Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zdobyte Nagrody (/Forum-Zdobyte-Nagrody-149)
+--- Dział: Wypłaty (/Forum-Wyplaty-165)
+--- Wątek: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a (/Temat-Little-Bid-Tasty-Wyplaty-Ropsont-a-58953)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [Wypłata ~3630PLN] - Little Bid Tasty - v3XeR - 09-11-2012 15:57

OOOOOOOOO o.O
BIG GRATY Big Grin


RE: [Wypłata ~3630PLN] - Little Bid Tasty - dondoonsie - 10-11-2012 20:32

nie wierze w to, to jakieś fake, nie możliwe żeby ktoś za marne grosze kupił takie drogie rzeczy,

no chyba że setki użytkowników tam przepieprza kase i ty jakiś wyjątkowy jesteś


RE: [Wypłata ~3630PLN] - Little Bid Tasty - Ropsont - 11-11-2012 16:24

(10-11-2012 20:32)dondoonsie napisał(a):  nie wierze w to, to jakieś fake, nie możliwe żeby ktoś za marne grosze kupił takie drogie rzeczy,

no chyba że setki użytkowników tam przepieprza kase i ty jakiś wyjątkowy jesteś

Nie jest to fake. Jest po części tak jak mówisz. Wystarczy popatrzeć na słupki statystyczne zakończonych licytacji. W aukcji bierze udział kilkanaście osób, a wygrywa tylko jedna. Każda z tych osób kupuje bidy, i obstawia. Zakup bidów generuje dla serwisu zysk + możliwość zakupu przedmiotu. Strona jest otwarta dla użytkowników z całego świata, więc czasami licytujących jest naprawdę sporo, np na IPhone5 serwis zarobi i do 1500 funtów czasem.


RE: [Wypłata ~3630PLN] - Little Bid Tasty - dondoonsie - 12-11-2012 12:26

(11-11-2012 16:24)Ropsont napisał(a):  
(10-11-2012 20:32)dondoonsie napisał(a):  nie wierze w to, to jakieś fake, nie możliwe żeby ktoś za marne grosze kupił takie drogie rzeczy,

no chyba że setki użytkowników tam przepieprza kase i ty jakiś wyjątkowy jesteś

Nie jest to fake. Jest po części tak jak mówisz. Wystarczy popatrzeć na słupki statystyczne zakończonych licytacji. W aukcji bierze udział kilkanaście osób, a wygrywa tylko jedna. Każda z tych osób kupuje bidy, i obstawia. Zakup bidów generuje dla serwisu zysk + możliwość zakupu przedmiotu. Strona jest otwarta dla użytkowników z całego świata, więc czasami licytujących jest naprawdę sporo, np na IPhone5 serwis zarobi i do 1500 funtów czasem.

napisz do mnie na gg: 6783325 chciałem o tym pogadać


RE: [Wypłata ~3630PLN] - Little Bid Tasty - Skyborn - 21-11-2012 16:29

Rapsont , rozsyłasz jeszcze ten poradnik? Jeśli tak to poproszęSmile Dzięki z góry.


RE: [Wypłata ~3630PLN] - Little Bid Tasty - Ropsont - 06-03-2013 10:07

Odświeżam wątek. Wstawiam nowe dowody wypłat i pokazuję wygrane aukcje. Jak ktoś chce poradnik, to wciąż jest do waszej dyspozycji.

[Obrazek: dowd6.jpg]

[Obrazek: dowd7.jpg]

[Obrazek: dowd8.jpg]

Ostatnio wygrane aukcje:

[Obrazek: wygranei.jpg]

Przypominam, że nagrody można wymieniać na 80% ich wartości w gotówce. Ja tak właśnie robię.
Wydałem sporo w tym serwisie dzięki czemu też sporo zarobiłem, ogólnie jestem na dużym plusie.

UWAGA! Dla nowych graczy dostępne są aukcje z CZERWONĄ GWIAZDĄ, które pojawiają się coraz częściej!
Dzięki temu każdy ma szanse na nagrodę i może ominąć starych wyjadaczy bo aukcje te można wygrać tylko RAZ!


Pozdrawiam!


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - adrick1197 - 06-03-2013 21:22

wyczysc skrzynkę Smile


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - Kzn - 06-03-2013 23:39

Wartość nagrody 99 funtów a sprzedane za 0.02 funta Big Grin interes życia zrobiłeś ;p
Dobre to. Jak dalej można to prosiłbym poradnik na PW + link do refa jeśli takowy tam jest.


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - dondoonsie - 07-03-2013 08:48

# Napisałem na gg.


RE: Little Bid Tasty - Wypłaty Ropsont'a - mkoijn12 - 07-03-2013 12:05

Jeśli jeszcze rozsyłasz poradnik to ja też poproszę Wink