Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak tutaj trafiłeś ? Jak znalazłeś się na Zarabiam.com ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Jak tutaj trafiłeś ? Jak znalazłeś się na Zarabiam.com ? (/Temat-Jak-tutaj-trafiles-Jak-znalazles-sie-na-Zarabiam-com-59134)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Jak trafiłeś na Zarabiam.com ? - vipper - 22-06-2012 21:15

Jak trafiłeś/aś na Zarabiam.com ? Jak znaleźliście to forum?


A więc zacznę.
Kiedy przeglądałem forum Graffika było zlecenie na poprawę istniejącego logo. Chodziło o dopisanie Zarabiaj przez Internet. Zlecenie by killerpl. http://scr.hu/5wz/0ehl3
Na moje szczęście i nieszczęście wybrał mnie... ale nie tylko.
http://scr.hu/5wz/3e968
Wybrał również DigitalAzax'a. Prosta zasada... Kto pierwszy ten lepszy. No i odpadłem. Z drugiej strony myślę, że jego wersja była lepsza Smile O forum zapomniałem chyba na 4 miesiące. Później przed wakacjami szukałem sposobu jak szybko zarobić i natrafiłem jeszcze raz na to forum. Tym razem zostałem dłużej i obecnie mulę kasę na konsole Tongue

A jak wy trafiliście na forum? Zapraszam do rozmowy Smile
Pozdrawiam Smile


RE: Jak poznaliście to forum? - xJAmaTOx - 22-06-2012 21:30

Poprzez wpisanie w googlach 'zarabianie w internecie' Tongue


RE: Jak poznaliście to forum? - Killer - 22-06-2012 21:53

a i owszem kiedyś chciałem aby dopisał poprawił slogan pod Naszym autorskim logiem i faktycznie umieściłem tam postaSmile miło że wróciłeś na dłużej Smile
co do tematu to już taki gdzieś jest na forum ale póki nie znajdę to tego nie kasuję Smile


RE: Jak poznaliście to forum? - Damkofr - 22-06-2012 22:18

forum dosc wysoko pozycjonowane więc po znalezieniu serwisu zarobkowego wpisałem w google tą nazwę serwisu i czy on wypłaca i tak trafiłem na to forum.


RE: Jak poznaliście to forum? - Max998 - 22-06-2012 22:28

Znalazłem w internecie, co jakiś czas odwiedzałem i zostałem na stałe, teraz mówią do mnie panie kierowniku. Big Grin

A szczerze to trafiłem przypadkiem ale jestem chol*rnie zadowolony. Big Grin


RE: Jak poznaliście to forum? - Daminn - 23-06-2012 00:16

Był już taki temat na 100%, ale szukajka mnie zawodzi.

Pewna osoba mi o nim powiedziała, a było to kiedy lockerz wysyłało jeszcze koszulki.


RE: Jak trafiłeś na Zarabiam.com ? - Killer - 23-06-2012 06:41

Tak Daminn był, ale tak dawno że gdzieś się zakopał, dlatego przenoszę do spraw/dyskusji o zarabiam.com


RE: Jak trafiłeś na Zarabiam.com ? - Jahmaican - 23-06-2012 07:10

Trafiłem tutaj trochę na około. Kolega zaproponował mi zarabianie na CashBuzz przez pobieranie wspólnych linków ( w zime jakos ) . Gdy nasza grupka była przygotowana do zarabiania niektóre osoby dostały bany za pobieranie swoich plików ( bylismy n00bami i nie wiedzielismy jak to sie robi ;X ). Moje przetrwało ale nie wiedzialem co moge z tym zrobic . Wpisalem w google " cashbuzz" i wyskoczyło mi wasze forum. TEraz zaglądam tu zeby dowiedziec sie czegos nowego i znalesc upragniona nisze do zarabiania powaznych pieniedzy ;]


RE: Jak poznaliście to forum? - Lolericeer - 23-06-2012 08:49

(22-06-2012 21:30)xJAmaTOx napisał(a):  Poprzez wpisanie w googlach 'zarabianie w internecie' Tongue
Jak to się mówi - *Witaj w klubie* Big Grin Ja tak samo Tongue


RE: Jak trafiłeś na Zarabiam.com ? - DDK - 23-06-2012 09:22

Najpierw byłem na *srajloku*, potem mówiono o tym forum ( jeszcze LFE ) i po kłótniach z tamtejszą ekipą wyprowadziłem się tutaj. Nie żałuje Heart Big Grin