCI - [Obrazek: 80592870700113695127.jpg]


Zapraszam do rejestracji z reflinka ( bardzo mi pomożesz ;-) ) - http://cleanfiles.net/a.php?i=2658

Czysty link 0 http://cleanfiles.net/


RE: Cleanfiles.net - Nikodemsky - 25-09-2012 03:10

Jakie minimum? Jakie stawki? Wypłaty co tydzień niby mogą być ciekawym rozwiązaniem ale przecież większość serwisów oferuje wypłaty po przekroczeniu minimum na zlecenie.

Share lock - brzmi jak likejacker zaimplementowany do skryptu, z założenia dobre - jednak podejrzewam, że 99% osób bo "zalajkowaniu" usunie to od siebie(chyba że zapomni), co daje w efekcie mierny convert, jest to dobry sposób przy promowaniu usług czy konkretnych witryn ale plików z ankietami chyba niekoniecznie... nie mniej plusem jest pomysł.

0.5GB na pliki to bardzo niewiele, co jeśli dana osoba znajdzie niszę z grą, która zajmuje kilka GB?(oczywiście pomijając fakt, że prawdopodobnie będzie to fake), zresztą to też tyczy się filmów i większych programów. Czyżby wyposażyli się w biedny hosting? ;p

Wybacz moje negatywne nastawienie ale nie byłem w stanie znaleźć nic w podanym programie, co zachęciłoby do skorzystania z niego a już w ogóle przejścia z bardziej "doświadczonych" serwisów.


RE: Cleanfiles.net - Szakallt - 05-01-2013 00:49

min. 50$ z zewnątrz ładnie się prezentowała ale po rozejrzeniu się wewnątrz podziękowałem Wink


RE: Cleanfiles.net - apadriano87 - 25-08-2013 22:33

dobra sprawa, tylko mam problem z dokonczeniem rejestracji :-(


RE: Cleanfiles.net - apadriano87 - 26-08-2013 08:31

dlaczego odrzucaja mój wniosek? możesz krótko wyjaśnic jakie warunki trzeba spełniać zeby tam się zarejestrować ???


RE: Cleanfiles.net - Vister81 - 26-08-2013 08:58

Najlepiej jest, gdy znasz kogoś, kto jest tam zarejestrowany Smile Wtedy bezproblemowo dołączasz, poprzez tą osobę.


RE: Cleanfiles.net - apadriano87 - 26-08-2013 09:56

napisałem do nich , okazało się że był błąd i zaakceptowali mój wniosek , czyli gra, :-) teraz tylko obczaić muszę nawigację i ustawienia , mam sporo pomysłów na niszę i spory ruch , wiec myślę ze to dobra opcja na dorobienie paru groszy. pierwsza 10 zarabia na tym niezłą kasę , z tego co zauważyłem. Jestem tutaj świeży. swojego czasu miałem kilka systemów, które dawały zarobić , ale teraz to sam SCAM, hazard mnie nie interesuje, CleanFiles wygląda logicznie i trzeba wykonać pracę aby zarobić.


Cleanfiles.net - Artinesse - 02-03-2018 01:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.