Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash nie daje pobierać polakom - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Firecash nie daje pobierać polakom (/Temat-Firecash-nie-daje-pobierac-polakom-58935)



Firecash nie daje pobierać polakom - Lukasz36016 - 17-09-2012 20:19

Witam

Już od lipca moje zarobki stoją, ludzie piszą mi w komentarzach że pobieranie się nie włącza. Jestem nastawiony tylko na pobrania z Polski a jak mam iść do przodu skoro bez fraudów i tak pobranie się nie uruchamia...
Na początku sierpnia mówiono mi że sieci CPAlead i te inne które za to odpowiadają cofnęły pieniążki gdyż za dużo było krętactwa SMS typu "STOP OK" "STOP FAJNE", znaczy się wyłączanie subów. Niech administracja FireCash wyjaśni mi na czym polega problem z pobieraniem przez moich potencjalnych "klientów". Jestem zawiedziony i tyla.


RE: Firecash nie daje pobierać polakom - Tochkan - 17-09-2012 20:50

Podziękuj takim serwisom jak Cash4Offers.org czy MegaEarn.org.

Takie serwisy głównie prowadzą 16 latkowie, nastawieni na hajs.

Dużo reklamodawców zrezygnowało z sieci afiliacyjnych ,przez bardzo duże generowanie fraudów.


RE: Firecash nie daje pobierać polakom - Dennisek78 - 17-09-2012 20:57

Ale zarobić zarobili poprzez głupotę innych Smile


RE: Firecash nie daje pobierać polakom - Xhamm - 17-09-2012 21:02

Popieram autora tematu. Także pisałem do firecash i nie otrzymałem odpowiedzi. Jeżeli jest taka sytuacja to właściciele serwisu powinni znaleźć jakąś alternatywę. Ludzie nie mogą nic pobrać, nie ważne czy pobierze pieniądze z konta czy nie.


RE: Firecash nie daje pobierać polakom - diabloo07 - 17-09-2012 21:08

Są oferty z Polski, które zalicza, dają one ponad 2$ Wink więc po prostu ludzie nie chcą aż tak pobrać Twojego pliku.


RE: Firecash nie daje pobierać polakom - Lukasz36016 - 18-09-2012 11:54

(17-09-2012 21:08)diabloo07 napisał(a):  Są oferty z Polski, które zalicza, dają one ponad 2$ Wink więc po prostu ludzie nie chcą aż tak pobrać Twojego pliku.

Jakie?


RE: Firecash nie daje pobierać polakom - FireMedia - 18-09-2012 17:00

Proszę o kontakt na gg 3233785. Podam Ci oferty z najwyższa konwersją z Polski.
Jednocześnie zaznaczam,że nie będziemy tolerować metody "na starter" w FC