Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Restock] PSP od Lockerz - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-126)
+------ Wątek: [Zamknięty][Restock] PSP od Lockerz (/Temat-Zamkniety-Restock-PSP-od-Lockerz-591)

Strony: 1 2


[Zamknięty][Restock] PSP od Lockerz - goly7 - 29-12-2009 13:36

Cześć. Nie wiem czy to dobry dział. Bynajmniej ten jakoś najbardziej "pasował".
Mam pytania odnośnie PSP.
1. Czy ktoś z was zamawiał już PSP?
2. Jeżeli tak to czy działało w Polsce? (Chodzi tu o ten system NTSC)
3. Czy gry kupione w Polsce posiadające system PAL będą chodziły na tym PSP od Lockerz?
4. Jeżeli nie to czy gry zamówione później po 100PTZ na PSP (również system NTSC) będą działały na tym PSP w Polsce?

Z góry dzięki Smile


RE: PSP od Lockerz - WojaS_PL - 29-12-2009 13:44

Na pytania 2, 3, 4, odpowiedzi znajdziesz w tym temacie ==> http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=456


RE: PSP od Lockerz - krzych91 - 29-12-2009 14:20

Widzę, że polska język trudna jest Wink Bynajmniej oznacza tyle co "wcale" więc nie bardzo pasuje do kontekstu Twojej wypowiedzi.


RE: PSP od Lockerz - real - 29-12-2009 19:34

A jak sobie zamówie to PSP i dam do przerobienia, to jak pościągam sobie jakies gry z neta to będą mi działały?


RE: PSP od Lockerz - Bielak - 29-12-2009 19:36

Ja nie moge... na te wszystkie glupie pytania odpowiedzi sa w internecie :| naprawde wam sie chce czekac tyle na opdowiedz zamiast wejsc w google i troche poczytac?


RE: PSP od Lockerz - Alcor - 29-12-2009 19:39

Tak jak napisał wojas odpowiedźi na Twoje pytania są zawarte w moim poradniku, na przyszłość radze troche poszukać a potem zakładać tematy. Smile


RE: PSP od Lockerz - real - 29-12-2009 19:46

Dobra już wszystko wiem. A które PSP lepiej wziąść? Bo są 2 rodzaje


RE: PSP od Lockerz - Alcor - 29-12-2009 19:48

Różnią się tylko zawartością, w jednej jest gra Rachet and Clank, a w drugiej nie pamiętam.


RE: PSP od Lockerz - real - 29-12-2009 19:48

A obydwie da rade przerobić zeby piraty chodzily?


RE: PSP od Lockerz - Bielak - 29-12-2009 19:49

Nie tylko. W wersji Rock Band jest karta 4 gb a wersji Rachet and Clank 1 gb.