Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mypay.pl zarabianie, podatki i inne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mypay.pl zarabianie, podatki i inne (/Temat-Mypay-pl-zarabianie-podatki-i-inne-59040)



Mypay.pl zarabianie, podatki i inne - drekke - 20-09-2012 15:07

Witam,
Pierwszy swój temat zaczne tutaj.
Mam pytanie odnośnie własnie serwisu mypay.pl słyszałem ze jest to serwis na którym dość łatwo i szybko można zarobić.
I teraz chodzi o zarobki a dokładnie podatki i US.
Jestem osobą nie pełnoletnia 15 lat ( 97 rocznik ) czy muszę odprowadzać podatek np miesięczny ( tzn jak bym wypłacał co miesiąc dajmy po 300 zl jeśli tyle by sie udało zarobić ) to muszę oddawać jakąś cześć tego do US ? Chodzi o bezpośrednia wypłatę na konto jak i wpłatę na paypal i potem na konto .

Z góry dzieki za pomoc


RE: Mypay.pl zarabianie, podatki i inne - poloduda - 24-02-2013 17:40

Sorki ale musze ..
Hahha jak ty z tego serwisu wyciągniesz 300 na miesiac albo i nawet 100 na miesiąc to naprawde zadzwoń do mnie i się powieszę ;D


RE: Mypay.pl zarabianie, podatki i inne - sewirus - 24-02-2013 17:46

Gratuluję użytkowniku poloduda za odkop roku otrzymujesz złotą łopatę aby odebrać nagrodę wyślij sms o treści Złota Łopata na numer 71666

[Obrazek: 30uaf01.png]


Mypay.pl zarabianie, podatki i inne - Coristo - 24-02-2013 17:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.