Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam nauczyciela / mentora / mistrza. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam nauczyciela / mentora / mistrza. (/Temat-Szukam-nauczyciela-mentora-mistrza-58906)



Szukam nauczyciela / mentora / mistrza. - foxu - 16-09-2012 22:35

Witam. Szukam nauczyciela który wspomoże mnie wiedzą i doświadczeniem w tym jakże trudnym "zawodzie" ^^.
Mój staż to pół miesiąca, nabite ponad 20 postów na peb, zuploadowane około 300-500 GB, konto shell, premium, pełnoletniość, odpowiednia wiedza w zakresie informatyki, aktualnie bawie się równiez w serwisy typu cashfile itd. itp. ...
Jakiekolwiek pytanie prosze kierować w postach bądz na PW.

Może być PPA i PPD.


RE: Szukam nauczyciela / mentora / mistrza. - patryk0407 - 19-09-2012 19:36

ja szukam mentora na PPA. PW lub gg 5188209


RE: Szukam nauczyciela / mentora / mistrza. - surfer0700 - 19-09-2012 20:39

Dwa tygodnie i 20 postów to bardzo mało. No chyba, że mam inne pojęcie o uploadzie Smile


RE: Szukam nauczyciela / mentora / mistrza. - foxu - 27-09-2012 18:30

(19-09-2012 20:39)surfer0700 napisał(a):  Dwa tygodnie i 20 postów to bardzo mało. No chyba, że mam inne pojęcie o uploadzie Smile

Chciałem poprostu określić moje konto na peb.pl, tzn. "Mam więcej niż 20 postów w giełdzie i mogę pisać bez potwierdzenia moderatora", a nie pochwalić się ilością Smile.


RE: Szukam nauczyciela / mentora / mistrza. - Seviks - 04-10-2012 20:15

Hej wszystkim!

Podpinam się pod temat, szukam osoby doświadczonej, która wprowadzi mnie w świat upload'u. W zamian mogę zaoferować, że maksymalnie się przyłożę aby zarabiać kasę, a to się też przełoży na finanse mentora nie ? Smile

Pozdrawiam,
Sev


RE: Szukam nauczyciela / mentora / mistrza. - Admin - 16-10-2012 22:09

http://zarabiam.com/Temat-Szukasz-mentora-Zajrzyj-59806


Szukam nauczyciela / mentora / mistrza. - Admin - 16-10-2012 22:09

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.