Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób na zarobek, nie musi być łatwy. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sposób na zarobek, nie musi być łatwy. (/Temat-Sposob-na-zarobek-nie-musi-byc-latwy-59068)



Sposób na zarobek, nie musi być łatwy. - Boonys - 21-09-2012 19:41

Szukam sposobu na zarobienie pewnej sumy, nie musi to być szybki ani łatwy zarobek, nie interesuje mnie PPA oraz zarabianie na robieniu ofert z 12412512532634 starterów, ponieważ nad tym już pracuję. Mam dużo czasu, mogę zarejestrować się z reffa, ale za to oczekiwałbym pomocy (och, jaki to ja wymagający jestem Lol).
Mam nadzieję, że mi pomożecie panie i panowie, wierzę w was, pokażcie mi, że potraficie.
Z góry dzięki.


RE: Sposób na zarobek, nie musi być łatwy. - Matu_zabdyr - 21-09-2012 20:56

No jeśli zarabiasz już COŚ to możesz inwestować swoje zarobione pieniądze. Szukałbym na Twoim miejscu, jakichś tych "pewniejszych" hyipów. Sam z PPA inwestuję w PC - znaczy zainwestuje jak dojdzie mi wypłata.

Pozdrawiam


RE: Sposób na zarobek, nie musi być łatwy. - Boonys - 21-09-2012 21:24

Właśnie w tym jest problem. Wszystko co zarobię, muszę od razu oddawać (mam strasznie duże długi u różnych ludzi) tak więc inwestowanie odpada, i dlatego szukam czegoś jeszcze.


RE: Sposób na zarobek, nie musi być łatwy. - Matu_zabdyr - 21-09-2012 21:53

W takim razie, może jakiś blog/stronka z dobrą promocją z jakimś małym wkładem i może by coś przyszło. Są stronki gdzie można myślę tę "stówkę" miesięczne wyciągnąć, tego jest pełno. Ale to są głównie strony typu MyPay; Lubietoto.


RE: Sposób na zarobek, nie musi być łatwy. - nitram - 21-09-2012 22:51

Może jakiś program partnerski? Jak masz dużo czasu to myślę że mógłbyś coś osiągnąć.
A zresztą podobnych tematów jest już pare więc tam musisz poszukać odpowiedzi.


RE: Sposób na zarobek, nie musi być łatwy. - Boonys - 22-09-2012 10:23

Program partnerski? Mógłby mi ktoś wytłumaczyć na czym to polega?


Sposób na zarobek, nie musi być łatwy. - Magnus - 22-09-2012 14:42

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.