Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na czym zarabiać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Na czym zarabiać? (/Temat-Na-czym-zarabiac-59008)



Na czym zarabiać? - Ponte - 19-09-2012 15:49

witam.... to moj pierwszy post na tym forum, znalazlem was w google..

chcialbym prosic was o pomoc w doradzeniu mi jak i na czym moge zarabiac...w internecie oczywiscie

mam mnostwo dlugow, probowalem bukmacherke, ale ona tylko pogorszyła sytuacje.... u znajomych juz jestem zadluzony, rodzice tez, nie moge od nich pozyczac..

nie wiem co robic, pracuje juz, ale zeby moc z tego wyjsc musze tez spedzac jakos pracowicie czas po pracy i tu mam nadzieje, ze mi pomozecie....

z gory bardzo dziekuje


RE: Na czym zarabiać? - Ponte - 19-09-2012 15:53

z tego wszystkiego pomylilem jeszcze fora... prosze o przeniesienia na "dyskusje o zarabianiu"


RE: Na czym zarabiać? - daniel42na - 19-09-2012 16:05

Zajrzyj do działu uploading-> poświęć kilka godzin na oczytanie się i obeznanie z tematem -> zarabiaj.


RE: Na czym zarabiać? - Chleb - 19-09-2012 17:40

Polecam ci na początek stronkę mypay.pl
Pod moim postem masz link do poradnika Big Grin W SYGNATURZE
Dodatkowo poświęć trochę więcej czasu na obeznanie się z tematem a na pewno ci się uda znaleźć coś odpowiedniego dla ciebie Big Grin


RE: Na czym zarabiać? - nitram - 19-09-2012 21:33

Dokładnie tak jak koledzy wyżej już napisali zacznij od zapoznania sie z forum i sam zdecyduj od czego chcesz zaczać. Podobny temat do twojego już istniejej tutaj http://zarabiam.com/Temat-Jakimi-sposobami-zarabiacie-39382 dlatego ten temat pewnie zostanie usunięty. A oczytanie na forum w przyszłości pozwoli Ci ominąć takie sytuacje jak ta czyli dublowanie tematów.


Na czym zarabiać? - Admin - 19-09-2012 21:54

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.