Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie Na Facebooku dla Początkujących i Zaawansowanych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie Na Facebooku dla Początkujących i Zaawansowanych (/Temat-Zarabianie-Na-Facebooku-dla-Poczatkujacych-i-Zaawansowanych-59144)

Strony: 1 2 3 4


Zarabianie Na Facebooku dla Początkujących i Zaawansowanych - Killer - 23-09-2012 19:53

Ten temat będzie poświęcony dyskusji na temat zarabiania na fanpagach na facebooku zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.



Na początek przedstawię Wam może już nieco oklepaną metodę, którą sporo ludzi wykorzystuje.
Większość właścicieli fanpagów generuje zysk na ofertach motywacyjnych typu netsales, można spróbować też w afilo, novem - sukcesem jest wybranie tematyki oferty odpowiadającej konwersji tematycznej fanpaga, no chyba że ktoś woli poszukiwać wrzucając wpisy typu:


Wygraj Playstation 3 blablabla
1. zalajkuj post
2. udostępnij go
3. skomentuj
4. zarejestruj się tutaj i przekierowanie pod ukrytym linkiem

z jakimś atrakcyjnym zdjęciem zachęcającym do rejestracji.




Zapraszam do dyskusji !


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Początkujących I Zaawansowanych. - miniek9090 - 23-09-2012 20:01

Tak .. Tylko zeby wyplacic srodki z sieci affilacyjnej trzeba miec dowod i 18 lat...


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Początkujących I Zaawansowanych. - Killer - 23-09-2012 20:02

(23-09-2012 19:58)szpilmen napisał(a):  To jeden ze sposobów, lecz wiążę się z banicją na fejsie, łamiesz w ten sposób regulamin.

Gadanie ja żadnych banów nie widzę a każdy tego używa, poza tym share, comment and like tak samo łamie regulamin a praktycznie 4/5 fanpagy na nim się opiera.


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Początkujących I Zaawansowanych. - szpilmen - 23-09-2012 20:10

(23-09-2012 20:01)miniek9090 napisał(a):  Tak .. Tylko zeby wyplacic srodki z sieci affilacyjnej trzeba miec dowod i 18 lat...

Tak, trzeba mieć, dlatego mamy od tego rodziców gdy nie jesteśmy pełnoletni.

(23-09-2012 20:02)Killer napisał(a):  
(23-09-2012 19:58)szpilmen napisał(a):  To jeden ze sposobów, lecz wiążę się z banicją na fejsie, łamiesz w ten sposób regulamin.

Gadanie ja żadnych banów nie widzę a każdy tego używa, poza tym share, comment and like tak samo łamie regulamin a praktycznie 4/5 fanpagy na nim się opiera.

Mnie jak wkurzały takie fanpage to zgłaszałem z moich fake kont i zawsze był ban Smile

Można oczywiście działać tą metodą, lecz powoli się wypala, za dużo osób tego używa.


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Początkujących I Zaawansowanych. - Killer - 23-09-2012 20:27

(23-09-2012 20:10)szpilmen napisał(a):  
(23-09-2012 20:01)miniek9090 napisał(a):  Tak .. Tylko zeby wyplacic srodki z sieci affilacyjnej trzeba miec dowod i 18 lat...

Tak, trzeba mieć, dlatego mamy od tego rodziców gdy nie jesteśmy pełnoletni.

(23-09-2012 20:02)Killer napisał(a):  
(23-09-2012 19:58)szpilmen napisał(a):  To jeden ze sposobów, lecz wiążę się z banicją na fejsie, łamiesz w ten sposób regulamin.

Gadanie ja żadnych banów nie widzę a każdy tego używa, poza tym share, comment and like tak samo łamie regulamin a praktycznie 4/5 fanpagy na nim się opiera.

Mnie jak wkurzały takie fanpage to zgłaszałem z moich fake kont i zawsze był ban Smile

Można oczywiście działać tą metodą, lecz powoli się wypala, za dużo osób tego używa.

Facebook sobie z tego nic nie robi więc szczerze wątpię.
Takie taktyki stosuje się cały czas - prócz lika i rejestracji nie raz podaja linki do innych swoich fanpagy które również polecają zalajkować.


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Początkujących I Zaawansowanych. - LessiPL - 23-09-2012 20:41

dobrze a może podstawowe pytanie - jak stworzyć dużego fanpaga ?
pomysły sugestie?


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Zaawansowanych. - Killer - 23-09-2012 21:47

Podsunę za darmo kolejny pomysł, który poznałem na antywebie :
Jeśli chcecie łatwo i szybko mieć duży fanpage to zaproście na zwykłym koncie pare tysięcy znajomych a będziecie mogli go zamienić w fanpaga tym narzędziem :

http://www.facebook.com/pages/create.php?migrate
Warto dać zdjęcia jakiejś laski wtedy najchętniej każdy przyjmuje zaproszenie, poza tym nie należy przesadzać z zaproszeniami, trzeba to robić z głową bo zbanują takie konto.
Takim sposobem fanpage do 5000 fanów można zrobić (maksymalnie 5k znajomych można zaprosić), a poźniej to już wiadomo wirusowo przyciągnąć Smile


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Zaawansowanych. - nitram - 23-09-2012 21:56

O proszę Killer Smile nie widziałem że się na tym znasz, bardzo cenna rada, reput poleciał.


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Zaawansowanych. - damianus627 - 23-09-2012 22:08

Killer dzięki przyda się.

Jeszcze mam pytanie jak zbieram ludzi to tylko polaków tak?


RE: Zarabianie Na Facebooku, Dla Zaawansowanych. - LessiPL - 23-09-2012 22:10

głupie pytanie, wiadomo że tylko polaków...

dzięki killer fajny sposób <3