Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z 20dollars2surf.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Problem z 20dollars2surf.com (/Temat-Problem-z-20dollars2surf-com-59097)

Strony: 1 2


Problem z 20dollars2surf.com - MoneyMaster - 22-09-2012 16:39

Witam
Jeśli niewłaściwy dział na taki temat to przepraszam, myślę, że ten jest odpowiedni.

Wczoraj chciałem dołączyć do piramidy finansowej 20dollars2surf.com. Jako że miałem już konto od jakiegoś czasu to musiałem stworzyć nowe. Usunąłem bara z komputera oraz chyba wszystkie jego wpisy w rejestrze. Skoczyłem na strone 20dollars2surf.com, wpisałem nowy adres e-mail i pobrałem program. I tu pojawia się problem: po instalacji program uruchamia się i wyświetla czyste, białe okno, w którym powinien być formularz rejestracyjny. Przez ten błąd nie mogę zarejestrować się na nowe konto.

Błagam o pomoc, bo jeśli sobie z tym nie poradzę nie dam rady dołączyć do piramidy...


RE: Problem z 20dollars2surf.com - tomazzi - 22-09-2012 16:41

dobra rada :
daj sobie spokój z tym scamem i nie żałuj nawet, że nie możesz ponownie założyć konta


RE: Problem z 20dollars2surf.com - MoneyMaster - 22-09-2012 21:07

Dzięki za radę, ale chciałbym jednak spróbować...


RE: Problem z 20dollars2surf.com - papajaz69 - 22-09-2012 21:30

Tomazzi ma rację - "dolarek" raczej przestał już płacić.t


RE: Problem z 20dollars2surf.com - tomazzi - 22-09-2012 21:33

(22-09-2012 21:07)MoneyMaster napisał(a):  Dzięki za radę, ale chciałbym jednak spróbować...

ja czekam na ochłap w postaci 20$ od grudnia 2011 roku i już nawet nie liczę, że dostanę te pieniądze a na koncie jest x więcej niż 20$ dzięki poleconym ale tego nawet nie zlecam bo gdybym dostał 1 wypłatę to zakupiłbym kody by sprzedać je na giełdzie
jak cię interesuje taki scam to próbuj, ale dopóki nie zmienisz płyty głównej to na tym samym pc nie będzie ci ten scam działać bo tutaj rejestracja kont odbywa się po id


RE: Problem z 20dollars2surf.com - cpr - 22-09-2012 23:05

(22-09-2012 21:33)tomazzi napisał(a):  
(22-09-2012 21:07)MoneyMaster napisał(a):  Dzięki za radę, ale chciałbym jednak spróbować...

ja czekam na ochłap w postaci 20$ od grudnia 2011 roku i już nawet nie liczę, że dostanę te pieniądze a na koncie jest x więcej niż 20$ dzięki poleconym ale tego nawet nie zlecam bo gdybym dostał 1 wypłatę to zakupiłbym kody by sprzedać je na giełdzie
jak cię interesuje taki scam to próbuj, ale dopóki nie zmienisz płyty głównej to na tym samym pc nie będzie ci ten scam działać bo tutaj rejestracja kont odbywa się po id

Co do scamu to rzeczywiście taka jest prawda.
Jedyna opcja to kase wydać na kody i -> kierunek giełda bo czekanie na wypłatę w nieskończoność to jakaś kpina.

Co do instalacji tego programiku to nie ma problemu. Można instalować x ilości na jednym kompie; trzeba tylko pomyślećSmile (pisz na PW to powiem jak)


RE: Problem z 20dollars2surf.com - MoneyMaster - 23-09-2012 07:36

No to tak poza tematem. Skoro twierdzicie, że 20dollars2surf.com to scam, to jaki inny surfbar moglibyście mi polecić?


RE: Problem z 20dollars2surf.com - tomazzi - 23-09-2012 08:17

nie twierdzimy tylko stwierdzamy fakt czego nie zmienisz : dolarek to scam

jeśli chcesz korzystać z surf i zarabiać to i-gagnant jest najlepszym miejscem do tego i jest wypłacalny w przeciwieństwie do scamu zwanego 20$2surf


RE: Problem z 20dollars2surf.com - MoneyMaster - 23-09-2012 09:52

Do 20$2surf przekonała mnie wielkość piramidy na forum. Słyszałem, że i-gagnant jest lepszy, ale jeszcze nie widziałem jakiejś w miarę dużej i rozwijającej się piramidy. Może znasz jakąś?


RE: Problem z 20dollars2surf.com - tomazzi - 23-09-2012 10:09

(23-09-2012 09:52)MoneyMaster napisał(a):  Do 20$2surf przekonała mnie wielkość piramidy na forum. Słyszałem, że i-gagnant jest lepszy, ale jeszcze nie widziałem jakiejś w miarę dużej i rozwijającej się piramidy. Może znasz jakąś?

w scamie zwanym dolarek masz 10 poziomów poleconych więc i piramidy budowanie ma sens i miało gdy program płacił, na tą chwilę szkoda czasu nawet na zakładanie tam konta, bo co ci da fakt zbierania pkt jak wypłatę którą zbierasz x czasu może zobaczysz za rok a może nie zobaczysz w cale - utopia i bezsens wchodzenie w ten program
w i-gagnant masz 2 poziomy poleconych więc tutaj de fakto piramidy nie stworzysz

poszukaj tematu MrocznyKill - on swoim poleconym oferuje wiele profitów właśnie w i-gagnant i oczywiście będziesz w jego małej piramidzie w tym programie bo dużej jak w przypadku 20$2surff nie stworzy się ze względu na różnicę w ilości poziomów poleconych