Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jesteś Bogiem [2012] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Filmy i Kino (/Forum-Filmy-i-Kino-123)
+---- Wątek: Jesteś Bogiem [2012] (/Temat-Jestes-Bogiem-2012-59079)

Strony: 1 2 3


Jesteś Bogiem [2012] - Branzolek - 22-09-2012 09:15

Witajcie , wczoraj była premiera , może ktoś był lub ma zamiar pójść ? Proszę dać krótką opinie na temat filmu Smile


RE: Jesteś Bogiem - rekin - 22-09-2012 10:50

polskie gówno nie film tyle powiem nie małpujcie 8 mila !


RE: Jesteś Bogiem - yazir - 22-09-2012 11:17

Ja dzisiaj idę, i po trailerze nie obawiam się że to będzie straszna padaka. Raczej obawiam się "wytapetowanych niuń" oraz "młodych gniewnych" którzy przyjdą tylko po to żeby walnąć sobie fotkę na fejsbusia. I całe oglądanie filmu pójdzie w.....

@rekin odmienił byś to chociaż poprawnie.


RE: Jesteś Bogiem - killerw - 22-09-2012 12:09

Ja byłem wczoraj i powiem tak nie jestem fanem patofoniki ale historia jest ciekawa jak to powstawało. Szkoda, że tak się to tragicznie zakończyło Sad Początek trochę nudny ale potem się rozkręca i można jakoś to obejrzeć. Moja ocena 5/10


RE: Jesteś Bogiem - xJAmaTOx - 22-09-2012 12:45

Fajnie że zdradziłeś zakończenie...


RE: Jesteś Bogiem - Yogii - 22-09-2012 12:51

(22-09-2012 12:45)xJAmaTOx napisał(a):  Fajnie że zdradziłeś zakończenie...


wiadome jak sie miało zakończyć
magik popelnia harakiri i tyle

nie trzeba oglądać filmu żeby o tym wiedzieć


RE: Jesteś Bogiem - yazir - 22-09-2012 17:19

Zakończenie zna wielu Smile Więc to żaden spoiler.
Film jest ok, ale jak ktoś zna mniej więcej historię PFK to zauważy sporo różnic i zmienioną kolejność zdarzeń. No ale musieli jakoś podkręcić fabułę, żeby więcej osób zrozumiało.

Pierwszy raz cieszę się że reklamy przed filmem trwały długo, dzieciaki zdążyły wszamać 90% szamy.


RE: Jesteś Bogiem - rowik888 - 23-09-2012 01:49

(22-09-2012 12:09)killerw napisał(a):  Ja byłem wczoraj i powiem tak nie jestem fanem patofoniki ale historia jest ciekawa jak to powstawało. Szkoda, że tak się to tragicznie zakończyło Sad Początek trochę nudny ale potem się rozkręca i można jakoś to obejrzeć. Moja ocena 5/10

5/10?? Undecided

Ja rozumiem, że żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo wyrazić własną opinię, ale Twojej wyjątkowo nie jestem w stanie pojąć.

Szczególnie, że film został już nagrodzony tyloma wyróżnieniami.
Nie wiem czy Ty oglądałeś tę samą historię o której mowa, ale ja patrząc na samą grę aktorów dałbym minimum 7/10.

Jak Twoim głównym punktem zaczepienia jest "Początek trochę nudny" no to wybacz kolego, ale to trochę mizerne uzasadnienie Twojej oceny.

Co do początku. To czego się spodziewałeś? Ten film to historia zespołu Paktofonika. Początek musiał być oparty na przedstawieniu jego członków.

Podsumowując:
Autorowi tematu bardzo gorąco polecam film Smile Dobór i gra aktorów genialna. Muzyka -klasa sama w sobie, sprawia, że ma się ciarki na ciele Smile Oddanie klimatu tamtych czasów uznaję za udane. Historia myślę, że jest ciekawa, ale też dająca do myślenia (śmierć magika)


RE: Jesteś Bogiem [2012] - tollusiek - 23-09-2012 12:00

Byłem na premierze w Rzeszowie w piątek, film jak dla mnie, bardzo ciekawy. Siedzę w tym już jakiś czas, produkcja złapała mnie za serce. Na końcu każdy bił brawa, w trakcie filmu całkowita cisza. Polecam iść, gdybym był rozrzutny, to poszedłbym drugi raz, ale takim idiotą jeszcze nie jestem.


RE: Jesteś Bogiem [2012] - Michacz - 23-09-2012 12:31

Film zajebisty polecam każdemu. Lepiej oglądać go w Kinie i wydać te 20zł+ niż w domu na jakiś śmiesznych zalukaj czy co tam.